Dobra szkoła językowa w Warszawie?

wloszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
GreatTraveler napisał:
moi znajomi na wakacje wykupili sobie kursy wakacyjne w Pi School i są bardzo zadowoleni z jakości nauczania jak do tej pory. chociaż jak dla mnie to trochę intensywne, no ale zależy wszystko od potrzeb i oczekiwań każdego :)
Co do Pi School to skończyłam u nich kurs i kompletnie nie byłam zadowolona. Tylko straciłam kasę. A teraz zapisałam sie do Pracowni Jezykowej i po paru lekcjach moge potwierdzic, ze sa super bo już wiecej umiem niż po całym kursie w Pi !!!
 

Kretu

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
GreatTraveler napisał:
zgadza się :) a akurat lektorom w Długim Języku pasji nie brakuje :) no i za kurs można dopłacać punktami payback
Ej a czy w tej szkole nie jest tak, że płaci sie po odbytych kursach? gdzies mi się rzucilo w oczy ze chuba maja taką opcje.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
włoszka widzę, że masz aż cały jeden post na liczniku - czy założyłaś konto, żeby trolować Pi School i rekamować inną szkołę? bo jeśli tak, to trochę to słabe...
 

PiSchool

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witamy wszystkich forumowiczów.
Mamy pytanie do użytkowniczki wloszka:
czy mogłaby Pani napisać trochę więcej informacji na temat "odbytego kursu" w naszej szkole? W której placówce miała Pani lekcje, w jakim semestrze i z jakim lektorem? Co sprawiło, że "straciła Pani kasę"? Ile zapłaciła Pani za kurs? Prosimy o odpowiedź na forum, lub przez wiadomość prywatną. Ponieważ na co dzień spotykamy się z zupełnie innymi opiniami na nasz temat, chcielibyśmy się odnieść do Pani przypadku.

Dążymy do utrzymania jak najwyższego poziomu nauczania w naszej szkole, dlatego wszelkie uwagi forumowiczów są mile widziane (pod warunkiem, że są prawdziwe).

Pozdrawiamy wszystkich komentujących i z niecierpliwością oczekujemy odpowiedzi od Pani wloszki.
Pi School
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
szkół językowych jest naprawdę dużo i czasem trudno jest wybrać tą jedną najlepszą, ale myślę, że przy wyborze na pewno pomoże ten ranking http://expolingua.pl/ . Można w nim znaleźć najlepsze szkoły i kursy językowe. Co na pewno pomoże wybrać taki kurs, z którego będziemy zadowoleni.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Nie za bardzo ufam takim porównywarkom. Nie ma bardzo, bardzo wielu szkół.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Lepsza od takich rankingów jest "wycieczka" po kilku szkołach i odpytanie osób tam uczęszczających.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
W rankingi nie wierzę jakoś specjalnie, wolę bazować na doświadczeniach swoich i swoich znajomych. Jak niektórzy z Was wiedzą, uczę się języków hobbystycznie i kilka miejsc z czystej ciekawości przetestowałam, bo trafiały się jakieś tam lekcje próbne i inne testowe. Gdybym miała ocenić obiektywnie, gdzie podobało mi się najbardziej to byłaby to jednak empik school. Zostałam sobie zresztą z nimi na kursach online, a na stacjonarne posyłam córkę. Też jest zadowolona, bo uczy się i bawi jednocześnie.
 

nakręcona

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mnie najbardziej udało się skorzystać z wymienionych tu szkół na ofercie English for You. Bardzo zależało mi aby kurs na który się zapiszę był motywujący, chciałąm mieć możliwość poznania różnych akcentów, nabarania płynności i opznowaniu strachu przede mówieniem. Udało mi się to uzyskać, dzięki klimatowi jaki panuje w English For You. Poznałam kilku wyjątkowo profesjonalnych native speakers zarówno z UK i USA. Bardzo ciekawie prezentowały się spotkania w klubiku dyskusyjnym w tej szkole. Można powiedzieć, że lektorzy odwalili kawał dobrej roboty i dzisiaj czuję, że mój angielski jest dużo lepszy.Potrafię się komunikować bez stresu, choć oczywiście mój angielski wymaga jescze sporo pracy
 

kkozuba

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mój syn 2 lata chodził na Ursynowie do Speak Up. Bardzo fajnie, bo mógł sobie dopasować godziny do zajęć na uczelni. Oprócz tego miał zajęcia multimedialne, gdzie nie siedzieli z nosami w podręczniku, tylko przed ekranem, w praktyce stosując ten angielski. Po 2 latach przeszedł kilka poziomów, zdał certyfikat, więc sądzę, że opłacało się to.
 

dorotkastokrotka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
wiadomo że rankingi swoją drogą a polecenie i poczta pantoflowa swoją drogą. ja z polecenia koleżanki poszłam do PiSchool, blisko domu, i uważam to za świetny wybór. fajni lektorzy, ciekawe kursy. i takie oceny się liczą!
 
D

Dobrawa

Guest
W Warszawie wśród moich znajomych dużo osób uczeszczało do Speak Up i sobie chwala.
 

jankolodziejski

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mój syn z kolegami zdecydował, ze idą do Speak Up'a i mają w zasadzie własną grupę. Daje im to komfort i pewność siebie. Mają rożne ciekawe zajęcia, mogą sobie odpowiednio dobrać godziny, pojawiło się coś takiego jak lekcje multimedialne. Ciężko powiedzieć póki co, na temat efektywności bo poszli dopiero od tego semestru.
 

mary12

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
goshka napisał:
A jaki kurs Cię interesuje? Indywidualny czy w grupie? Z tego co wiem, to w HappyHours mają i takie i takie. Ale wydaje mi się, że więcej można się nauczyć przy indywidualnym toku nauczania. Chociaż jak kto woli. Wiem też, że mają zajęcia z native speakerami. Ale szczegółów szukaj na stronie happyhours.edu.pl
Hej! Faktycznie tych szkół jest całkiem sporo! Ja bardzo polecam Langa. Najważniejszy jest poziom nauczania i lektorzy, a w Langu lektorzy spełniali moje oczekiwania (byłam już kilka semestrów) Poza dobrą jakością nauczania jest tam po prostu fajnie przychodzić. Szkoła jest w kamienicy, panuje super atmosfera i domowy klimat :)
 

jowita15

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Obczajcie PI School, bardzo fajne zajęcia, mili lektorzy i naprawdę wysoki poziom nauki. Nie mają spięcia, program dostosowują indywidualnie, polecam
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dla mnie bardziej znaną szkoła jest empik school jednak. To chyba największa szkoła u nas, znajomi twierdzą, ze mają dobrych lektorów, pomysłowych, kreatywnych a to przecież podstawa no i nie ma nudy na kursie.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Jowita15, co to znaczy nie mają spięcia?
apra - jeszcze zależy jakiego języka chcesz się uczyć.
 
Do góry