Długie włosy u mężczyzn

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Otóż to! Śmiejcie się, ale w krótkich na pewno popizguje ;p (jam kobieta co prawda, ale długowłosa) Oczywiście, są czapki, ale w nich to z kolei bywa za gorąco ;p Mi się głowa poci nawet w kapeluszu.

Zapomniałam jeszcze dodać, że warunkiem noszenia długich włosów jest dla mnie ich mycie (!!!) Można się czasem przekręcić, patrzać na te posklejane, ohydne kłaczory... Ale to dotyczy również kobiet. Niestety nie zawsze tak oczywisty warunek, jak zdawać by się mogło.

oczywiscie ja nienawidze wyjsc gdzies w przetluszczonych wlosach, to kwestia higieny, niestety zdarzylo mi sie w takich wyjsc, ale tylko w przypadku gdy np nie mialam mozliwosci ich umyc z jakis wzgledow.
 

lenirek

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
z lasu...
Drodzy Panowie... Zapuszczajcie i noście długie włosy i niczym się nie przejmujcie. Długie włosy u faceta to duuuuży atut. Oczywiście gusta są różne i każdemu podoba się co innego. A z brakiem tolerancji wobec długich włosów u mężczyzn to tak, jak ze wszystkim w tym kraju. Niestety. Ci, którzy się czepiają, z reguły czepiają się wszystkiego. I jakbyście pościnali długie włosiska, to krytykanci wynaleźli by od razu co innego... I tak ciągle. Tak też jedyna na to rada, walić to i mieć w głębokim poważaniu :) Poza tym nie da się dogodzić wszystkim i warto popatrzeć na siebie i to, co Wam się podoba:) I nie dajcie się tej potwornej modzie na "homoniewiadomoco". To w jaki sposób media kreują męski wizerunek to jest totalna porażka. Bądźcie po prostu SOBĄ - dla wielu kobiet to jest bardzo ważne.
 

HaGeszem

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
9
Punkty reakcji
1
Popieram wypowiedź powyżej, panowie z długimi włosami są piękni. Zdarzają się wprawdzie wyjątki - niektórym nie jest z takimi do twarzy - ale biorąc pod uwagę, że jest to mniejszośc warto zaryzykować. Chciałabym widzieć na ulicach więcej facetów z obfitymi czuprynami. To naprawdę bardzo ładne :) No i jeśli mowa o wyjątkach, to uważam, że należy je obciąć, gdy zaczynają siwieć... Wtedy nie wygląda to (przynajmniej w moich oczach) zbyt estetycznie...
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja uważam, że to nasza indywidualna sprawa jaką mamy fryzurę. Jesli chłopak chce mieć warkocz to niech nosi, tym co to się nie podoba maja problem a nie ona. Może faktycznie nie najlepiej to wygląda ale ja tez nie chciałabym żeby mi ktoś mówił jaką mam mieć fryzurę a jakiej nie powinnam nosić.
 

mana47

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Zgadzam się z koleżanką powyżej.
Ja osobiście bardzo lubię długie włosy, mój chłopak takowe ma. Ale mieszkamy w okolicy, gdzie jest pełno JP itd., więc często się zdarza, że na ulicy ktoś się uczepi.
Trzeba - tak jak większość tutaj mówi - mieć to w głębokim poważaniu. On ma dystans do siebie i jak ktoś go zaczepi, mówiąc: "E, po co ci te długie włosy?", odpowiada: "Oszczędzam na fryzjerze" i koniec rozmowy. ;)
Teraz takie troszeczkę przydługie włosy z grzywką opadającą na twarz są modne i lubiane przez dziewczyny, z tego, co zauważyłam. No spójrzcie chociażby na fanki Justina Biebera. :D
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
Również mam długie włosy, sam osobiście nigdy się nie spotkałem z kimś na ulicy żeby się naśmiewał ze mnie lub krzykną coś w stylu "ey ty włochaty". Choć nie raz widziałem jak ktoś dziwnie na mnie się przygląda, przeważnie starsze osoby. Chłopak z długimi włosami ubrany na czarno hmm... Myśl przeciętnej babci "satanista".
 

KniguLover

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś wyzywa człowieka na ulicy, bo ten ma długie włosy, to zwyczajnie nie należy zwracać na niego uwagi, bo to jakiś trep. Polska dziwny kraj.
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
No i jeśli mowa o wyjątkach, to uważam, że należy je obciąć, gdy zaczynają siwieć... Wtedy nie wygląda to (przynajmniej w moich oczach) zbyt estetycznie...
A znasz coś takiego jak farba do włosów?
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
A znasz coś takiego jak farba do włosów?
facet który farbuje włosy o.0!?
jak dla mnie to jest chore, kobieta owszem ale tylko jakaś czerwień lub rudość, bo farbowanie się na blond to przesada xd!

NATURALNE WŁOSY SĄ NAJPIĘKNIEJSZE! (odnosi się to do wszystkich nie tylko do facetów ;))
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
NATURALNE WŁOSY SĄ NAJPIĘKNIEJSZE! (odnosi się to do wszystkich nie tylko do facetów )

Zależy jakie. Chociaż praktyce przeważnie naturalny wygląda lepiej. Ale jeśli ktoś ma ochotę to czemu nie.
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
Zależy jakie. Chociaż praktyce przeważnie naturalny wygląda lepiej. Ale jeśli ktoś ma ochotę to czemu nie.
A ja dalej jestem tego zdania, że malowanie jest zbędne. I naturalne włosy niezależnie jakie są najpiękniejsze.
Ale jeśli ktoś ma ochotę...
Jeżeli naprawdę bardzo chce i nie robi tego ze względu na jaką modę, to jak najbardziej ale zmiana koloru raz na hmm 3 tygodnie... przesada. (i mowie o kobietach, bo "wymalowany" facet robi obciach dla samego siebie farbując sobie włosy).
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Osobiście nie spotkałem się jeszcze z nietolerancją wobec mężczyzn z długimi włosami a mam paru takich znajomych. Jak dla mnie to facet może mieć nawet jedną połowę głowy ściętą na łyso. Liczy się to jak się zachowuje i co sobą prezentuje a nie jaką nosi fryzurę :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Noście długie włosy i miejcie to gdzieś. Nie dawajcie się nabrać na modę lansowaną przez pedałków, gdzie facet wygląda jak niemowlak bo ma ogolone ręce, nogi, na klatce nie ma ani jednego włoska, do tego buciczki jakieś lacoste, skarpeteczki do kostki. Klasyczny przykład męskiej p.i.z.d.y nie mającej żadnej wizji siebie.
Sam jestem krótko obcięty, ale jakoś nie przeszkadza mi wygląd facetów z długimi włosami. W zasadzie to jestem ... zdziwiony tym "problemem".
 

beyo

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
To ogólnie nie powinien być problem, nawet niech sobie faceci w spódniczkach chodzą... Kwestia indywidualna i nic nikomu do tego...
 

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
blisko Ciebie.
Eee, to ja mam być marionetką w czyiś rękach? Jestem niezależną osobą.
kto jak woli ^^
jak już chyba pisałem ja osobiście nigdy nie będę farbował włosów - dla mnie to był by wstyd.

@topic
ogólnie gdy widzę face z długimi włosami to od razu mam do niego respekt, bo kto nie zapuszczał ten nie wie jakie to uczucie :p
może nie u każdego, ale u mnie było to krępujące (gdy ma się loki na głowie).
 

paulaax

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
POLAND
i ja nie rozumiem pospolitego stereotypu polaka ! dla mnie to bez znaczenia .
 

tigerCyc

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Nie wiem jaka kobieta poleci na długie włosy... chyba że jest to warkocz do pasa :D hahaha masakra
 

koteczka1980

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
dla mnie lepiej jak krotkie albo wlosow brak , dlugie wlosy u faceta jakos mi sie nie podobaja...
 
M

marcin.ch

Guest
Taki jest juz narod Polski. Mieszkam w Holandii. Ostatnio wysiadam w srodku nocy z taksowki w centrum amsterdamu
patrze jakas szamotanina i nagle słychac KU......WA
Nic dodac nic ująć
 
Do góry