Luja

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam,
Potrzebuje pomocy w kwesti dobrego fotografa ślubnego, w czerwcu wychodzę za mąż, przygotowania idą pełną parą, czasu coraz mniej a ja jeszcze nie znalazłam dobrego fotografa. Moja siostra, która od samego początku jest mocno zaangażowana w przygotowania ślubne zaproponwałami takiego fotografa dexlab.pl co o tym myślicie?, ładnie wykonane zdjęcia? Wolę się doradzić bo w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu a pamiątka w postaci zdjęć pozostaje na całe życie :eek:) Chciałabym, żeby fotograf umial uchwycić ważne i ciekawe momenty zarówno ślubu jak i wesela.
 

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Luja napisał:
Witam,
Potrzebuje pomocy w kwesti dobrego fotografa ślubnego, w czerwcu wychodzę za mąż, przygotowania idą pełną parą, czasu coraz mniej a ja jeszcze nie znalazłam dobrego fotografa. Moja siostra, która od samego początku jest mocno zaangażowana w przygotowania ślubne zaproponwałami takiego fotografa dexlab.pl co o tym myślicie?, ładnie wykonane zdjęcia? Wolę się doradzić bo w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu a pamiątka w postaci zdjęć pozostaje na całe życie :eek:) Chciałabym, żeby fotograf umial uchwycić ważne i ciekawe momenty zarówno ślubu jak i wesela.
Może to trochę off-topic, ale polecam zrobienie sobie potem czegoś w tym stylu:
fotobook.pl/fotoalbumy.html
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Moja znajoma miała panią Wiolettę Kawulak i zdjęcia ma piękne, pełne emocji i uchwyconych chwili :)
 

remedix

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o południowe zakontki naszego kraju i takie miasta jak Bielsko , Kraków, Katowice, czy Cieszyn, to polecam traffoto.pl Robią świetne zdjęcia i to nie tylko ślubne, ale też reklamowe i w ogóle robią bardzo fajne fotoreportaże
 
J

jagnam

Guest
Ja polecam fotobudkę jako atrakcję na wesele. Obecnie nie jest to jeszcze tak popularne ale atrakcja bardzo fajna. Miałam ją u siebie oraz gościom atrakcja bardzo się podobała ( praktycznie każdy włączył się do zabawy). Można było dzięki temu rozkręcić imprezę. Nie jest to takie drogie a moim zdaniem bardzo dobrze zastąpi na przykład zabawy oczepinowe .
Mam obecnie dzięki temu bardzo ładną pamiątkę.
 
I

iwonka88

Guest
ja moge polecic www.domi-foto.pl mi sie brdzo podobaja zdjecia jakie na naszym slubie zrobila pani Dominika
 

Hyszky22

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
A może jakiegoś fotografa wraz z kamerzystą z Łodzi polecicie ? Siostra bierze ślub i szuka usługi 2 w 1. Mówiła że szuka firmy która nie spartaczy jej filmu :D
 

aganieszka89

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Daruj sobie fotografa! Ja z moim tż zamówiliśmy foto-kabina.pl. Oni akurat są z Koszalina, ale pewnie w Waszych regionach też są podobne oferty! A jak nie, to zawsze można do nich napisać, może dojeżdżają. My zamówiliśmy taką fotobudkę, impreza była baaaaardzo udana :D Goście wcześniej nie mieli z tym styczności, co jeszcze było lepsze hi hi. Nasi znajomi, którzy wcześniej brali ślub zazdroszczą, że sami tego nie zamówili hi hi hi :tongue: Polecam każdej! (i każdemu) Namówcie swojego tż, nie pożałujecie!
 

goska923

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie polecę konkretnego fotografa, bo nie mam czego polecać mimo że jestem już po ślubie. Ale mogę doradzić, czego unikać... Przejrzyj stronę i zdjęcia, jak są realizowane i gdzie, jakie fotograf ma pomysły, czy ci odpowiadają. Jeśli większość fotek opiera się na wymyślnych plenerach i efektach w photoshopie - lepiej uciekać. My zamówiliśmy sobie sesję w dniu ślubu, chcieliśmy przyoszczędzić, a zaraz po weselu przeprowadzaliśmy się na drugi koniec Polski. Mieliśmy wesele w uroczej restauracji w stylu nowoczesnego dworku, z małym parkiem. Pora - późniejsza wiosna, wszędzie cudowna nasycona zieleń. Mówię - spoko, będzie gdzie robić zdjęcia. A co na to fotografowie? Zapytali, gdzie my właściwie tu chcemy sesję, kręcili nosem na wszystko co zaproponowaliśmy, nie mieli w ogóle pomysłów. Dodatkowo nie pasowało im oświetlenie, skarżyli się że musieli doświetlić zdjęcia (!!!) Koniec końców sesja wyszła uroczo i klimatycznie, ale nie o to chodzi. Z portfolio na stronie wynikało, że jeżdżą po świecie i wyszukują najlepsze plenery, na których ledwo co widać parę młodą (sic!), co by już nie musieć się napracować. Dlatego szczerze radzę dobrze przeanalizować portfolio. Dobry fotograf powinien uchwycić emocje tego dnia i przede wszystkim jego bohaterów, a nie prowadzić kombinowaną fotografię dokumentacyjną. <_<
 
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
To prawda, że warto lepiej się przyjrzeć zdjęciom zrobionych u fotografa. Jednak najlepiej będzie jeżeli planujemy wynająć fotografa ślubnego z Podkarpacia - detournelle.pl to warto wybrać z nim na plener by zobaczyć jak takie zdjęcia powstają od A do Z, gdzie będziemy mogli zobaczyć końcowy jego efekt. To pozwoli nam na uniknięcie błędów tak jak u góry.
 
Do góry