Dobra szkoła językowa w Warszawie?

kluskowatosc

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam,

czy ktoś mógłby mi polecić jakąś dobrą sprawdzoną szkołę językową w Warszawie?
macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Nie chcę iść na ślepo do pierwszej lepszej i się rozczarować:/

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc :)
 

goshka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
A jaki kurs Cię interesuje? Indywidualny czy w grupie? Z tego co wiem, to w HappyHours mają i takie i takie. Ale wydaje mi się, że więcej można się nauczyć przy indywidualnym toku nauczania. Chociaż jak kto woli. Wiem też, że mają zajęcia z native speakerami. Ale szczegółów szukaj na stronie happyhours.edu.pl
 
Z

zypek84

Guest
Języka możesz się przecież uczyć online za mniejszą kasę. Zerknij sobie na tą ofertę:
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,45244,19-zl-zamiast-79-zl-kupon-na-3-miesieczny-kurs-online-jezyka-niemieckiego-z-akademia-niemieck.html
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
od jakiegoś czasu wszędzie widzę reklamy angielskiego on line. nowa moda, a ja znów w tyle. wolę jednak kurs z lektorem, w sali, z innymi ludźmi. chodzę kolejny semestr do speak up i mogę polecić ci tę szkołę. zajęcia, lektorzy w porządku, wiedza sama wchodzi do głowy :)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
W S.U. i ja byłam parę semestrów. Rzeczywiście, lekcje są prowadzone w bardzo fajny, przystępny sposób. Również Ci polecam.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Generalnie w Warszawie jest wypas szkół angielskiego, osobiście mam kilka opcji, chodziłem do Metropolitan School oraz English For You. Właśnie English For You cenię za aspekt konwersacyjny i możliwość uczęszczania na kurs w małej grupie za rozsądną kaskę, zajęcia są dzielone polski lektor robi gramatykę a naitve zajmuje się konwersacjami. Bardzo sprawdza się to w praktyce.Polecam dodatkowe warsztaty w klubie dyskusyjnym, tego nie ma chyba żadna inna szkoła. Jest dużo mówienia. Metroplitan wybrałem kiedyś z uwagi na lokalizację przy SGH, oferowali dobrą kadrę
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
W Speak Up mi się podobało. W dużej mierze to zasługa ciekawie prowadzonych zajęć :) A to akurat liczy się najbardziej :)
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
W moim odczuciu sprawdzają się szkoły językowe stawiające na aspekt konwersacyjny, oferujące zajęcia z Nativami. Dlatego też zdecydowałem się na ENglish For You w Warszawie.Obecnie chodzę na kolejny kurs do CAE, FCE zdałem już na B. Mam kurs z Bianką, która jest mocno zaangażowana w swoje zajęcia. Zajęcia prowadzone są dodatkowo przez Susan , która odpowiada za konwersacje. Warto w tej szkole korzystać z opcji dodatkowych konwersacji. Klubik dyskusyjny English For You to zdecydowanie urocze miejsce
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Rczeczywiście w Warszawie English For You to dora propzycja, maja bardzo różnorodną kadrę, Nativów z różnych krajów. Mnie szczególnie odpowiadają zajęcia z Mary i miłym Amerykaninem Travisem, umiejętnie wykorzystywane są tablice interaktywne. Podszkoliłam się bardzo w konwersacjami. To dla mnie ważne, gdyż planuje na dłużej wyjechać do Irlandii.
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
yyy nie, raczej nie, sprawdzają się te szkoły które koncentrują się na obecnym rynku np tfls
 

milusińska11

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Zgadzam się z tym szkoły, dlatego własnie optuję za English For You, 14 lat działają w Warszawie, mają dwie fajne siedziby, skupiają się tylko na jednym języku, czyli angielskim, to bardzo dobra propzycja dla osób chcącyh mówiić
 

Lietome

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Fajnie jesli szkoła jest wyprofilowana odnośnie jednego języka. Uczyłam się już hiszpańskiego w szkole uczącej wyłączenie tego języka, i bylo świetnie, tak samo angielski - szkoła ucząca tylko i wyłącznie angielskiego. Zeby coś wybrać musisz zdecydować jaką metodą chcesz się uczyć i po co Ci bedzie jezyk. Czy chcesz moc się dogadywać, czy raczej zdać jakieś testy (wtedy nacisk musisz położyć na gramatykę). Mi bardzo dużo dała szkola GB English w Warszawie ucząca metodą Callana, ale przede wszystkim moim zamiarem było rozruszanie języka. Uczyłam się tam 3 semestry w czasie studiów, potem przeniosłam się do innego miasta, i tu jeszcze nie zaczęłam pracować z językiem. Jesli jednak ktoś chce nauczyć się do egzaminu, a nie ma problemu z mówieniem - najlepiej kupic książkę z przykładowymi testami do egazminu robic testy i rzeczywiście można przy okazji pokusić się o naukę on-line. najpierw zdecyduj czego dokładnie chcesz i po co potrzebny Ci język, a pozniej pod tym kątem dobieraj szkołe.

Nie mam stałego dostępu do kompa ale jesli ktoś chciałby prowadzić mailową korespondencje po angielsku / lub hiszpańsku, niech prosze da znac:) ). Pozdrawiam.
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
fajnie to jak jest dlugo na rynku jak tfls i ma po prostu dobre rozeznanie w tym jacy sa lektorzy, a nie szkoła z łapanki na strychu
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Warto rozważać takie szkoły, kóre koncentują się na mówiniu, nawet jeżeli dotyczy to kursów egzaminacyjnych, gdyż np zdając FCE otrzymujesz dużo punktów za mówienia
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Warto rozważać takie szkoły, kóre koncentują się na mówiniu, nawet jeżeli dotyczy to kursów egzaminacyjnych, gdyż np zdając FCE otrzymujesz dużo punktów za mówienia

Teraz większość kursów jest skoncentrowana na mówieniu, bo generalnie po to uczymy się angielskiego. A szkoła zawsze powinna być sprawdzona, a zajęcia konkretne i ciekawe.
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Warto rozważać takie szkoły, kóre koncentują się na mówiniu, nawet jeżeli dotyczy to kursów egzaminacyjnych, gdyż np zdając FCE otrzymujesz dużo punktów za mówienia

Tak to prawda, zajecia z Nativami mogą być tu przydatne, ważne aby cześć kursu prowadził Native
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Oczywiście dobre szkoły oferują zajęcia z robudowaną częścią konwersacyjną, to przynosi dobre efekty
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Oczywiście dobre szkoły oferują zajęcia z robudowaną częścią konwersacyjną, to przynosi dobre efekty

W tej kwestii rzeczywiście English FOr You w Warszawie ma chyba najlepszą ofertę i rozwiniętą część konwersacyjną
 

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
W Warszawie polecam gb english. Fajna szkoła. Uczę się tam nie tylko ja ale i moja mama której angielski potrzebny jest w pracy. Mimo że na początku była bardzo negatywnie do tego nastawiona udało się ja namowic. I się oplacalo. Jest zadowolona mimo że na początku była przekonana że ta nauka nic jej nie da. A tutaj okazuje się że teraz czuje się dużo pewniej w swojej pracy. Zresztą sami lektorzy na lekcjach potrafia uswiadomic osobom po 40stce ze dla nich nauka jezyka rowniez jest mozliwa. Wystarczy chciec. JEśli o mnie chodzi to mnie motywowac nie trzeba bylo :)
 
Do góry