wiadomo

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hostinger.pl

Trwa okres wyprzedaży posezonowych. Jest to doskonała okazja zmienić plan hostingowy, zakupić serwer VPS lub zarejestrować nową domenę! Zastosuj kod kuponu SALE40 oraz otrzymasz 40% zniżkę.

1. Darmowy hosting
2. 2 GB Miejsca
3. 100 GB Transferu
4. 100 GB Transferu
5. Zamów teraz!
6. Najlepszy Hosting
7. Ponad 50 Funkcji
8. Bez żadnych reklam

9. Nieograniczona przestrzeń dyskowa
10. Nieograniczony transfer
11. Nieograniczone zasoby serwera
12. Darmowe domeny!
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
To już lepiej kupić na Firehost konto za 45 zł rocznie, z normalnym supportem, bazami, ftp itd.
Przecież wiadomo, że na darmowej usłudze nigdy nieczego profesjonalnego nie postawicie, prawda?
 

Dutchess

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Osobiście korzystam z biznes-host.pl, jestem zadowolona, bo koszty nie są wysokie, a jakość jest bardzo w porządku. Nie mam dużych wymagań, bo nie hostuję żadnej dużej strony i nie potrzebuję dużo, ale na plus zdecydowanie można policzyć to, że serwery nie mają awarii, a obsługa klienta bardzo szybko reaguje.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Ale dlaczego korzystasz? Jakie serwisy, jaka jakość? Nie napisałeś kompletnie nic. Trzymam serwisy na Firehost dlatego, że nie sprawiają żadnych problemów.
Po prostu stronki sobie stoją, wszystko szybko działa. Koszty symboliczne, dobry support. I takie kwestie mają tutaj znaczenie!
 

Maxio99

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
maczka napisał:
Ale dlaczego korzystasz? Jakie serwisy, jaka jakość? Nie napisałeś kompletnie nic. Trzymam serwisy na Firehost dlatego, że nie sprawiają żadnych problemów.
Po prostu stronki sobie stoją, wszystko szybko działa. Koszty symboliczne, dobry support. I takie kwestie mają tutaj znaczenie!
Ok spoko byłem nieco nie informatywny ale już się poprawiam ;)
Hosting ten a nie inny bo w przyzwoitej cenie i z niedrogą domeną. Jak dotąd nie miałem problemów z tym że strona leży z powodów "serwerowych". Przekonał mnie też dobry kontakt z BOK-iem.
 
B

bajderman

Guest
maxio - nie widzę tam niskich cen. Domena PL przedłużenie w Hekko to 54 zł. Za konto ze 100 Gb transferu płacę 70 zł rocznie. A co ty masz i za ile?
 

MakaPaka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja mam dobre zdanie o atthost.pl - mam tam konto za 79zł rocznie, w tym mam transfer bez ograniczeń i 21gb pojemności
 
B

bajderman

Guest
Ty czasami nie wklejasz tego na każdym serwisie? Sory, ale pisanie o braku ograniczeń transferu to robienie ludziom sieczki z mózgu, bo coś takiego tak na prawdę nie istnieje. Mam konta na hekko, ale dobieram je pod oczekiwania, logiczne, że pewnych ograniczeń przekraczać nie można i za to wywalają na każdym serwerze, nawet tym bez ograniczeń.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Mam 80 GB za 80 zł w Firehost. A hosting bez limitów to jedno wielkie krętactwo, bo jeśli serwis faktycznie będzie duży to i tak będziesz musiał zmienić pakiet na większy ze względu na obciążenie pamięci, procesora, ilość operacji w bazie itp.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
jankolodziejski napisał:
A coś pod stronę małej działalności? Może ten wspomniany cal.pl , jak to wygląda jakościowo?
Jakościowo dobrze - świetne wsparcie, mało problemów. Sensowne ceny.
 
W

wiemlepiej

Guest
Nie ma czegoś takiego jak dobre i tanie hostingi. Tak samo jak nie ma czegoś takiego jak dobre i tanie wino czy dobrej i taniej kiełbasy. Hosting dobry albo tani. Utrzymanie serwerowni to nie jest hop siup. Energia elektryczna, serwis, obsługa techniczna - to wszystko są koszta. Dlatego jak sprawdzicie sobie ceny na home, nazwa czy na sprint data center to nie zdziwcie się takimi cenami -> https://www.sprintdatacenter.pl/

Ale w zamian otrzymujemy wysoką jakość usług, niezawodność, pomoc techniczną 24h na dobę. I są firmy i instytucje które to doceniają.
 
S

szyszana

Guest
Bzdura. Sam hosting w hekko kosztuje mnie ponad 40 zł, czyli tak na prawdę śmieszną kwotę, a byłem w znanej firmie, gdzie konto kosztowało mnie 10 razy więcej i jakość usług nie była zadowalająca. Tak więc wysoka cena wcale nie świadczy o jakości!
 

Magorian

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tanie hostingi są dobre pod warunkiem, że mamy stosunkowo niewielką stronę - wraz z rozwojem warto się zastanowić nad droższą opcją.
 
S

szyszana

Guest
Nie prawda - kwestia dopasowania parametrów konta. Na hekko trzymam serwisy, które nie mają ruchu, ale równie dobrze i takie co mają po 10 tysięcy unikatów dziennie i wszystko jakoś doskonale śmiga. Więc chyba się da, co nie? ;-)
 

burkinafasomaso

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
No najlepszy moim zdaniem to hosting filefox.pl

Spoko ceny i szybciutki transfer
Współpracuję z nimi od dawna i jestem zadowolony
 
S

szyszana

Guest
Co to jest szybciutki transfer? ;-) Nigdy u nich nie miałeś konta, a tak na prawdę to pierwsze słyszę o istnieniu takiego hostingu.
Jakiś świeżak pewnie? Nawet ze względu na samo to - odradzam.
 
Do góry