Czy mógłbym zaproponować koledze stosunek? Boję się jego reakcji.

tomek99

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
Hej potrzebuje dobrej rady. Jako mężczyzna wole dziewczyny :D ale od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi chłopak mój kolega mam ochotę zrobić mu dobrze ale boje się o to jak zareaguje wiecie chodziliśmy do tego samego liceum (tu go poznałem) chodziliśmy bo On w tym roku skończył mnie został jeszcze rok. Ale o co chodzi? Chodzi o to że nie jesteśmy takimi najlepszymi kumplami spotkaliśmy się kilka raz mamy wspólny temat jak gdzieś się widzimy to sporo rozmawiamy a zdarzyło się na wycieczce szkolnej że podczas powrotu położył głowę na moich kolanach ale w tym roku nie widzieliśmy się często bo miał maturę. Chce go do siebie zaprosić jutro lub w piątek bo wtedy moich rodziców nie ma w domu przez 2h (u nas ciężko żeby był dom pusty) i wtedy chce to zrobić. Mam obawy czy się zgodzi czy nie rozpowie wszystkim i ogólnie jak zareaguje? Czy mam mu to zaproponować? :(
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Ja uważam że nie powinieneś robić pierwszego kroku bo rzeczywiście nie wiadomo jak on zareaguję.To że położył ci głowę na kolanach o niczym jeszcze nie świadczy myślę że lepiej by było gdybyś zaczekał może on da ci jakiś bardziej zrozumiały znak w tym kierunku będziesz miał większą pewność że on myśli podobnie jak ty.Takie jest moje zdanie. :)
 

tomek99

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
Amelia181 napisał:
Ja uważam że nie powinieneś robić pierwszego kroku bo rzeczywiście nie wiadomo jak on zareaguję.To że położył ci głowę na kolanach o niczym jeszcze nie świadczy myślę że lepiej by było gdybyś zaczekał może on da ci jakiś bardziej zrozumiały znak w tym kierunku będziesz miał większą pewność że on myśli podobnie jak ty.Takie jest moje zdanie. :)
Problem jest w tym ,że może nie zdążyć dać znać bo niedługo wyjeżdża na studia
 
Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
To że położył facet facetowi głowę na kolanach o niczym nie świadczy?????
Ja pierdziuuuuuu!!

Handluje ktoś na forum biletami na Marsa?? Ja stąd wieję! Ludzie! Co za czasy....
Za moich czasów w armii jak by jeden drugiemu wpakował dyńke na kolana to skończyło by się to tragedią na strzelnicy!

Ale wracając do tematu...
Kolega zainteresowany robieniem "dobrze" niech najpierw sprawdzi ale sam siebie. Proponuję zamówić sobie jakiegoś "ślicznego" Pana na telefon do domciu :)
Mało takich firm w necie z ofertami ?
Są kluby dla Panów to i są kluby dla Pań(o) panów. Miałem kiedys kumpla który mocno chciał spróbować. Zamówił sobie zatem gostka do chałupy i mu się odechciało reszty :)
 

tomek99

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
1
Nie chodzi wyłącznie o zrobienie dobrze bo tu masz rację jak można to zrobić. Mam do niego takie dziwne uczucie bo zawsze myślałem o dziewczynach w nich się zakochiwałem a tu nagle pojawił się On znamy się ponad 2 lata a to pojawiło się niedawno
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Człowieku, media Ci robią papkę z mózgu.
Spoko, życie jest po to żeby próbować... ale daj sobie na wstrzymanie ze swoimi fantazjami w tym wieku.
Nie rób czegoś, czego możesz żałować.

Jeżeli ten facet nie "odwzajemni" Twojego zainteresowania, to możesz być niemalże pewien, że rozpowie to światu. Serio tego chcesz?
 
Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
Dokładnie, Queen ma rację. Do czasu ukończenia 30-stki jeszcze kilka razy wszystko powywraca się w baniaku a przed czterdziechą to już z grubej rury więc masz jeszcze czasu a czasu by się ogarnąć.
Narobisz sobie "reklamy" i później możesz mieć wielo letnie problemy :)
Wybaczcie za słowa ale jak juz gadamy.... ..... to powiem krótko:
w wieku 17-lat każdy samiec w fazie "dorastania" ma tak że "przedyma" wszystko co się da :) ;-)
Między 13 a 19 jest tzw. pitolec więc trza to przeczekać :) Każdy z nas ma inne ciało, innego "ducha", inny mózg i inaczej dorasta i reaguje na "świat". Bywali i tacy (w wojsku) co i by psa wydymali gdyby nikt nie widział :)
Proponuje koledze porozglądać się za jakimiś samicami i po prostu dmuchac ile wlezie. Serio. Zdrowy kręgosłup to pociągnie :)
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
FajnyMądryGadatliwy napisał:
To że położył facet facetowi głowę na kolanach o niczym nie świadczy????? Ja pierdziuuuuuu!!
Bardziej chodziło mi o to że nie ma to aż takiego związku żeby proponować mu pieszczot z drugiej strony..(Dla wyjaśnienia)
 
Do góry