Dobra szkoła językowa w Warszawie?

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Niekoniecznie wyjazd zawsze gwarantuje najkorzystniejszą formę nauki, gdyż czasami możemy spotkać Anglika, który strasznie kaleczy język, dlatego fajne są takie szkoły językowe, które oferują dużą ilość zajęć z "tubylcami", ale już odpowiednio sprawdzonymi. W Wawie opcja , która dla mnie jest ok to szkoła English For You, gdyż jest postawiony nacisk na mówienie, duża część zajęć prowadzona jest przez Naivów. Można potem rzeczywiście wyjechać i wykorzystać zdobytą wiedzę. Będziemy już jednak potrafili odróżnić osoby dobrze mówiące po angielsku, od tych co kaleczą.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
527
Punkty reakcji
4
Ja skończyłam profiLingua i na prawdę jestem zadowolona. Mają tam doświadczonych lektorów, bardzo skutecznie nauczają i co dla mnie ważne mają do każdego indywidualne podejście. A pamietam jak na samym poczatku az wstydzialam sie cokolwiek powiedziec, wymawiac jakies slowka. Teraz juz totalnie nie mam z tym problemy. CHyba przelamalam jakas bariere, dla mnie to super
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
U mnie na początku nauka języka angielskiego też bardzo trudno szła. Brakowało mi motywacji, nauczyciele którzy mnie uczyli jakoś bardzo nie zachęcali mnie do angielskiego i ogólnie nie było ciekawie :p Na szczęście koleżanka poleciła mi szkołę Berlitz i te zajęcia dały mi dużego kopa do nauki i już coraz chętniej rozmawiam w tym języku. Jeśli jesteś zainteresowany dobrą szkołą językową w Warszawie to koniecznie zobacz ich ofertę na ich stronie.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
0
znajoma korzysta ze szkoły Katarina. Bardzo sobie chwali. Coraz lepiej mówi w języku niemieckim.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Znajomość angielskiego nie jest dodatkowym atutem lecz stała się koniecznością. Dlatego warto zacząć jego naukę jak najwcześniej np. ze szkołą językową Helen Doron, która prowadzi kursy dla dzieci od 3 miesiąca życia!
 

Kursantka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dobra szkoła językowa w Warszawie to Skrivanek. Można uczęszczać na kurs języka angielskiego, a także zajęcia z innych języków, m.in. niemieckiego, włoskiego, szwedzkiego, hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są zarówno indywidualnie, jak i w grupach, stacjonarnie oraz online, z naciskiem na praktyczne wykorzystanie zyskanych umiejętności i wiedzy.
 
Do góry