makusos

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Teraz siedzę na dedyku Hekko, wcześniej miałem hosting za jakoś 120 złotych i wszystko działało jak trzeba.
Generalnie największym plusem Hekko jest uptime i support, no i przy okazji dobre ceny.
Akurat hosting to mamy w PL bardzo tani.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Z tańszych mogę polecić Altblue, bo mają konta za 25 zeta rocznie i polskiego direct admina. Łatwo się połapać w tym panelu
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ostatnio mieli bardzo ciekawą promocję w AZ. Za hosting który normalnie kosztuje 200 zł zapłaciłam coś koło 15. Ale nie jestem zadowolona. Często strona się muli. Zgłaszałam kilka razy i zawsze słyszę to samo, że chwilowa usterka którą ktoś zaraz naprawi.
 

Czerwonak

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Same dobre opinie słyszałem o ProHost, z którymi dość długo się wahałem. Jeśli ktoś nie jest przekonany, niech wypróbuje, na szczęście mają 14 dniową próbę, przetestować można wszystkie ustawienia;)
 
K

Kropniety

Guest
A'propos tanich hostingow, to ja przeszukujac internety w poszukiwaniu hostingu pod forum natrafilem na allegro, na aukcje hostingu hostpower.pl w smiesznie niskich cenach, chyba 10-cio krotnie nizszych niz normalnie.
2 pytania:
Czy ktos moze mi powiedziec jakim cudem ten hosting jest tak tani?
Korzystaliscie juz z tego hostpower.pl? Bo cena, jak i zakres dzialania mi jak najbardziej odpowiadaja
 
K

Ksiondz

Guest
Kropniety napisał:
A'propos tanich hostingow, to ja przeszukujac internety w poszukiwaniu hostingu pod forum natrafilem na allegro, na aukcje hostingu hostpower.pl w smiesznie niskich cenach, chyba 10-cio krotnie nizszych niz normalnie.
2 pytania:
Czy ktos moze mi powiedziec jakim cudem ten hosting jest tak tani?
Korzystaliscie juz z tego hostpower.pl? Bo cena, jak i zakres dzialania mi jak najbardziej odpowiadaja
Tani - bo ewidentnie promocje robia. Zwykle po swietach i nowym roku trzeba troche rozruszac rynek, to czesto sie obniza ceny itd.
Co do opini - to w hostpowerze mam domene i wszystko jest okej, a co rzadko mozna uswiadczyc w hostingach, to nawet do supportu da sie spokojnie dodzwonic :) Ogolnie moge polecic :>
 

rzokien

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
62
Punkty reakcji
13
Z hostingów które używałem najlepiej wypadł 1and1 i firehost. Polecanie któregoś jednak wiele nie da bo każda z firm ma różne plany hostingowe, różne parametery serwerów, różne łącza, różną infrastrukturę. Potrzeby klientów się różnią - to co dla jednego będzie dobre drugi uzna jako stratę pieniędzy. Podstawą w wyborze hostingu jest możliwość przetestowania go i sprawdzenie czy to co dany hosting prezentuje nam odpowiada.
 

marmadella

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2014
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiadomo, że zazwyczaj za cena idzie jakość. Przekonałam się o tym kilku krotnie więc teraz tanich hostingów nie polecam. Współdzielone hosting w Ovh moim zdaniem są dobrej jakości
 

noszowy

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Polecam Ci sprawdzić ofertę sys-com.pl mają dobre ceny i szybko działają. Po zakupie serwera dedykowane konfigurują jego system i dogrywają elementy poczty, apache, ftp. Jak dla mnie są jednymi z lepszych.
 
T

Tszak

Guest
Ja bym się zastanowił nad idhosting. Są niedrodzy i nie spotkałem się jeszcze z negatywną opinią.
 

rzokien

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
62
Punkty reakcji
13
Dodam jeszcze od siebie, że dla mnie każda firma która nie daje możliwości przetestowania swojej usługi za darmo np. przez 14 dni na starcie odpada. NIGDY nie kupuje się kota w worku.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Tu się zgadzam. Zwykle są okresy 7-dniowe albo 14-dniowe. Lepiej wziąć na dwa tygodnie, bo w tym czasie lepiej można poznać możliwości konta i jakość obsługi.
 
B

bajderman

Guest
Założ sobie konto na Hekko. Najpierw dają 2 tygodnie okresu próbnego za darmo, a później możesz wykupić konto, opłaca się, bo za 70 zł kupiłem teraz konto z domeną PL za darmo i 100 GB miesięcznego transferu. Fajnie co?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Za 80 zł rocznie mam konto Firehost z 80 GB transferu. Sprawuje się doskonale, bez żadnych problemów, jest szybkie.
Polecam - a siedzenie na drogich ofertach mija się z celem, bo nie ma to żadnego związku z jakością. Płaci się głównie za nazwę.
 
B

bajderman

Guest
Teraz za przenosiny do Hekko z innego serwera dają pół roku hostingu za darmo. No i sami zajmują się przeniesieniem pliku - lepszej okazji do przenosin nie będzie, tym bardziej jeśli nie jesteście zadowoleni ze swojej aktualnej usługi.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Pokaż jakie tam prowadzisz serwisy - załóż sobie również konto na hostingu wymienionym wyżej.
Najlepiej weź najpierw test - mniejszym kosztem uzyskasz to samo co ww. firmach.
O ile chce ci się przenosić - ja mam 80 GB za 80 zł rocznie.
 
Do góry