Dobry pomysł na prezent dla chłopaka?

T

TomaszTomasz

Guest
Ty znasz jego chyba lepiej? ja osobiście wolał bym nóż myśliwski, jest bardziej praktyczniejszy.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Znam, dlatego wiem że lubi wszelki gadżety i nowinki, ale czy akurat coś takiego by się facetowi spodobało? Mam tam zniżkę z moją kartą kredytową, myślałam też nad zegarkiem bo zniżkę mam też w swiss i time trend, ale sama nie wiem, jest dość wybredny
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Do ile złotych ma być ten prezent ? Też lubię nowinki techniczne, więc może coś podpowiem, ale ja sam sobie kupuję.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Tak w porywach do 180 zł :) w rtv euro agd i sony centre też mam zniżkę jak coś :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Kup cokolwiek co lubi, dorzuć seks i będzie zadowolony :crazy:
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Po paru latach związku warto postarać się bardziej ;) i trochę go zaskoczyć, no skoro mam już te zniżki w sklepach które dość często odwiedza to jest jakiś trop, ale chcę żeby był naprawdę zadowolony i nie wiem na co się zdecydować
 

gramacz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kup mu mini drona, quadcopter, np syma x5c albo taki z podglądem na żywo np XK Alien X250
 

Edvard

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę to możliwości jest naprawdę sporo i zależy czym interesuje się Twój chłopak. Ja byłem bardzo zaskoczony, gdy otrzymałem od mojej dziewczyny epapierosa vype. Okazało się z czasem, że to fajny prezent i tak naprawdę niezły gadżet, który wygląda o wiele lepiej niż inne tego typu urządzenia.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Prezent kupiony i jeszcze się okazało że prezent otrzymam i ja, bo płacąc kartą nazbierałam już punkty na złoty wisiorek apartu, także warto było się wykosztować :) nigdy nie wierzyłam że uda mi się dostać jakąś nagrodę w tych programach lojalnościowych, a tu ani się obejrzałam i jest :D mam nadzieję, że chłopak też będzie zachwycony :)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
A musi być gadżet? Mój dostał wejściówkę na gokarty na tor Legii w Blue City w Warszawie i cieszył się jak dziecko. Chyba dla większości facetów to byłby fajny prezent.
 

Oll0

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja swojemu chłopakowi dałam kubek z nadrukiem i bardzo się cieszy. Nadruk sama wygenerowałam w sklepie vitaminum i tam kupiłam. Świetne to jest, bo można jeszcze wybrać wzór już zrobiony i tylko zamówić. Wychodzi bardzo tanio, a jakość nadruku jest znakomita, bo wszystko jest wyraźne i nie niszczy się podczas mycia. Polecam taki prezent jako główny, albo dodatek ;)
 

MayerMachium

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
A może dron, albo inna zabawka zdalnie sterowana, kiedyś patrzyłem po różnych stronach internetowych i chyba na alletaniej.pl znalazłem w miarę fajnego drona.
 

dziu89kol

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Z tańszych dronów też polecam takie z Toylab - są idealne do nauki i do sprawdzenia, czy pomysł chwyci i kto wie, może zrobi się z tego jego nowe hobby :)
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
W sumie jest niedrogi, a sam się zastanawiałem nad dronem ostatnio. Ta kamera pewnie nie jest zbyt wysokich lotów, ale na początek? Jadę na urlop za dwa tygodnie, myślisz że do tego czasu dotrze?
 
Do góry