Dobra szkoła językowa w Warszawie?

juliajul

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hej, ja chętnie napisze kilka słów o tej szkole, ponieważ uczyłam się dwa semestry na poziomie CAE, zajęcia 2 razy w tyg. Po 90 minut, z przerwami oczywiście na kawkę, herbatkę, papieroska :) Kurs intensywny, świetna lektorka, chyba dzięki niej i jej umiejętnie prowadzonym zajęciom fajnie się tam chodziło i dużo w głowie zostało. Ważna też jest atmosfera w grupie, jeżeli ludzie się siebie nie wstydzą, chętnie rozmawiają po ang., to też szybko do głowy wchodzi. O taką atmosferę właśnie dbała nasza lektorka więc uczyliśmy się z przyjemnością. Co do egzaminów – trudne, ale zdany.
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Każdy ma kilka opcji w Warszawie, ja od jakiegoś czasu pozostaję jedank wierny English For You, gdyż mam możliwość obcowania w środowisku anglojęzycznym, obecnie uczy mnie angielski native speaker Jonathan, fajna odmiana po zeszłorocznej bardzo dobrej amerykańskiej kadry. Mnie w English For You bardzo spodobało się, że mogę zwyczjnie pogadać sobie po angielsku. Wiele osób decyduje się w tej szkole na kursy do CAE i FCE, gdyż z tego co się orientuje prawie każda osoba zdaje. Sam fakt, że 50 procent kursu to zajęcia z osobą anglojęczyczną to ogromny plu tematu. English for you zajmuje się tylko angielskim, więc jest pełne profesjonalne podejście do kursów. Ja polecam, ale oczywiście jest kilka inych dobrych szkół w Warszawie.Jescze super są warsztaty tematycze, poznałem wielu fajnych nauczycieli, którzy bardzo się zaangażowali w pracę.
 

Monanom

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Mike Mills English. Szkoła jest bardzo solidna, przygotowuja w 100 % do egzaminu[/SIZE]
[SIZE=10.5pt]Do MME chodziłem już przez ponad dwa lata. Dzięki tej szkole zdałem zarówno CAE jak i CPE za pierwszym podejściem. [/SIZE][SIZE=10.5pt]Zajęcia prowadzone są w sposób wymagający od kursanta uwagi i pracy także we własnym zakresie. Otrzymane materiały można zgubić, włożyć do teczki i zapomnieć o nich, albo jeszcze raz przejrzeć następnego dnia. Pytanie skierowane do prowadzącego zajęcia nie pozostaną bez odpowiedzi, ale też trzeba je zadać samemu. Interakcja to podstawa.
Do aktywności jest się zachęcanym przez wprowadzanie miłej atmosfery [imprezy na koniec semestru, konkursy między grupami, pączki pojawiające się z różnych okazji na zajęciach].
W kilku słowach: pełen profesjonalizm[/SIZE]
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
ja również, tak jak GreatTraveler polecam Długi Język. Tam są kameralne grupki, przyjemna atmosfera nauki... I wysoki poziom - to przede wszystkim.
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
No właśnie atmosfera to ważna rzecz, trzeba polubić szkołę i lektora
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
tabazuka napisał:
Każdy ma kilka opcji w Warszawie, ja od jakiegoś czasu pozostaję jedank wierny English For You, gdyż mam możliwość obcowania w środowisku anglojęzycznym, obecnie uczy mnie angielski native speaker Jonathan, fajna odmiana po zeszłorocznej bardzo dobrej amerykańskiej kadry. Mnie w English For You bardzo spodobało się, że mogę zwyczjnie pogadać sobie po angielsku. Wiele osób decyduje się w tej szkole na kursy do CAE i FCE, gdyż z tego co się orientuje prawie każda osoba zdaje. Sam fakt, że 50 procent kursu to zajęcia z osobą anglojęczyczną to ogromny plu tematu. English for you zajmuje się tylko angielskim, więc jest pełne profesjonalne podejście do kursów. Ja polecam, ale oczywiście jest kilka inych dobrych szkół w Warszawie.Jescze super są warsztaty tematycze, poznałem wielu fajnych nauczycieli, którzy bardzo się zaangażowali w pracę.
Tutaj muszę przyznać rację, warsztaty w English For You są jak dla mnie super urozmaiceniem kursu, szkoła daje możliwość wygadania się w różnych tematach na maksa, jest to ogromny atut tej placówki.




madziulek1985 napisał:
Jakieś opinie na temat speak up też się znajdą??
Elastyczność szkoły, specjalizacja w angielskim
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
No o elastyczności to czytałam właśnie, ważna sprawa jak się ma więcej rzeczy do ogarnięcia niż tylko kursy językowe. Mi by tak najbardziej zależało na angielskim biznesowym.
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Postanowiłem podziałać w lipcu z angielskim, nie chcę tracić kontaktu z jezykiem, gdyż przy nauce języka liczy się bardzo systematyczność. Szkoliłem się na kursach w English for you, fajnie wyglądają tam zajęcia, duża liczba konwersacji z "rasowymi" Native Speakers sprawia, że kurs jest dynamiczny. Oczywisćie polski lektor robi co może aby szkolić strukturę języka. Lektorzy współpracują ze sobą w małych grupkach. Tak samo jest w wakcje, ale intensywniej - jeden miech =jeden semstr.Dają jeszcze spoko bonus w klubiku duskusyjnym English for you. Dodtakowo wielu szkołach są w tym czasie promocje na zającia i można zaoszczędzić kaskę. Jest intensywnie w jeden miech ogarnia się cały semestr.
Znam osoby zadowolone z Britsh School na Bemowie, ogarnięta fajnie szkoła, profesjonala kadra i wystrój
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
właśnie w Długim Języku zawsze min. pół semestru prowadzi native co naprawdę bardzo pomaga w mówieniu. no i można u nich płacić za kursy punktami payback i tak samo można je zbierać podczas płatności za kurs :)
 

Kretu

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
GreatTraveler napisał:
właśnie w Długim Języku zawsze min. pół semestru prowadzi native co naprawdę bardzo pomaga w mówieniu. no i można u nich płacić za kursy punktami payback i tak samo można je zbierać podczas płatności za kurs :)
Tak tak potwierdzam to info. Ja mialam akurat zajecia z Jutine Marut. Swietna babka. I serio "nejtivi" rządza i wg mnie pozwalaja uczyc sie angielskiego dwa trzy razy szybciej
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
mordka1 napisał:
Postanowiłem podziałać w lipcu z angielskim, nie chcę tracić kontaktu z jezykiem, gdyż przy nauce języka liczy się bardzo systematyczność. Szkoliłem się na kursach w English for you, fajnie wyglądają tam zajęcia, duża liczba konwersacji z "rasowymi" Native Speakers sprawia, że kurs jest dynamiczny. Oczywisćie polski lektor robi co może aby szkolić strukturę języka. Lektorzy współpracują ze sobą w małych grupkach. Tak samo jest w wakcje, ale intensywniej - jeden miech =jeden semstr.Dają jeszcze spoko bonus w klubiku duskusyjnym English for you. Dodtakowo wielu szkołach są w tym czasie promocje na zającia i można zaoszczędzić kaskę. Jest intensywnie w jeden miech ogarnia się cały semestr.
Znam osoby zadowolone z Britsh School na Bemowie, ogarnięta fajnie szkoła, profesjonala kadra i wystrój
Także wybieram się na kurs wakacyjny do English for You, mnie się podoba opcja intensywnie w jeden miesiąc, mozna podziałać tak dużo. Przede wszystkim podobają mi sie w English for you warsztaty, takie mega ciakwe dyskusje w kafejce English for You z native speakers. Szkoła zna sie na rzeczy jak sprawić, aby kurs był ciekawy. Bardzo podoba mi się podejście Jonathana, super brytyjski native speaker.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
zgadza się:) a akurat lektorom w Długim Języku pasji nie brakuje :) no i za kurs można dopłacać punktami payback
 

CristianoRonaldo9

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
zielona-1983 napisał:
Do nauczania zawsze lektor musi mieć pasję
Właśnie poszukuję lektorów z pasją, którzy wymagają, ale też potrafią przekazać pozytywną energię podczas zajęć.

Sporo dobrego słyszałem ostatnio o tej szkole i stąd pytanie, czy ktoś na forum korzystał z ich oferty: http://www.luckyluke.edu.pl/]tutaj[/url]?

Zależy mi na małych grupach i profesjonalnych lektorach, więc napiszcie proszę, czy są w stanie porwać mnie w tej szkole w wir konwersacji po angielsku?
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja akurat bardzo zaufałem placówce English For You ze względu na system dualny, nauka w malych grupkach prowadzonych w układzie polski lektor grmatyka, native konwersacje jest jak dla mnie rozwiązaniem zdecydowanie najkorzystniejszym. Dodatkowo fakt, że specjalizuja się tylko w angielskim. Zresztą placówka jest klasyfikowana wysoko w rankingach np.

http://opinie-o-szkolach.warszawa.pl/warszawa/szkoly-jezykowe-jezykow-obcych-w-warszawie/
 

Baasiaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja chodziłam do Lexis - dobrze uczą i nie jest nudno no i wszędzie blisko - dobra lokalizacja.
Mają strasznie kiepską stronę ale jak już się człowiek połapie to jakoś da radę ;) lexis.edu.pl/angielski_kursy_angielskiego_warszawa.htm
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
moi znajomi na wakacje wykupili sobie kursy wakacyjne w Pi School i są bardzo zadowoleni z jakości nauczania jak do tej pory. chociaż jak dla mnie to trochę intensywne, no ale zależy wszystko od potrzeb i oczekiwań każdego :)
 
Do góry