Dłuższy stosunek

parkowy

Zbanowany
Dołączył
16 Czerwiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
0
Prezerwatywy nie bo penis mi czasami w nich opada. Nie wiem czemu, zawsze tak było. Jak jestem mega podniecony to wiadomo,ze nie opadnie ale przy nowej lasce dochodzi jeszcze stres i jak coś się zacznie dziać to nie utrzymam erekcji i tyle. Nie chcę się kompromitować jak już pisałem. Masturbacja nie za bardzo pomaga, odczekam 20 minut i znowu stoi ale jest niewiele dłużej.
 

jawor34

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
To kup sobie jakiś żel, albo spray jak orgasm control spray. Chociaż lepsze są moim zdaniem chusteczki oc wipes. Są nasączone z góry środkiem przedłużającym wytrysk. Może Ci to wsmarować Twoja dziewczyna, możesz sam wcześniej sobie to w toalecie wsmarować. Znacznie przedłużają stosunek. Nie znieczula CI penisa ale po prostu nie jest na tyle czuły żebyś nie mógł sobie trochę dłużej podziubdziać :p A tak na marginesie to masz ten problem teraz czy już wcześniej miałeś?
 

parkowy

Zbanowany
Dołączył
16 Czerwiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
0
Coś o tym słyszalem, ale w sklepach nie widziałem, raczej tylko same gumy KUpie tylko przez neta? Wcześniej tez nie byłem jakimś długodystansowcem,ale tak jak pisałem mam teraz nową dziewczynę i naprawdę super z niej dupa tak wiec jest jeszcze gorzej
 

jawor34

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Raczej tylko przez neta. Ostatnio zamawiałem na allegro. Ale w sklepach też są.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu konsultacja z lekarzem bo problemy tego typu mogą mieć bardzo zróżnicowane podłoże. Począwszy od typowych aspektów "funkcjonalnych" przez czynniki psychogenne. Warto dokładnie zbadać temat zanim sam zaczniesz podejmować decyzję o leczeniu.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Lekarze... Pójdzie prywatnie, dostanie pogadankę o stresie (i słusznie). To trzeba trenować, próbować różnych "tricków", a przede wszystkim wyluzować i nie skupiać się na czasie, tylko przyjemności. Jeśli nie strzelasz po kilku sekundach, a po zbyt niewielu minutach, to problem leży tylko w Twojej głowie i w treningu.
 

jawor34

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przy przedwczesnym wytrysku? No przestań Większość osób ma przedwczesny wytrysk.Wiadomo,że w wielu przypadkach to mija jak przekraczasz okres dojrzewania i przestaje Ci stawać na widok tunelu i pociągu Ale u wielu facetów to zostaje. Sam również mam czasami przedwczesny wytrysk jak długo nie uprawiam seksu i nie mogę się opanować. Ale nie znaczy to,że miałbym iśc od razu do seksuologa :p To nie jest chorobliwe.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie mówię, że to nie jest popularny problem, ale niekoniecznie musi być spowodowany u wszystkich podobnym podłożem. Kolega zrobi jak zechce, ja przedstawiłem jedynie swój punkt widzenia w tej sprawie ;).
 
Do góry