Do czego wykorzystujecie rower?

D

Dobr_zbanowany

Guest
W zasadzie racja,ważne że w ogóle używamy swojego roweru,a teraz latem- pogoda do przejażdżki tym bardziej zachęca,wiem coś o tym. Z reguły więszość z nas oprócz sportów wyczynowych,jeździ typowo rekreacyjnie na wycieczki w miasto lub poza nie. Bardzo fajne modele ma firma Kross,mogę polecić i też cena nie jest zbyt wygórowana.

Comp

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Cześć ja głównie mocne xc i ostatnio zrobiłem sobie rower do prawie pionowych zjazdów lekkich zeskoków.

DobreRowery

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Chyba większość z nas właśnie rekreacyjnie,chociaż z pewnością znaleźliby się amatorzy bardziej 'zawodowego" kolarstwa mający dobry i sprawdzony rower. teraz we wrześniu jest bardzo dobry czas na wycieczki na rowerach z całą rodziną poza miasto.

Maaniia

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja swojego rometa wykorzystuje na ścieżkach górskich, które dostarczają dużo emocji i frajdy

Pileczka

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Maaniia napisał:
Ja swojego rometa wykorzystuje na ścieżkach górskich, które dostarczają dużo emocji i frajdy
O , a pochwalisz się jakiego rometa posiadasz? Ja się własnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś mtb, i romet mnie całkiem zainteresował , zwłaszcza, że można go kupić na raty 0 % :D

Maaniia

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Pileczka napisał:
O , a pochwalisz się jakiego rometa posiadasz? Ja się własnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś mtb, i romet mnie całkiem zainteresował , zwłaszcza, że można go kupić na raty 0 %
to prawda bardzo fajna opcja z tymi ratami :D ja mam model jolene, jest to typowo damski rower górski

Monia101

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja mam rower miejski od Saveno, to fajna niedroga polska marka, mi w każdym razie rower dobrze służy, nie jest cięzki, ma dobre podzespoły. A jeżdzę czasem do pracy czy do sklepu a czasem po prostu rekreacyjnie, no w wielu sytuacjach rower się przydaje. Czasem do pracy szybciej na rowerze sie dojedzie niż samochodem, bo takie korki bywają.

tomrok

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
W okresie letnim rower to mój główny środek lokomocji.

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja też w lato zmieniam środek transportu na rower...co prawda do pracy mam nie daleko ale rowerkiem po pierwsze bedzie szybko niż na piechotę a po drugie przymusowo podnoszę swoją kondycję. W tym roku wymieniłam mój stary rower na nowy a nowy i całe wyposażenie kupiłam w sklepie rowerowym ROWMOT w Kozienicach.

kartod

Zbanowany
Punkty reakcji
0
Z roweru korzystam praktycznie codziennie, chociażby do dojazdów do pracy. Kilka lat temu kupiłem świetny rower szosowy, który do tej pory świetnie mi służy. Chyba tylko raz byłem w nim w serwisie, żeby wymienić tarcze hamulcowe.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry