Dobry księgowy

Finsom

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dziękuję bardzo, postaram się w poniedziałek z tym biurem skontaktować i dopytać może o jakies spotkanie bo odpowiadałaby mi mocno lokalizacja pod adres i księgowość.
 

Ranndra

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
No nie ma problemu, możesz podpytać od razu o promocje dla nowych firm bo znajomy który z nimi umowę podpisywał na księgowość też na start dostał jakieś fajne zniżki.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ranndra napisał:
No nie ma problemu, możesz podpytać od razu o promocje dla nowych firm bo znajomy który z nimi umowę podpisywał na księgowość też na start dostał jakieś fajne zniżki.
[SIZE=14pt]Jak tylko założyłem firmę, to korzystałem z pomocy księgowego, ale średnio byłem z niego zadowolony, więc stwierdziłem, że będę robił to sam. O ile na początku jakoś to szło, to jak tylko pojawiło się trochę więcej faktur, wszystko zaczęło mi się mieszać… no i w końcu trafiłem do łódzkiego biura Duet na Niemojewskiego, gdzie zrobili porządek z moimi papierami i odtąd prowadzą wszystkie moje sprawy – bardzo podoba mi się ich styl pracy, zupełnie inny od tego co prezentowa pan Ryszard (wcześniejszy księgowy). [/SIZE]
 

zapytajksiegowego

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wybór biura księgowego faktycznie zazwyczaj trochę trwa... Jeśli więc "na szybko" potrzebujecie porady księgowego. Jest tam sporo pytań i odpowiedzi dotyczących zakładania firmy i innych tematów związanych z księgowością.
 

milena12

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
z tego co czytam to już coś zostało znalezione, ale jeśli by ktoś potrzebował to z własnych doświadczeń polecam Kancelarię Biegłego Rewidenta Anna Obara - jestem zadowolona z współpracy...
 

Maciek 78

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z własnego doświadczenia wiem, że częsty problem z księgowymi to kontakt... Nie odbierają telefonów, nie odpisują czasem na mejle. Po zmianie biura rachunkowego nie mam z tym wreszcie problemu :) Obsługuje mnie pani księgowa z firmy Grupa Podatkowa. Nie wiem, czy mogę podać do niej namiar, więc podam ogólny nr do firmy:

tel. 535 10 70 90

Ich strona: grupapodatkowa.com

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań i dobrych wyborów! :)
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dobra księgowa to skarb! Najlepiej najpierw popytać po rodzinie, znajomych, ja tak właśnie zrobiłam i trafiłam do Biura Enigma enigma-ksiegowi.pl na Ursynowie w Warszawie. Od 4 lat, mnie obsługują i nie mam zamiaru nic zmieniać.
 

Janek Kowalski KR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z postem powyżej. Najpierw najlepiej szukać księgowości z opinią wśród rodziny i znajomych. Ja tak zrobiłem i przekazałem księgowość firmie HR WORK SELECT. Jestem naprawdę zadowolony. Dla mnie najważniejsze było żeby odbierali dokumenty, udzielali bezpłatnych porad, i mieli ofertę przystępną cenowo. Zaciekawił mnie też adres strony (bezpodatku.waw.pl) Po pierwszym spotkaniu już byłem zadowolony do tej pory a minęło już chyba ponad pół roku jest wszystko ok i jakość obsługi nie spada.
 
S

Sttark

Guest
Ja korzystam z księgowości online jaką realizuje marka Cafe Finance (cafefinance.pl) i jestem zadowolony. Kontakt wygląda w ten sposób, że skanuję dokumenty, które od razu trafiają do księgowej. A oryginały wysyłam kurierem średnio raz na kwartał. Oczywiście jeśli sprawa wymaga przedyskutowania to mam dostęp do księgowego telefonicznie, albo można się umówić na spotkanie. Dla mnie idealne rozwiązanie.
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Ja mogę z czystym sercem polecić dalej firmę Abak S.A.http://abak.com.pl/. Pomogła mi załatwić wszystkie formalności przy rozpoczynaniu prowadzenia działalności gospodarczej. Zupełnie nie wiedziałam jak się za to zabrać, ale dzięki pomocy pracownikom tej firmy nie musiałam się o nic martwić.
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Prowadzę małą firmę i mam niewiele faktur do rozliczenia. Nie widzę sensu, aby korzystać z tradycyjnej księgowej. Rozliczam się internetowo. W tej branży jest spora konkunerncja np. Ifrima, Wfirma, Infkakt itd. Ja wybrałem Superksięgową, ponieważ mają niezłą aplikację do wystawiania faktur online. Płacę 50zł abonamentu, ich program do księgowania też jest w porządku, ponieważ jest prosty w obsłudze. Uważam, że księgowość internetowa w obecnych czasach jest dużo wygodniejsza od tej tradycyjnej.
 

joteras

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może i księgowość internetowa jest wygodna, fakt. Jednak mimo wszystko ja wolę mieć kontakt ze swoją księgową mimo, że również prowadzę mala firmę i mam niewiele faktur.
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Też mi się wydaje, że kontakt oko w oko jest lepszy, bo można wiele rzeczy wypracować wspólnie, jakieś udogodnienia, podmianki...jakaś forma kreatywnej księgowości ;) natomiast to przecież nie wyklucza internetowych kontaktów które mogą być inaczej liczone (jeśli nie liczy się tylko fv itp). Ja używam w swojej firmie programu bizin i z niego eksportuje pliki do księgowej z firmy zewnętrznej. Żeby wszystko się zgadzało i ona również nie miała problemów bo przecież za to odpowiada przed prawem, musimy koniecznie stawiać na dobry program do faktur, zgodny z obowiązującymi normami prawnymi, bez jakichś przeszkód czy problemów w obsłudze.
 
Do góry