Dłuższy stosunek

faust1611

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Uprawiaj sex częściej. Najlepiej kilka stosunków na raz. Są fajne stymulatory także dla kobiet. Jak poświęcisz partnerce więcej czasu to wasze zbliżenie nabierze innych barw. Spróbuj intim-max. Poczytaj i pobawcie się. W naszym związku wiele się zmieniło. To inny wymiar.
 

doradca_Liderin

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Uprawiaj sex częściej. Najlepiej kilka stosunków na raz. Są fajne stymulatory także dla kobiet. Jak poświęcisz partnerce więcej czasu to wasze zbliżenie nabierze innych barw. Spróbuj intim-max. Poczytaj i pobawcie się. W naszym związku wiele się zmieniło. To inny wymiar.

Generalnie tabletki jako pierwsza metoda walki z takim problemem odpadają. To jest dopiero kolejny etap rozwiązywania problemów.
 

adamskiarek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn który ostatnio bardzo się nasilił, widać to po ilości klientów kupujących w naszym sklepie zarówno stacjonarnym jak i internetowym. Z preparatów mogę polecić STUD 100 i CORRIGE A.
Oryginalne Tabletki Corrige A działają już po pierwszym zażyciu tak samo jak spray Stud 100.
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Prezerwatywy raczej nic nie daja, testowane z ciekawosci w moim zwiazku. Lipa
Ja testowałem te Durexy i powiem, że na mnie działają. Co prawda uczucie jest gorsze, penis nie stoi tak bardzo jak powinien, ale godzinkę dygać można. Chociaż to żadna radość z takiego stosunku.


Ja zawsze myślę o czymś nieprzyjemnym, lub przechodzimy do seksu oralnego( to sprawia, że nie chce mi się kończyć).
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Z bardziej naturalnych metod, możesz po prostu zmęczyć się fizycznie i potem uprawiać stosunek. Dość często przerabiałem temat seksu po np. długim graniu w piłke nożną i kąpieli. Zawsze po czymś takim mogłem znaaacznie dłużej niż normalnie, ale jest to średnio przyjemne - wręcz męczące bo trwało wszystko aż za długo. Ma się wtedy uczucie, że się w jakimś maratonie występuje ;) i nie ma tu jakiejś takiej frajdy - jakoś mechanicznie wtedy bardziej to się odbywa (może zmęczenie się nakłada). Może jest jakiś złoty środek w stylu, pół godzinki biegania i potem seks ? ;) Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałem kombinować bo nie miałem takiej potrzeby.

a moze po prostu forme trzeba wypracowac w lozku ? czyli zwieksz liczbe stosunkow i naturalna koleja rzeczy z czasem sie one wydluza.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
leki przeciwbólowe działają. przez pewien czas bralem lek "Nimesil" ze względów zdrowotnych i wtedy mogłem dymać ile chciałem - myślałem, że po prostu już wyrosłem z tego problemu, ale po odstawieniu tego leku problem powrócił. Kiedyś okazjonalnie (bo zostało mi kilka sztuk) wziąłem dla testów i faktycznie to działa. Jednak lekami można się faszerować raz na jakiś czas i raczej nie było to długodystansowe rozwiązanie.

W tej chwili już od kilku tygodni problem zanika. Są stosunki, że po prostu nie mogę się opanować, ale coraz częściej udaje mi się decydować kiedy powinienem skończyć. Jak to osiągnąłem?
- trening
- długa gra wstępna. Nie wiem jak to jest, niby jestem 200 razy bardziej podniecony, jak mnie dziewczyna dobrze wypieści, ale jednak wtedy o wiele łatwiej panować nad tym, żeby nie osiągnąć punktu kulminacyjnego zbyt szybko. Generalnie przyjmuję taką strategię, że dziewczyna robi mi dobrze na różne sposby dość długo nie doprowadzając mnie nawet w okolice orgazmu. Po prostu dostarcza duużo bodźców, ale jak tylko poczuję z tego jakąś przyjemność to każę jej na sekundkę przestać, kiedy przychodzi taki moment, że praktycznie po każdym jednym ruchu każę jej zrobić przerwę to wtedy zajmuję się nią, a mojemu małemu daję odpocząć
- sport - i nie chodzi mi tylko o super ukrwienie, serce jak dzwon itd. Tak naprawdę dużo mi daje samo to, że jak się rozbieram to widzę swoje dobrze zbudowane, wyćwiczone ciało. To samo przez się prosi się, aby to ciało ogierowało :)


druga sprawa, że seks trzeba uprawiać codziennie i nie ma bata - jak przestaniesz na kilka dni to nie dziwota, że ciężko sie opanować bez rozładowywania się samemu. Na początku musisz spodziewać się porażek i nie traktować ich jako coś wielkiego, a każdą próbę traktować jak pewniak, że to dziś ten dzień, w którym pokonasz siebie. Tak jak ktoś wyżej napisał - myślenie działa cuda.
 
G

gigi90

Guest
na skuteczne przedlużenie stosunku mozna uzyć spray-u lub czegoś innego skutecznego co jest sprawdzone
 

kasiaJEz

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
By przedłużyć stosunek można stosować różne metody. U mnie sprawdziły się TAbletki Wydłużające Stosunek. Kupiłem je po przeczytaniu „mini rankingu” z takiej strony http://PRZEdluzenieSTosunku.com.pl/jak-wybierac-tabletki-wydluzajace-stosunek.html . Zdecydowałem się na Virility EX. Łykam je już od kilkunastu tygodni i wreszcie i ja, i moja partnerka jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani.
 
N

natulka123

Guest
Prezerwatywy, praca mięśniami Kegla, myślenie o czymś nieerotycznym kiedy jest tuż tuż, suplement diety Selectin -> to wszystko zostało przetestowane i wiem, że działa
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A mi się wydaje, ze i tak to kwestia psychiki. Aczkolwiek jakiś suplement może pomóc, niech będzie na przykład Erekton. Innych nie znam.
 

Nathian93

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Pomaga wysoka samoocena, serio.

Jeżeli traktujesz siebie jako nieatrakcyjnego, dziwisz się dlaczego jesteś z taką fajną dziewczyną, albo po prostu nie jesteś pewny swoich możliwości to jest to wróg numer jeden moim zdaniem.

Sam miałem z tym ogromne problemy, bo nie potrafiłem się zrelaksować, ciągle myślałem o tym że zaraz nie osiągnę pełnego wzwodu, albo że zaraz skończę i się stresowałem jak diabli.

W momencie, w którym jesteś w stanie się rozluźnić i zrelaksować całe ciało, poczuć że wszystko jest okej to pierwszy krok do osiągnięcia pełnej kontroli.

Potem to już tak jak tu koledzy pisali, panowanie nad własnym ciałem poprzez regulację oddechu, mięśnie kegla lub zmiana pozycji w krytycznych momentach i masz gwarancję zadowolonego pysia partnerki :)

A co do tej pierwszej fazy polecam gumki ze środkiem przedłużającym, pomogą Ci odzyskać pewność siebie chociażby na chwilkę :)
 

Leszek Nowacki

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Może i kwestia psychiki ale jakiegoś "wspomagacza" można spróbowac. Od jakiegoś czasu używam żelu Last Longer i mogę po nim do pół godzinki dłuzej.
 

dark1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Psychika tez jest przyczyną szybkiego kończenia nie ukrywam. Ale trzeba walczyć różnymi czynikami np podniecenia bo to on doprowadza szybkiego finiszu. Ja stosuje lekkie tabletki sublemet diety który naprawde działa nie ma co się faszerować silnymi lekami bo leki to musi przepisać lekarz a nie leczyc sie na swojią reke. Jak nie pomoże wam climax control to proponujie udac sie do lekarza ..climax-suplement... mi pomaga i wielu ludziom też poczytajcie sobie onim bo naprawde ma dobry skład nie moge linku wklejić ale jak sobie wpiszecie w google climax-suplement to znajdziecie powodzenia zeycze walki z problemem
 

ZdzisiekPaleta

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Powiem Ci, że odkryłem tabletki na dłuższy stosunek. Dają takiego kopa, że sterczy mimo woli! Nawet dwie godziny potrafi, żona nie narzeka :) Jest ostro i długo, jak lubię :)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
^ To już akurat wygląda na reklamę :) Ale spoko, tabletki jak tabletki - ćwiczenia, praktyka i odpowiednie nastawienie działają najlepiej na dłuższą mete
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Na dłuższy stosunek polecam"

masturbację przed ( drugi stosunek bedzie dłuzszy)

druga opcja to chusteczki orgasm control wipes Szczegolnie jeśli nie chcecie uprawiać seksu z prezerwatywą. Znieczulają lekko penisa ale na tyle, ze nadal jest przyjemnie a jednoczesnie na tyle,że wszystko się odczuwa
U mnie nie udały się gumy ze środkiem przedłużającym penisa. Niestety ale penis mi po nich opadał. Nawet jak wydłubałem ten środek znieczulający
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
To kup sobie spray orgasm control. Sam używam i tego i chusteczek.Chusteczka jest na tyle wygodna,ze można ją sobie włożyć to portfela i mieć ją ze sobą w każdej sytuacji praktycznie. Jeśli chodzi o spray to mam butlę w domu. Używam przed seksem. Działanie podobne. A jednocześnie wychodzi niedrogo. Mam jedno opakowanie od prawie pol roku a zużycie niewielkie.
orgasm-control-spray-opinie.jpg
 
T

TomaszTomasz

Guest
Guest_natulka123_* napisał:
myślenie o czymś nieerotycznym kiedy jest tuż tuż
Tylko pamiętać, aby nie przedobrzyć.
 

Attachments

  • nasz-towar-eksportowy_22775360.jpg
    nasz-towar-eksportowy_22775360.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 0

parkowy

Zbanowany
Dołączył
16 Czerwiec 2020
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jest kiepsko, jeszcze gorzej kiedy mam nową dziewczynę. Nie chcę się już przed nią tak bardzo kompromitować jak ostatnio ( kilka razy nie byłem w stanie do konca włożyć a już skończyłem). Doradzicie coś na przedwczesny wytrysk ale nie gumy?
 

jawor34

Zbanowany
Dołączył
18 Maj 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
Czemu nie gumy? Próbowałeś masturbacji przed sexem? Drugi raz można o wiele dłużej wytrzymać ( chociaż dla mnie wytrysk nie jest już za drugim razem tak przyjemny) Znaczy się jest przyjemny ale nie tak jak za pierwszym razem
 
Do góry