Dobre centrum rehabilitacyjne w warszawie

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
mój brat był zadowolony, z tego względu nie ukrywam że i ja rozważam by się tam wybrać
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
sama prawda, sporo śmigam po lekarzach i na nfz i prywatnie, więc mam spore porównanie. Zdecydowanie najgorsi pod względem podejścia do pacjenta, propozycji leczenia są ortopedzi z nfz, porażka. Byłam już kilkukrotnie, z wieloma sprawami: chondromalacja kolana, wybita torebka stawowa, kontuzja kręgosłupa szyjnego - za każdym razem to samo: żadnej propozycji pomocy, recepta na lek przeciwbólowy i głupi żarcik na do widzenia - brak słów. Rozglądam się co i jak w temacie, gdzie można znaleźć kompetentnego lekarza, rehabilitacja, dobry sprzęt :)
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Niestety to jest przykre, że państwowa służba zdrowia tak działa.... czasami ma się wrażenie, że lekarze robią ci łaskę i są tam jakby za kare. Dlatego ja wolę już dopłacić iść prywatnie i mieć pewność, że zostanę miło obsłużona... A Profemed jeśli chodzi o rehabilitację to osobiście polecam.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
a dobry mają sprzęt? z polecenia zawsze to spokojniej :) w sumie myslałam o jakiejś klinice dla sportowców, tylko nie wiem czy tam by mnie przyjęto, jak myślicie? w takich miejscach to na pewno wszystko na tip top :)
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
A dlaczego mieliby Cię nie przyjąć? Płacisz to się dostajesz. Jak dla mnie fachowa obsługa byłam zadowolona.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Terminy są dość szybko, a w sumie praktycznie od ręki. Ja bylam w Profemedzie na Bobrowieckiej, ale maja tez kilka innych przychodni w Wawie, wiec jak potrzebujesz cos blizej domu, to na pewno mozna ustalić dogone miejsce i terminy.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
terminy potwierdzam, mój brat miał wizyty w odstępie kilku dni z tego co kojarzę. jakoś bardzo sprawnie w każdym razie
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
u mnie jak na razie początek rehabilitacji, ale terminy naprawdę w porządku :) w końcu przeżyłam profesjonalną wizytę w gabinecie ortopedycznym :D
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Myslałam, że w wakacje będzie problem z terminami, bo ulopy itp ale można bez problemu znowy szybko się do nich dostać i to w kilku lokalizacjach. Okazało się, że moja mama potrzebuje naświetlania na bark, bo odezwało się zwyrodnienie i jak poszła do przychodni, w której jest zarejstrowana to na październik ją chcieli zapisać, tylko, że ja teraz boli :/ w październiku to kto wie co to będzie... zaprowadziłam ja do Profemedu i wszystko sprawnie poszło, a za zabiei wcale jakoś dużo nie zapłaciła bo cos koło 200zl.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Patyszka napisał:
Myslałam, że w wakacje będzie problem z terminami, bo ulopy itp ale można bez problemu znowy szybko się do nich dostać i to w kilku lokalizacjach. Okazało się, że moja mama potrzebuje naświetlania na bark, bo odezwało się zwyrodnienie i jak poszła do przychodni, w której jest zarejstrowana to na październik ją chcieli zapisać, tylko, że ja teraz boli :/ w październiku to kto wie co to będzie... zaprowadziłam ja do Profemedu i wszystko sprawnie poszło, a za zabiei wcale jakoś dużo nie zapłaciła bo cos koło 200zl.
u mnie może jeszcze wcześnie żeby mówić o jakichś konkretnych rezultatach, bo jednak rehabilitacja musi potrwać, ale jest jakiś tam progres, a żadnego majątku tam nie zostawiam :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
mnie najbardziej do tego miejsca przekonują chyba terminy i wyposażenie w sprzęty na wysokim poziomie, a ceny faktycznie są ok :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
no jak sportowcy się tam rehabilitują, to dla mnie najlepszy argument :) fajnie, że w takich miejscach zajmują się też 'zwykłymi śmiertelnikami' :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
noo, ale to też takie wychodzenie na przeciwko ludziom, bo w sumie to od jakiegoś czasu zainteresowanie ludzi sportem strasznie się nasiliło, więc dobrze że takie przychodnie stricte zorientowane na tego typu urazy powstają
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
to fakt! mam wrażenie, że jakiś czas będzie fala kontuzji i urazów wśród sportowców amatorów, bo jednak mało kto odpowiednio się do tego przygotowuje i sprawdza które sporty może uprawiać, a które nie
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
już chyba jest taki wysyp, gość w profemedzie mówił że mnóstwo amatorów-biegaczy przychodzi do nich ostatnio, więc coś jest na rzeczy
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
no wiesz, jak połowa biegaczy których widuję śmiga w najzwyklejszych adidasach zamiast takich do biegania to ciężko się dziwić ... Ruch może być wybawieniem, ale uprawiany z głową :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
w adidasach to i tak jeszcze pół biedy, ja widuję nadal ludzi w trampkach albo tenisówkach. nic dziwnego, że później kontuzja za kontuzją i płacz, bo do lekarza nie ma jak się u nas dostać :)
 
Do góry