Dobra wiertarko - wkrętarka, co kupić?

thorin55

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim :) Zbliżają się Święta i trzeba by się powoli zabierać za kupowanie prezentów :) Mój ojciec lubi sobie czasami pomajsterkować, a ostatnio uszkodziła mu się wiertarko-wkrętarka ;) No to okazja w sam raz, żeby mu sprawić prezencik jakiś ;D

Problem tylko w tym, że nie za bardzo się na tym wszystkim znam... Nie wiem jakie marki, modele są dobre i za ile można coś dobrego dostać. Trafiłem ostatnio np na taki katalog wwin.pl/elektronarzedzia/122-bosch-elektronarzedzia-profesjonalne.html
i tam są głównie narzędzia Bosch. Akurat ta marka obiła mi się o uszy i wydaje mi się dość solidna, ale sam nie wiem... Znalazłem tam np taki model GSR 6-25 TE z ogranicznikiem głębokości. Myślicie, że byłaby w porządku dla majsterkowicza-hobbysty?
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
W firmie mam sprzęt marki AEG akumulatorowy.Mocny ma silnik bo to model bezszczotkowy, można długo pracować aż bateia się do zera rozładuje, wnerwiało mnie to w innych akumulatrowych urządzenach że jak zużywała się bateria to było czuć że coraz słabiej pracuje, tutaj czegoś takiego nie ma.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mimo, że to temat sprzed 5 lat to cały czas aktualny, Ze swojej strony proponuję Markę Black & Decker. Używam wielu urządzeń m.in. szlifierki kątowej oraz wiertarki i jestem zadowolony.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
myślę, że od czasu do czasu to ktoś tu zagląda ;) jeśli chodzi o półkę profesjonalna to w firmie ma kilka sztuk AEG. Bardzo mocne urządzenia, wydajne, a to ważne w pracy, każda przerwa to strata pieniędzy dlatego szukałem narzędzi trwałych i niezawodnych.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Od kilku lat mam okazje używać czasem Milwaukee. Sprzęt z górnej półki, używając go nie masz ochoty rozwalić wkrętarki o ścianę ;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Na moją AEG też nie mogę narzekać, często jest u mnie w pracy używana i nie żałuję zakupu. Zależało mi na czymś niezawodny co pozwoli pracować długo i bez nerwów. Zebym mógł maksymalnie skupić się na zadaniu a nie na tym czy sprzęt wytrzyma
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Milwaukee robi bardzo dobry sprzet dla profesjonalistów. Mają świetną serię urządzeń subkompaktowych. Mam wiertarko-wkrętarkę właśnie z tej linii i czesto jej uzywam w pracy.Mocna i trwała.
 

rzokien

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
62
Punkty reakcji
13
Kluczowa w tym temacie powinna być cena. Inną wkrętarkę kupisz zo 800zł a inną z 2tys.
 
Do góry