Do czego wykorzystujecie rower?

Zyxxyks

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
77
Punkty reakcji
12
Kolarstwo szosowe, CC, XC, AM, FR, DH, Cross, Trekking, City… Inne…
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Kolarka, staram się jak najrzadziej zbaczać z utwardzonej nawierzchni ;) Świetna na długie dystanse, słabo sprawuje się przy podjazdach.
 

Zyxxyks

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
77
Punkty reakcji
12
Osobiście XC.
Przymierzam się także do crossu w przyszłym sezonie ;)
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Ja obecnie zastanawiam się nad modelem Boulder . A na rowerze, który mam obecnie jeżdżę przede wszystkim do pracy i czasami jak mi się uda to gdzieś za miasto ze znajomymi w weeekend.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
cóż ja już stary jestem z 10 lat nie jeździłem na rowerze :bag: (serio) ... wdzięczny bym był do linku doprowadzającego mnie do 3 rowerów pt damski męski i dla córki 12 lat wszystko w wersji rekreacyjnej ;) no może dla córki (śmiga na deskorolce) to może coś bardziej ekstremalnego :mruga: jakiś rower bardziej usportowiony :]

polećta coś bo wszelkie oferty nic mi nie mówią ....
 

Zyxxyks

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
77
Punkty reakcji
12
cóż ja już stary jestem z 10 lat nie jeździłem na rowerze :bag: (serio) ... wdzięczny bym był do linku doprowadzającego mnie do 3 rowerów pt damski męski i dla córki 12 lat wszystko w wersji rekreacyjnej ;) no może dla córki (śmiga na deskorolce) to może coś bardziej ekstremalnego :mruga: jakiś rower bardziej usportowiony :]

polećta coś bo wszelkie oferty nic mi nie mówią ....
Tak naprawdę wszystko rozbija się o cenę ;)
Ile możesz przeznaczyć na te 3 rowery?
 

Małachinka

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hmm, ja chwilowo na moim starym rowerze wieszam pranie. Ale odkładam na Tourera Gianta to będę śmigać. W końcu czas się wziąć za siebie :)
 

werleejek

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Wałbrzych.
Osobiście przyznam się, że trenuję: Kolarstwo górskie, więc zdecydowanie trasy XC. Poza tym szosówka. ;]
 
L

Lilly123

Guest
Ja jeżdzę rekreacyjnie - do pracy i na zakupy :) Ale i tak mam z tego dużo korzyści, bo nie stoję w korkach i mam coraz lepszą kondychę :)
 

sawakaszi

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jako, że nie mam prawa jazdy i nie zamierzam zrobić rower służy mi jakoś środek transportu. Dojeżdżam nim do pracy oraz na studia. Czasami też ze znajomymi wybieramy się na jakieś długie przejażdżki rowerowe :)
 
M

Mariano73

Guest
Nieważne w jaki sposb, ważne żeby w ogóle ! Ja póki nie ma minus 20 stopni w mieście używam tylko roweru. W samochód wsiadam tylko wtedy kiedy muszę. Raz, że oszczędzam, dwa, że dbam o środowisko.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Ostatnio to tylko do zagracania garażu, ale jeżeli już jeżdżę, to głównie miasto (ale zdecydowanie nie rekreacyjnie).
 
Do góry