Dobre centrum rehabilitacyjne w warszawie

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
Smutna prawda... zakładają, że ruch to zdrowie w każdym przypadku i dla każdego, a jak się zwróci takim delikwentom uwagę, to od razu wielkie oburzenie :D
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no bo zdrowie, ale do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. mnie w tym profemedzie trochę w sumie nauczyli takiego podejścia zdroworozsądkowego, bo wcześniej też nie byłam taka obeznana od razu
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
no bo zdrowie, ale do wszystkiego trzeba podchodzić z głową. mnie w tym profemedzie trochę w sumie nauczyli takiego podejścia zdroworozsądkowego, bo wcześniej też nie byłam taka obeznana od razu
no bo w takich przypadkach właśnie potrzebna jest taka kompleksowa opieka, w sensie nie tylko diagnoza i recepta na lek przeciwbólowy. Trzeba właśnie ogarnąć jakieś nowe nawyki, dowiedzieć się szczególowo na co zwracać uwagę, czego unikać. Dlatego zawsze cenię sobie prywatne kliniki, bo w zasadzie tylko tam odczuwam że ktoś się mną w ten sposób interesuje...
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
zupełnie inna bajka w takim miejscu jak profemed, bo jak poszłam państwowo, to pan się tak spieszył, że tylko rzucił mi hasłowo jakieś nazwy przeciwbólowych, które mi pomogą i powiedział, że on tu innego wyjścia ni widzi. ja nie wiem jak tak można traktować ludzi!
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
zupełnie inna bajka w takim miejscu jak profemed, bo jak poszłam państwowo, to pan się tak spieszył, że tylko rzucił mi hasłowo jakieś nazwy przeciwbólowych, które mi pomogą i powiedział, że on tu innego wyjścia ni widzi. ja nie wiem jak tak można traktować ludzi!
ja państwowo byłam u ortopedy kilka razy, od dziecka po nastolatkę, za każdym razem fatalne wspomnienia... w przyszłości, swoje dzieci na pewno będę prowadzać do takich prywatnych klinik
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja państwowo dostałam tak odległy termin, że odpuściłam. Ale znajoma poleciła mi AThleticoMed i tam się leczę.
 

Dendrodena

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2018
Posty
26
Punkty reakcji
0
W Warszawie niestety nie znam rehabilitacji akurat, ale mogę polecić w Krakowie gabinety dr Więcków rehabilitacje.org z tego co mi wiadomo to mają bardzo tanio i wiele osób ich chwali.
 
Do góry