Do czego wykorzystujecie rower?

D

Dobr_zbanowany

Guest
W zasadzie racja,ważne że w ogóle używamy swojego roweru,a teraz latem- pogoda do przejażdżki tym bardziej zachęca,wiem coś o tym. Z reguły więszość z nas oprócz sportów wyczynowych,jeździ typowo rekreacyjnie na wycieczki w miasto lub poza nie. Bardzo fajne modele ma firma Kross,mogę polecić i też cena nie jest zbyt wygórowana.
 

Comp

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć ja głównie mocne xc i ostatnio zrobiłem sobie rower do prawie pionowych zjazdów lekkich zeskoków.
 

DobreRowery

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Chyba większość z nas właśnie rekreacyjnie,chociaż z pewnością znaleźliby się amatorzy bardziej 'zawodowego" kolarstwa mający dobry i sprawdzony rower. teraz we wrześniu jest bardzo dobry czas na wycieczki na rowerach z całą rodziną poza miasto.
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja swojego rometa wykorzystuje na ścieżkach górskich, które dostarczają dużo emocji i frajdy
 

Pileczka

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Maaniia napisał:
Ja swojego rometa wykorzystuje na ścieżkach górskich, które dostarczają dużo emocji i frajdy
O , a pochwalisz się jakiego rometa posiadasz? Ja się własnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś mtb, i romet mnie całkiem zainteresował , zwłaszcza, że można go kupić na raty 0 % :D
 

Maaniia

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Pileczka napisał:
O , a pochwalisz się jakiego rometa posiadasz? Ja się własnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś mtb, i romet mnie całkiem zainteresował , zwłaszcza, że można go kupić na raty 0 %
to prawda bardzo fajna opcja z tymi ratami :D ja mam model jolene, jest to typowo damski rower górski
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja mam rower miejski od Saveno, to fajna niedroga polska marka, mi w każdym razie rower dobrze służy, nie jest cięzki, ma dobre podzespoły. A jeżdzę czasem do pracy czy do sklepu a czasem po prostu rekreacyjnie, no w wielu sytuacjach rower się przydaje. Czasem do pracy szybciej na rowerze sie dojedzie niż samochodem, bo takie korki bywają.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
W okresie letnim rower to mój główny środek lokomocji.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja też w lato zmieniam środek transportu na rower...co prawda do pracy mam nie daleko ale rowerkiem po pierwsze bedzie szybko niż na piechotę a po drugie przymusowo podnoszę swoją kondycję. W tym roku wymieniłam mój stary rower na nowy a nowy i całe wyposażenie kupiłam w sklepie rowerowym ROWMOT w Kozienicach.
 

kartod

Zbanowany
Dołączył
19 Kwiecień 2018
Posty
24
Punkty reakcji
0
Z roweru korzystam praktycznie codziennie, chociażby do dojazdów do pracy. Kilka lat temu kupiłem świetny rower szosowy, który do tej pory świetnie mi służy. Chyba tylko raz byłem w nim w serwisie, żeby wymienić tarcze hamulcowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Rekreacyjnie.
Jak również jako metodę transportu do pracy. Mam to szczęście, że mam ścieżkę rowerową od domu do firmy. Widzę jednak, ze ścieżek rowerowych w Polsce jest jeszcze zbyt mało i Polska powinna się w tym względzie poprawić. Więcej Polaków sięgałoby wtedy po bardziej ekologiczne sposoby transportu, jakimi są rowery czy hulajnogi.

Obecnie swoją drogą coraz więcej firm przestawia się na rowery elektryczne, czego przykładem jest DHL.
 
Do góry