Dobra szkoła językowa w Krakowie lub okolicach

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
chciałabym wrócić do nauki niemieckiego, ale nie wiem, która szkoła w Krakowie ma najlepszą renomę no i w ogóle, żeby ceny też były rozsądne. Jest taka masa szkół, że bardzo ciężko wybrać tą najlepszą. Macie jakieś sugestie ?
 
B

bone1906

Guest
Ja mógłbym ci polecić szkołę Axon, mają sporo pozytywnych opinii w internecie. W Krakowie mają placówkę na ulicy Pomorskiej, to jest pierwsza przecznica w prawo od Królewskiej idąc z Placu Inwalidów :). Oferują kursy w małych grupach, prowadzący są kompetentni, atmosfera przyjemna :)
 

jankypur

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja chodzę do Lincolna i bardzo sobie chwalę te szkole. chodzę tam właśnie na niemiecki drugi rok.
 

margott

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Kraków
Ja polecam szkołę Axon System na ul. Piłsudskiego 17/8 - chodzę tam na włoski, moja koleżanka uczyła się tam angielskiego - jesteśmy zadowolone, więc myślę że z niemieckim będzie podobnie. I można na grouponie wyrwać fajną promocję, np. poprzedni semestr zapłaciłam 300zł.
 

myszoskoczek

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja uczyłem się w Lincolnie.
Zdecydowanie polecam.
Miałem świetnego lektora. Atmosfera jest bardzo dobra, blisko rynku, tanio - czego chcieć więcej :)
 
S

szatanek13

Guest
Ja też popieram, że warto w Lincoln. Blisko centrum, tanio i świetni lektorzy. Warto :)
 

sylviakrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja napiszę po prostu, że tak naprawdę szkoła językowa - jasne, fajnie, żeby miała zdolnych nauczycieli i miłą atmosferę - ale to ile się nauczymy w największej mierze zależy właśnie od nas... Dobry nauczyciel z pewnościa będzie w stanie zainteresować słuchaczy nauką, ale jednak to nie wszystko. Ogromną pracę trzeba wykonać później, samemu, po zajęciach. I to jeszcze systematycznie. Taka jest moja recepta ;)
 
S

sigurr

Guest
Polecam Lincoln w ścisłym centrum.
Szkoła ma renomę, świetnych lektorów, a do tego jest stosunkowo tania.
 
S

szatanek13

Guest
O widzę kolega też z Lincoln, faktycznie dobra szkoła. Uczysz się tam jeszcze czy już skończyłeś?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Z tego co sie orientuje to Syllabus jest własnie taka odpowiednią i jedna z lepszych szkoł językowych. Wiec mysle ze warto jest równiez ją rozważyć.
 

Anna0507

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chodziłam na angielski do Empik School, ale nie byłam do końca zadowolona. :icon_evil:
Szukałam, szukałam i znalazłam.

Szkoła języków Obcych PRO SCHOOL na Sławkowskiej (na samym początku od rynku) ma fajną ofertę. Zapisałam się tam i jest super. Mają bardzo dobrą metodę nauczania, obsługa klienta spoko. No i w centrum! Wszędzie blisko. :tongue:
Teraz mają fajne rabaty, polecam. :310: :037:
 
I

iwonka88

Guest
zdecydowanie lincoln! wszystkim tę szkołe polecam, świetni lektorzy, atmosfera luźna ale motywująca do pracy :) aż chce się uczyć, dobre materiały, naprawdę rewelacja. :)
 

MrowkaMatylda

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam:)
Czy zna ktoś może taką instytucję, jak PNTA (Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie) z Krakowa? Czy kursy języka niemieckiego organizowane tam są godne polecenia?
Dziękuję z góry za pomoc!
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
a ja z kolei chodzę do Glossy. Bardzo sobie chwalę tę szkołę, fajna lokalizacja, bardzo wysoki poziom nauczania. No i muszę powiedzieć, że ich zagraniczne kursy też są super miałam okazję w takim uczestniczyć i jestem zachwycona. Świetna sprawa.
 
M

maku511

Guest
Ja chodziłem do szkoły językowej York i mogę ją polecić. Wiadomo, wymagają dużo i potrzeba trochę samodyscypliny, ale lekcje z native speaker'ami są naprawdę świetne i ogólnie oceniam poziom tej szkoły jako bardzo dobry!
 

astronautix

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
43
Punkty reakcji
1
czy wierzycie w e szybkie kursy językowe? jest jakis sens bawić się w coś takiego?
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
sprawdz sobie może Angloviile , być może organizują kursu w twoim mieście .
 

Oli_oliwia

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja chodziłam do Profi Lingua, ale miałam zniżkę 30% jako słuchacz Соsіnusa. Nie wiem czy to się opłaca bez zniżki
 
Do góry