Do kogo w Gdańsku z wypadaniem włosów

A

amalane

Guest
Witam. Szukam tutaj informacji na temat lekarzy, którzy specjalizują sie w wypadaniu włosów. Od jakiegoś czasu mam z tym duzy problem. Zrobiłam badania hormonalne, wszystko jest ok. Byłam również u dermatologa na fundusze oraz ten nic mi nie poradził tak wieć chciałabym to skonsultować na drodze internetowej. Włosy wypadają mi garściami. Nigdy nie miałam ich mocnych ale teraz to jest jakaś tragedia z tym. Wszędzie widzę moje włosy ( również na dywanie...).
Z góry dziękuję za rady.
 
E

edamorawa

Guest
A przypadkiem nie masz jakichś stresów w życiu? Powiem Ci,że stres może mieć bardzo duży wpływ na kondycję skóry oraz włosów. Jeśli się denerwujesz to włosy mogą Ci wypadać. Ja jak wybrałam się do dermatologa to pani doktor zapytała na początku o takie właśnie przyczyny. czy się czymś nie denerwuję.
Problem był jednak u mnie trochę szerszy. Wybrałam się na biopsje skóry głowy ( niech Cie to nie przeraża, nie jest to absolutnie bolesne). Jestem po kuracji Mermapenem.
 
A

amalane

Guest
Wiesz co? Najwiekszego stresa to ja mam teraz jak mi wlosy wychodza garsciami. Dzisiaj na przyklad mylam z rana wlosy i wyciagnelam cała garsc wlosow. Nie wspominam juz o tym ze wszedzie je widze na dywanach. Mam ciemne wlosy oraz jasne dywany oraz bardzo to widac. Juz kilka kolezanek mi na to zwrocilo uwage. Lykam codziennie te belisy i skrzypy ale nie widze efektu. Ta biopsje to kto robi ? Lekarz? I o jakiej kuracji tutaj piszsz? Bo chyba o niej nie slyszalam.
 
E

edamorawa

Guest
Spokojnie.W wiekszosci przypadkow ten proces jest odwracalny. A im bardziej bedizesz sie stresowala tym jescze bardziej wlosy Ci beda wypadaly.Stres ma okropne dzialanie na stan wlosow. Tak wiec uspokuj sie. Biopsje robi lekrz ale pod znieczuleniem tak wiec prawie nic nie czujesz ( no troche boli ale tak jak na przykald pobieranie krwi). Ja robilam to na Sklodowskiej w Gdansku w clinica dermatologica. Odzaluj te 350 zl bo bedziesz przynajmniej wiedziala w czym jest problem.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Spróbuj biopsji, a potem na porost włosów możesz smarować skórę głowy olejem rycynowym (na noc albo przynajmniej pół godziny przed myciem), do tego na wzmocnienie warto stosować picie drożdży i siemienia lnianego. Nie nastawiaj się na natychmiastowe efekty, kilka tygodni do dwóch, trzech miesięcy powinnaś odczekać, zanim będzie widać, że to działa.
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Chodzilam tam gdzie edamorawa. W sieci możesz znaleźć sobie ich stronę Tutaj na forum nie będę tego linkowała. Mogę Ci dać do nich numer telefonu tel. +48 791 604 604 . Możesz ewentualnie popróbować dosać się na fundusz ale nie spodziewaj się tego,że lekarz przypisze Ci coś co będzie miąło rzeczywićie dobre działanie. Terapie na porost wlosow oraz na lysienie nie sa niestety refundowane. Tak wiec taki lekarz co najwyzej moze Ci doradzic jakie witaminki przyjmowac a to mozesz osbie juz sama poczytac w sieci.
 
Do góry