Dobra szkoła językowa w Warszawie?

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
zielona-1983 napisał:
Ta kafejka dydkusyjna to coś wyjątkowego, miejsce takich biesiad z nativami, gdzie przy drobnym gratis poczęstunku można gadać i gadać jak w jakiejś knajpce. Nie ma czegoś takiego żadna inna szkoła w Warszawie, może dlatego stoją wysoko w rankingach, gdyż oprócz wysokiego poziomu naucznia jest coś innego, dodatkowego.

Fakt, fakt English For You to nie taka przeciętna szkoła językowa, jak dla mnie miejsce z klasą , gdzie możma przede wszystkim poprawic się w mówieniu, ja to wiem, ilość i różnorodność native speakers jednak robi wrażenie. Co do kafejki - super miejsce, fajna atmosfera, można jak w knajpce przy poczęstunku pogadać sobie z osobami z Anglii, ale nie tylko. Bardzo spoko profil na Face Book, mają mega ilość fanów i ciekawy profil. Oczywiście sam jestem fanem
jakby co to link to ich FB
http://www.facebook.pl/englishforyoupl
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
bettinka napisał:
Szczerze polecam szkołę językową TFLS. Pracują tam bardzo doświadczeni lektorzy, native speakerzy są poprostu profesjonalistami. Napewno zachęcą każdego nieśmiałka do speakingu. FCE zdałem.
A gdzie zdawałeś FCE w British Council czy w Lang LTC? Ja chciałam zdawać w BC, ale weszłam na stronę Lang i zobaczyłam, ze maja taniej - FCE w BC kosztuje 530 zł, a w Lang LTC 510zł i mają więcej terminów. Zapisałam się do nich na kwiecień, czy ktoś zdawał egzamin w Lang LTC i może się podzielić opinią?
[SIZE=11pt]Hej, skoro pytasz to ja zdawałam Firsta w Langu, tam też robiłam kurs przygotowawczy i poszło mi bardzo dobrze :) A Ty gdzie się uczysz? Bo powiem Ci szczerze, ja angielski niby znałam już na tym poziomie i uczyłam się wcześniej dłuższy czas, ale gdyby nie ten intensywny kurs przed to nie poszłoby mi tak dobrze na bank, szczególnie gramatyka. Ten egzamin jest specyficzny i trzeba się konkretnie „pod niego” przygotować… Te 4 tygodnie nauki przed egzaminem bardzo mi pomogły, sam egzamin to była już tylko formalność można powiedzieć ;) Dobrze wybrałaś, zobaczysz.[/SIZE]
 

mordka1

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
waldzinka napisał:
Fakt, fakt English For You to nie taka przeciętna szkoła językowa, jak dla mnie miejsce z klasą , gdzie możma przede wszystkim poprawic się w mówieniu, ja to wiem, ilość i różnorodność native speakers jednak robi wrażenie. Co do kafejki - super miejsce, fajna atmosfera, można jak w knajpce przy poczęstunku pogadać sobie z osobami z Anglii, ale nie tylko. Bardzo spoko profil na Face Book, mają mega ilość fanów i ciekawy profil. Oczywiście sam jestem fanem

jakby co to link to ich FB

http://www.facebook.pl/englishforyoupl
Rzeczywiście fan page English for You jest fajnie rzkręcony, od dłuższego czasu go śledzę. Teraz fajną mają propozycję na kursik w wakacje, sporawo jednak godzin, duża dawka konwersacji. Kilku ziomali już wskoczyło, gdyż chcą rokrecić mówienie i potem zdać certfikat. Cenowo rozsądni, więc można się skusić, znam w tej szkole kilku "rasowych" native speakers, najfajniej są Ameykanie
 

bikollo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
WWA
Ja byłem w GB English przez trzy miesiące w tamtym roku (miałam okazje na kurs z firmy) i uważam że to najlepsza szkola w warszawie. ktos kto mial kiedykolwiek stycznosc z nauka callana niech sprobuje sie uczyc na podstawie tej metody w gb english a w innej szkole. jestem przekonany że szybko zda sobie sprawe ktora szkoła jest najlepsza. bardzo dobrzy lektorzy, kazde zajecia fajnie przeprowadzone, tak, aby cos z nich wyniesc. Wiec gb english bardzo polecam.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Spróbowałem w te wakacje w English for You, powiem tak - pracuje się rzeczywiście sporo, gdyż kurs jest bardzo intensywny, ale po każdych zajęciach czuję, że udaje mi się coś zdziałać z angielskim, sporo zrobiliśmy z gramatyki, uczy nas Pani Patrycja i robi to rzeczywiście profesjonalnie, nieoceniony wkład ma także nasz natvie speaker - Andrew, który potrafi odpowiednio poprowadzić konwersację, poprawia nasze błędy, fajnie osłuchujemy się z angielskim. Ponieważ jest nas zaledwie 4 osoby to sprawa wygląda rzeczywiście bardzo komfortowo. Polecam
 

marszalek

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
gbur12 napisał:
Spróbowałem w te wakacje w English for You, powiem tak - pracuje się rzeczywiście sporo, gdyż kurs jest bardzo intensywny, ale po każdych zajęciach czuję, że udaje mi się coś zdziałać z angielskim, sporo zrobiliśmy z gramatyki, uczy nas Pani Patrycja i robi to rzeczywiście profesjonalnie, nieoceniony wkład ma także nasz natvie speaker - Andrew, który potrafi odpowiednio poprowadzić konwersację, poprawia nasze błędy, fajnie osłuchujemy się z angielskim. Ponieważ jest nas zaledwie 4 osoby to sprawa wygląda rzeczywiście bardzo komfortowo. Polecam

Ja porównałem kilka szkół. byłem an kilku rozmowach, chcę zapisać się od września na dobry kurs semestralny i ogólnie rzecz biorąc najbardziej spodobało mi się w jaki sposób podchodzą do sprawy w English for You, najważniejsze, że szkoła daje szansę kontaktu z osobami pochodzącymi a krajów anglojęzycznych.
Pokazano mi miejsce, gdzie prowadzone są warsztaty dodatkowe, rzeczywiście miejsce urocze, prawdziwa knajpka, podają podczas tych spotkań jakiś poczęstunek. Postanowiełm zaufać English for You, gdyż szkoła specjalizuje się w angielskim, resztę ocenię za killka miesięcy




mokas napisał:
Mówiło się kiedyś o Mike Mills, mozecie coś drapnąć o nich

Koleżanka skończyła u nich kursik i chwali sobie Mike Mills, sam właściciel ma dobre podejście i potrafi prowadzić szkołę
 

waldzinka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
67
Punkty reakcji
0
Po mału wakacje już są w połowie drogi do końca, warto już przygotować się psychicznie d powrotu do nauki, gdzie chcecie się uczyć, zminiacie coś, czy wolicie miejsca, które już zancie. Ja znowu uderzam do English For You, znam kadrę zarówno polskich lektorów i nativ e speakers, wiem że dobrze uczą, podoba mi się atmosfera warsztatów konwersacyjnych w kafejce. Napiszcie jakie macie bonusy i dodatki w waszych szkołach, to jest jednak fajne urozmaicenie
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dobrą i sprawdzoną szkołą jest Speak Up. Mają dobrą kadrę i wysoką skuteczność nauczania.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Cóż, zdarza się. Nie wszystkich można zadowolić, jednym coś odpowiada, a innym nie.
Najważniejsze to nie rezygnować z nauki po niepowodzeniu, tylko ją kontynuować.
 

Tosia Lechowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja skorzystałam z okazji cenowej szkoły proschool, z racji chyba że się otworzyli mają mega rabaty, np. za 120 godzin + na platformie my english lab+ zajęcia dodatkowe w weekendy i place okolo 1900 zł, zajecia 10 miesiecy 2 razy w tygdoniu wybrałam
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja polecam Dlugi Jezyk na Slominskiego :) fajne jest to, ze klada duzy nacisk na mowienie i praktyczna strone nauki a przy tym ciekawie ucza gramatyki :)
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Pomimo, ze w Warszawie to można przebierać w szkołach jezykowych do woli to ja jestem wierny akurat English For You, nie chcę zmieniać tego co zwyczajnie jest bardzo dobre, a nauka w tej szkole to akurat taka właśnie jest. Miałem kilku native speakrów, muszę przyznać, ze potrafią zaciekawić człowieka i zmusić do konwersacji. Polscy lektorzy potrafia wytlumaczyć sprawy grmatyczne, jest jak się patrzy. Fajnie można nakręcić się na angielski podczas warsztaów tmatycznych, bardzo dobre urozmaicenie kursu, bardzo dobry sposób na poznanie nowych ludzi.
 

mary12

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
tabazuka napisał:
Pomimo, ze w Warszawie to można przebierać w szkołach jezykowych do woli to ja jestem wierny akurat English For You, nie chcę zmieniać tego co zwyczajnie jest bardzo dobre, a nauka w tej szkole to akurat taka właśnie jest. Miałem kilku native speakrów, muszę przyznać, ze potrafią zaciekawić człowieka i zmusić do konwersacji. Polscy lektorzy potrafia wytlumaczyć sprawy grmatyczne, jest jak się patrzy. Fajnie można nakręcić się na angielski podczas warsztaów tmatycznych, bardzo dobre urozmaicenie kursu, bardzo dobry sposób na poznanie nowych ludzi.

tabazuka napisał:
Pomimo, ze w Warszawie to można przebierać w szkołach jezykowych do woli to ja jestem wierny akurat English For You, nie chcę zmieniać tego co zwyczajnie jest bardzo dobre, a nauka w tej szkole to akurat taka właśnie jest. Miałem kilku native speakrów, muszę przyznać, ze potrafią zaciekawić człowieka i zmusić do konwersacji. Polscy lektorzy potrafia wytlumaczyć sprawy grmatyczne, jest jak się patrzy. Fajnie można nakręcić się na angielski podczas warsztaów tmatycznych, bardzo dobre urozmaicenie kursu, bardzo dobry sposób na poznanie nowych ludzi.
Ja z kolei mogłabym wam polecić szkołę Lang Ltc, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła! Są dość niskie ceny sprawdźcie sobie na ich stronie! Poziom nauczania bardzo wysoki. Zajęcia zróżnicowane, lektorzy profesjonalni, a atmosfera w szkole bardzo pozytywna :)
 

Mariika87

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem nie ma lepszej szkoły niż Sin Fronteras. Chodziłam tam przez dwa lata i robiłam duże postępy, przede wszystkim przestałam się bać mówić po hiszpańsku. Miałam też okazję ćwiczyć język podczas dodatkowych seminariów, podczas których panowała przemiła atmosfera.
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
wedlug mnie najwazniejsze jest mowienie i dlatego polecam dlugi jezyk tak jak wczesniej pisalem. nic tak nie zmotywuje do mowienia jak zajecia z nativem i tyle.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Na konwersacje to wszystkie szkoły językowe stawiają, to nie liceum, w którym gramatyka rządzi.
 
Do góry