Dobre studio tatuaży w Warszawie

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Cześć! Rozglądam się za dobrym salonem tatuażu w Warszawie. Cena nie gra roli, zdaję sobie sprawę, że porządne wykonanie sporo kosztuje, a jednak zalezy mi na jak najlepszym efekcie. Jakie salony polecacie, a które radzicie omijać szerokim łukiem? Pomijam takie oczekiwania jak sterylne warunki i higiena podczas zabiegu, bo to oczywista sprawa :)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Myślę, że lepiej szukac konkretnego tatuatora, a nie salonu. W pierwszej kolejności zastanów się jaki chcesz miec wzór i na tej podstawie- poszukaj kogoś, kto zna się na jego wykonywaniu. Wtedy będziesz mieć gwarancję, że tatuaż wyjdzie profesjonalnie. Plus polecam zerkanie na fanpage albo strony internetowe, żeby rozeznać sie mniej wiecej w jakosci wykonań.
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Sprawdź Jah Love Tattoo Studio. Są na Wilczej 32. Bardzo popularny i profesjonalny salon... Tatuażystów mają wielu, więc w zależności od tego, jaki wzór chcesz mieć wykonany- musisz wybrać konkretnego artystę i ustalić szczegóły. Na fanpage'u wrzucają na biezaco zdjecia swoich realizacji- przejrzyj galerię, jest na co popatrzeć.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
sebastian_j napisał:
Sprawdź Jah Love Tattoo Studio. Są na Wilczej 32. Bardzo popularny i profesjonalny salon... Tatuażystów mają wielu, więc w zależności od tego, jaki wzór chcesz mieć wykonany- musisz wybrać konkretnego artystę i ustalić szczegóły. Na fanpage'u wrzucają na biezaco zdjecia swoich realizacji- przejrzyj galerię, jest na co popatrzeć.
W Jah Love miałam robiony swój pierwszy tatuaz- niewielka róża na udzie ;) Akurat nie zawracałam sobie głowy tym, który tatuażysta jest specjalistą od takich wzorów, tylko od razu zapisałam się do Adolfa- dużo o nim słyszalam, jest bardzo popularny i utalentowany, dlatego chciałam, żeby to własnie on robił mój tatuaż. Ale widze, że reszta ekipa też jest godna polecenia. Z nowych osób podobają mi sie prace Kingi- wykonuje watercolour, który wyglada super.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Chyba Jah Love to salon, którego nie trzeba specjalnie polecać... Są profesjonalistami i artystami, ich prace zawsze robia na mnie ogromne wrażenie- dokładność, piękny kontur, bardzo realistycznie odwzorowane motywy na skórze. Mimo wszystko warto zapoznać się ze stylem każdego tatuażysty, tak by dobrać idealnego dla siebie. Mi na przykład bardzo podobają się prace Henia- pięknie kopiuje portrety :)
 

adicki

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
8
Punkty reakcji
0
hehe to fakt widze, ze nie bede oryginalny jak i ja polece Jah Love Tattoo :) Odwiedziłem juz w swoim zyciu wiele takich miejsc i tu wracam zdecydowanie najczesciej :) bardzo pozytywnie zakreci ludzie, potrafia rozładowac atmosfere i sprawic, że klient kompletnie zapomina o jakimkolwiek bólu. no i efekt koncowy - prawidzwe arcydzieła.
 
Do góry