anty37

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, potrzebuję namiary na dobrego ginekologa na terenie białegostoku. Do tej pory chodzę do pewnej pani na mieszka I, ale nie jestem z niej zadowolona. Pani jest niemila, caly czas siedzi cos notuje, nie rozmawia ze mna praktycznie wcale. Wizyty są krotkie, a na moje pytania odpowiada niezbyt wyczerpujaco. Przez co z gainetu wychodze 'zielona' i odnosze wrazenie ze nadal nic nie wiem, i czuje sie tam jak 'intruz'.

Potrzebuje namiary na lekarza, ktory lubi rozmawiac, chetnie pomaga, zna się na rzeczy i sprawi ze bede sie czula dobrze w jego gabinecie. Taki u ktorego wizyta nie bedzie straconym czasem. Oczekuje takze zeby robil jakies badania, bo z oczu nie da sie wyczytac wszystkiego;p.

Prosze doradźcie mi kogos.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Polecam Gin-Med". ul. Antoniukowska 11A. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr już od kilku lat.
 

redhair

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Panią doktor, która przyjmuje na Niedźwiedziej 6/9. tel (85) 732 75 88 bardzo miła i sympatyczna kobieta:)

Polecam Panią doktor, która przyjmuje na Niedźwiedziej 6/9. tel (85) 732 75 88 bardzo miła i sympatyczna kobieta:)
 
E

edyta80

Guest
ja jeżdźę do gabinetu doktor Anny Kluz Kowal, który znajduje się przy ul. Niedźwiedzia 69. Sprawdź sobie numer telefonu na stronie. gabinetginekologicznybialystok.pl. Lekarz ginekolog Anna Kluz-Kowal przyjmuje cztery dni w tygodniu. Na wizytę można umówić się bezpośrednio w gabinecie ginekologicznym bądź telefonicznie.
 
Do góry