dobre polskie serwisy pokerowe

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
Znacie jakieś dobre polskie serwisy pokerowe, w których mogę poczytać jakieś fajne/rzeczowe artykuły?
Coś co nie jest kopią poker strategy albo poker stars..
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Sprawdź poker24.pl Z tego co mi wiadomo, to tematy się raczej nie powielają z tymi ze znanych pokerowych sajtów.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Mikulaskin napisał:
Sprawdź poker24.pl Z tego co mi wiadomo, to tematy się raczej nie powielają z tymi ze znanych pokerowych sajtów.
poker24, pokertexas, live poker, poker info i wiele innych..
 
K

Kruczy

Guest
sprawdź w google fora pokerowe kolego, jest tam trochę fajnych newsów ;)
 
B

borowski

Guest
Nie ma jednej i określonej strony. Sądzę, że jeśli zainteresowała cie ta tematyka to musisz przez jakiś czas ogarniać wszelkie dostępne w google serwisy polskie bądź polskojęzyczne . Oczywiście najlepiej te, w których newsy itp dodawane są na bieżąco i nie są jakąś kopią z innych stron.

PS: czytając da się rozróżnić czy pisze to amator czy osoba obyta w temacie.
 

Lucius Nowak

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
tsenre napisał:
Znacie jakieś dobre polskie serwisy pokerowe, w których mogę poczytać jakieś fajne/rzeczowe artykuły?
Coś co nie jest kopią poker strategy albo poker stars..
Od jakiegoś czasu jeszcze ciekawe newsy pokerowe można znaleźć na Pokerbreak - szybko rosną, coraz większe forum. Dużo ludzi - polecam, jestem ze społeczności Pokerbreak.
 

yagi123

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pokerbreak już nie istnieje, natomiast cały czas działa prężnie PokerStrategy, PokerGround i PokerTexas. W szczególności polecam to pierwsze jeśli chcecie dostać darmowe pieniadze na gre (50 dolarów, bez żadnych haczyków).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry