Dobre książki

murgrabia

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem świetna jest książka Znikasz. Świetna historia kobiety, której w ciągu jednej chwili zmienia się całe życie. Mąż, którego znała zmienia się w wyniku choroby w zupełnie inną osobę.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
polecam wszystko co wyszlo z pod reki jo nesbo. ma on nie lada talent do pisania, a kazda jego ksiazka do ostatniej strony jak dla mnie trzyma w napieciu,
 
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Polecam wszystki ksiązki Jolanty Marii Kalety - wrocławskiej pisarki. Książki z nutką tajemnicy, kryminału - po prostu świetnie sie czyta...
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Podobnie jak g0cha Jo Nesbo. Facet potrafi niesamowicie budować nastrój kryminalny w swojej książce. Do tego tworzy bardzo wyrazistych bohaterów, a styl pisania nie jest ciężki jak w wielu kryminałach.
Dla minimalnej odmiany polecam trochę niedocenianego Toma Knoxa. Bardzo dobre książki sensacyjno - kryminalne. Czyta się bardzo szybko, do tego wplata w historię wątki historyczne. Na smutny, nudny wieczór w sam raz.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Polecam serię książek; ''pisane przez życie''. Osobiście miałam okazję czytać, z tej serii: ''Skrzywdzona'', ''Mamo uciekaj'', ''Najsmutniejsze dziecko'' oraz ''Kochałam psychopatę''.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
O rany Agne strasznie demotywujące te tytuły :) Ja czytałem w ostatnim czasie Gorzką Sakę, polecam :) Poniżej przeklejam opis:

"Jak ułożyć sobie życie, gdy bogaty, mający ogromne wpływy tatuś, pragnie ukarać córkę i ” zamyka kurek”? Czy podjęcie pracy hostessy jest najlepszym wyjściem? Jaką zemstę może zaplanować młody haker, któremu zabito przyjaciela? Jak sprawnie zorganizować handel koreańskimi kobietami?
Wiele wątków, szybka akcja, mroczna, ponura atmosfera podnoszą atrakcyjność powieści. Dodatkowo akcja rozgrywa się w środowisku mafijnym Japonii, a to temat dla nas raczej egzotyczny. Opisy zabójstw i samobójstw w samurajskim stylu – warto to przeczytać. A sake zawsze jest gorzka, gdy pijemy ją okraszoną gorzkimi łzami."
 

zdrapkinabani

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Polecam : " Obrona Łużyna ", " Zaproszenie na egzekucję ", " Król, dama, walet ".
 

saranara15

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ostatnio zaczęłam czytać książki naszych polskich autorów fantastyki. Jestem po przeczytaniu "Alicji" Jacka Piekary i jestem pod wrażeniem.
 

summer_wine

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli potrzebujecie odciąć się na chwilę i szukacie czegoś co was zupełnie pochłonie, polecam książkę "Dziewczyna z pociągu" i coś z naszego rodzimego podwórka - "Domofon"
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre książki z motywem erotycznym? :szuka:
 

Elzbieta Szymanska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
1
Oj czytałam Pachnidło, świetna książka na jej podstawie został nakręcony film ale zdecydowanie bardziej polecam książkę.....
 
Do góry