Dobry księgowy

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Dajcie namiary na jakieś godne polecenia biuro rachunkowe/ księgową z Warszawy. Już trzeci raz zmieniam w tym roku , cały czas jakieś problemy są, aż mnie korci żeby wszystko opisać. Tylko bez autoreklamy – od razu widać kto ściemnia.

Nikt nie korzysta z usług księgowego? dajcie namiar, opinię, bo pilnie potrzebny jest.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Nikt nie korzysta z usług księgowego? dajcie namiar, opinię, bo pilnie potrzebny jest.


Jak będziesz znimi rozmawiać zapytaj o promocje często mają coś ciekawego , ja miałam 2 pierwsze miesiące prowadzenia ksiąg za 1zł , ale nie wiem czy dalej obowiązuje.
 

bangalo

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
ja znam godne polecenia biuro rachunkowe, z ktorym moj brat wspolpracuje od 5 lat chyba. wyprostowali mu sprawy popaprane przez poprzedniego ksiegowego i sa bez zarzutu. http://www.firmoport.pl/vat/
 

Gosia31

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny dobry księgowy! Każdy ma inne doświadczenia i opinie o tym samym księgowym i zawsze tak będzie! Musisz szukać, zmieniać, szukać i zmieniać aż dopasujesz albo wytrenujsz księgowego do własnych oczekiwań lub potrzeb!
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
W mojej firmie jest świetna księgowa, często współpracujemy i zawsze mogę liczyć na jej pomoc i cierpliwość :), a teraz będę mogła choć trochę się odwdzięczyć. Już jutro jest Dzień Księgowego i mamy zamiar oprócz tradycyjnych kwiatków, zrobić naszej Księgowej inną - ciekawszą niespodziankę - nagramy nasz życzenia na i wrzucimy do internetu, jest taka stronką, która zbiera filmy z życzeniami www.dzien-ksiegowego.pl. Jutro wyślemy pani księgowej linka z filmem z dopiskiem bardzo pilne, a chwilę potem zjawimy się z kwiatkami :), ale będzie niespodzianka.
 
O

okońń

Guest
zobacz sobi też na stronę biura KLK Lubow Kreczmańska na Zgody. Profesionalne biuro z dużym doświadczeniem. Osatnio wlasnie zmienili siedzibe na Zgody - widac idą w siłe:)
 

jolciakoska

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
weź napisz coś więcej o tym KLK. Dokładnie to interesują mnie usługi związaen z dotacjami unijnymi. Mam na oku taki mały, fajny projekcik i chce komuś zlecić jego przygotowanie. myslisz ze dadzą rade? napisz czy pracowałeś tez w tym zakresie z nimi. thanks
 
O

okońń

Guest
wow toś mnie zastrzeliła:). Nie wiem co napisać. Ja z nimi współpracuję od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Nie wiem jak Ty ale u mnie terminowość to podstawa w tej branży a na razie KLK mnie nie zawiodło. Co do projektów unijnych to niestety nie pomoge ci bo nie wiem, to nie moja branża:). Dopytaj w razie co mailowo l.kreczmanska@klk.biz.pl
 

Karolina Wanasiak

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
1
Czy któryś z wymienionych wyżej księgowych zajmuje się również rozliczeniami zza granicy?
Chodzi mi o Irlandię i Holandię — ma ktoś jakieś informacje na ten temat?
 

whales

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mogę polecić biuro rachunkoweGaBaFi. Mieści się ono oczywiście w Warszawie. Polecam go przede wszystkim dlatego że oferuje on szeroki wachlarz usług związanych z rachunkowością i księgowością. Usługi są tanie i konkurencyjne. Najlepiej jak zajrzysz sobie na ich stronę - link www.gabafi.pl lub zadzwonisz pod numerem telefonu +48 22 875 20 10.
 

Krooweczka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z czystym sumieniem polecam WL Accountancy! Też przez kilka lat szukałam dobrego biura. Zawsze trafiałam na niedokładnych patałachów, za których musiałam pilnować terminów, sprawdzać lub poprawiać błędy. Dopiero teraz mam czas, aby zajęć się tym, na czym się znam - na moim biznesie, a księgowa - zajmuje się swoim, czyli moimi księgami i podatkami. Pełen profesjonalizm, fachowość, firma godna zaufania i polecenia.
 

ZosiaSz

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja też korzystam z WL Accountancy i złego słowa powiedzieć nie mogę. p. Kasia złota babeczka!
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Niestety, ale w Polsce podstawą dobrego księgowago bądź księgowej są znajomości w US...
 

rafal11111

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niektórzy chcą tanio inni nieco drożej. Ja z kolei wyprowadziłem księgowość z mojej firmy do biura Camelot. Polecił mi go znajomy i musze powiedzieć, że wszystko co mówił okazało się prawdą. Miła obsługa, pełen profesjonalizm i wiedza specjalistów na 6+. Dzięki nim nie muszę martwić się czy dobrze wypełniłem formularz, albo czy wszystkie formalności załatwiłem na czas. Poza tym płacę im tyle ile chcę. Wystarczy do nich tylko zadzwonić 0 792 266 402
 

Iwona90

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dobra księgowość to bardzo ważna sprawa w prowadzeniu działalności gospodarczej. Biur rachunkowych jest tak wiele, że cieżko się zdecydować na któreś. Moim zdaniem warto poszukać w sieci serwisów gdzie można znaleźć kilka ofert i je ze sobą porównać. Jednym z takich serwisów jest np. DoradcyDlaBiznesu.pl/Warszawa gdzie można sprawdzić ofertę kilku firm i wybrać najlepszą. Powodzenia!
 

Ranndra

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja moge ze swojej strony podrzucić biuro qualitydot, mieszczą się na ul. środkowej, solidni, do tego dla nowych firm mają dobre ceny no i jest opcja też skorzystac m.in z witualnego biura u nich
 

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej, możesz podać jakiś namiar do tego biura aby się z nimi skontaktować? Jak cenowo wychodzi?
 
Do góry