Dobre książki

K

kfiatushek

Guest
Ja wlasnie skonczylam Forresta Gumpa. Co do Stephena Kinga to Misery i To jest warte pszeczytania.
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
kfiatushek napisał:
Przeczytałem. Misery jest lepsza w wersji książkowej. Głównie za kosiarę i elektryczny nóż. :hyhy:

[ Dodano: 26 Maj 05, 18:07 ]
Oprócz tego polecam Kinga:
Bastion
Talizman
Lśnienie <!>
Carrie
Zdolny Uczeń <!>
Cujo
To <!> wyżej wspomniane

No i parę innych np. Insomnia ;)
 
S

slodziutkaa

Guest
oo żadnych z tych ksiązek nie czytałam:p heh ale może tam kiedyś jesio..
 
K

Karolcia_ss

Guest
a dla osob ktore lubia sie posmiac przy lektorze polecan "Szalone zycie Rudolfa" i "Swinskim truchte" naszej polskiej autorki Joanny Fabickiej... Calkowicie popieram Nea i Peggy... Coleho i Dan Brown potrafia na przwde zainteresowac...:)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ostatnio wpadła mi w ręce książka Andrzeja Sapkowskiego," Rękopis znaleziony w smoczej jaskini ".
Mimo,iż nie przepadam za tego typu literaturą,przyznam,że czytałam ją z zapartym tchem.Polecam. ;)
 

Niunia14

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Bydzi...
dla tych ktorzy lubią ksiązki o narkomanii i cos w stylu pamiętnika polecam

My dzieci z dworca Zoo-Christaine F.
Pamiętnik Narkomanki - Barbara Rosiek
Hera moja miłość-Anna Onichimowska
Milość w Berlinie-Kaila Hermenna

i wiele innych są godne przeczytania
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no to ja "Jeździec miedziany" Pauliny Simons dla dziewczyn które lubie romantyczne historie :p i drugą tego część "Tatiana i Aleksander" Pozdrówka
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
My dzieci z dworca Zoo-Christaine F.
Pamiętnik Narkomanki - Barbara Rosiek
Hera moja miłość-Anna Onichimowska
Milość w Berlinie-Kaila Hermenna
Polecam jeszcze Ćpuna - Melvina Burgess'a
Kontrowersyjna i szokująca opowieść wiążąca się ze sprawami seksu i używania narkotyków..
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Bardzo podobała mi się "Fałszywa Pamięć" Deana koontz'a. Miała jakieś 500 stron, ale przeczytalam ją bardzo szybko, bo strasznie mnie wciągnęła :)
Pozatym "Spalona żywcem", te wspomnienia były wstrząsające. Inna podobna książka to "Ukradziona Twarz", również autentyczne wspomnienia pewnej Arabki, która żyła w Afganistanie za czasów, kiedy Kabul zajęli talibowie.
Bardzo lubię także biografie jakiś dawnych ludzi, np. królów, ale te szczegółowe, gdzie można bardziej wczuć się w to, co się kiedyś działo :)
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Peggy nam pani na religi tesh czytala "Oskar i Pani Róża" :)
No..ja ksiązek czytam bardzo dużo ale to raczej typowe ksiązki dla nastolatek :p mozna sie przy nich raczej pośmiać niż poplakac :) najbardziej zapadla mi w pamięc "Chłopakom których kiedyś kochałam" o malo niepoplakałam sie ze śmiechu czytając ją :) Po za tym jeszcze "Ala Makota" tej samej autroki ( dokladnie nazwiska niepamętam :p) iii jakas książka o dziewczynie której zmarłam mama ( to jednak do poplakania :p) Tytułu niepamiętam :p Heh...no moze jeszczeee "Małe kochanie wielka miłosć" z tego co pamiętam to książka o nastolatce w ciąży... :)
 
Do góry