Dobry ginekolog w Białymstoku

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
:) Czy ktoś z Białegostoku mógłby polecić mi dobrego ginekologa?
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
dr Antychowicz-Kluczyk jest bardzo dobra a w sokółce jest takze bardzo dobry dr.Ali
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
Barbara Kluz-Kowal. przyjmuje na Niedźwiedziej w Dojlidach. sama do niej chodzę :)
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
A moglybyscie powiedziec mi cos wiecej na ich temat? Ja osobiscie nie mam jakos szczescia do lekarzy. Przypisuja mi tylko na moje nieregularne miesiaczki tabletki i nie robia zadnych badan, poza zwyklym badaniem ginekologicznym i raz mialam robione usg . Juz nie mowiac o komforcie psychicznym bo trafiam na same wredne baby...
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
Antychowicz-Kluczyk jest bardzo mila kobieta i znajaca sie na rzeczy...bardzo pomaga i dobrze leczy.Barbara Kluz-Kowal moja kolezanke ktora ma 20 lat wyrogala ze uprawia seks i chce zabezpieczac sie antykonceptami...
 

whiteflag

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Ja kiedys tez bylam u lekarki w dojlidach...nie pamietam jak miala na nazwisko, ale w kazdym badz razie drugi raz do niej nie poszlam <_< byla gotowa bez jakiegokolwiek badania przypisac mi pigulki....niestety takie juz moje szczescie . Wydaje mi sie ze do tego zawodu trzeba miec powolanie i jakakolwiek wrazliwosc, bo dla malo ktorej kobiety taka wizyta to cos przyjemnego...
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
ciezko trafic na dobrego ginekologa...ja mialam szczescie ze znalazlam dr Alego w Sokółce...on wogle bardzo dobre leki repisuje,badania wykonuje bardzo dobrze i wogle z pomoca idzie potrzebujacym kobietom :)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja na Kowalową nie mogę zbytnio narzekać. a tabletki przypisała mi jak miałam jeszcze 19 lat i nic nie mówiła. zrobiła wszystkie potrzebne badania. dla mnie jest bardzo sympatyczna. tylko czasem bardzo dużo mówi :)

Figaa Ty może jesteś z Białegostoku? a ta Antychowicz-Kluczyk gdzie przyjmuje?
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
ja jestem z okolic bialegostoku...na mieszka I 8c nie panietam przez ile...relefon 85 741 70 84
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dr.Antychowicz-Kluczyk przyjmuje na mieszka! 8c/21 jest bardzo dobrym ginekologiem
 

yard_sale

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Przeszlam przez wielu ginekologow bo i oddzial zaliczylam nie raz! Przechodzilam przez dr. Chomanskiego i w koncu sobie odpuscilam bo nie bardzo wiedzial co ma ze ,mna zrobic dr. suchecka polecam goraco z mia naprawde mozna pogadac i wyjasni co trzeba. Obecnie jestem u prof.jozwika i jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z dwoma ostatnimi.
 

sante

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
[font="Times New Roman""]zgadzam się z tym, że ciężko trafić na dobrego ginekologa. na szczęście w końcu po długiej tułaczce po lekarzach udało mi się trafić na kompetentną panią doktor. polecam dr Barbare Kluz-Kowal. super fachowiec. na dodatek o kazdej porze mozna zadzwonic i udzieli porady, pomocy.[/font]
 
Do góry