Dlaczego Serwor został zbanowany?

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
285
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
I tak gwoli ścisłości. Na kiego ch*** banujecie np serwora? Gość nie prowadził tu jakiegoś syfu. To chyba forum dyskusyjne? Każdy chyba może wypowiadać się nie koniecznie utrzymując zdanie ogółu?

Ban za merytoryczny sposób dyskusji? Kto tu jest adminem czy modem? 12 latek? Nie żebym bronił serwora czy kogokolwiek. Ale k****- Przecież tu nikt nie przedstawił żadnego kontrargumentu na jego post...

Naprawdę... Jeden mądry, pierwszy dyskutujący potrafił napisać merytoryczna odpowiedź "kończę rozmowę" inny zas potrafi jedynie pocisnąć typa od ruskiej onucy... Zenada

Zachowujecie się jakby tylko jedna była prawda. Ta Wasza. J***** copycat-y. Za moich czasów internet byl inny. I nie dziwię się ze ci normalniejsi ida w darknet. To co tu się wyprawia wola pomstę do nieba.

Normalne ze underground w pl nigdy nie zaistniał... Bo niby gdzie lol

Idz pan fch**.

Mnie tez zbanujecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Retrojan

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
71
Punkty reakcji
4
Mam pytanie. Dlaczego zbanowao Serwora? Czy jakiś tam Głowonóg zwany vipem, decyduje o treści forum,staiając na przemian "piwko" kibicowi.
Cóż mogę osobiście nie zgodzić się z poglądami wielu forumowiczów, ale ta dyskusja toczy się na zasadzie własnej wiedzy, poglądów i przewidywań. Sam nie dbam o punkty reputacja (idiotyzm forum każdego) kierując się doświadczeniem i wiedzą.
Proszę o przywrócenie Serwora i szacunek Stalowego.
Większość for została zniszczona przez osoby, piszące idiotyczne tematy. Czy dla admina temat, dotyczący długości penisa jest tak ważny!. Ja pisze o faktach, które mnie otaczają- zbanujcie również mnie, a ja zniszczę to forum, bo wiele już poległo na gównianych tematach.

Co do Ukrainy i wojny...Mamy już 3-cią wojnę światową, tylko w innym rozumowaniu. Świat chce aby najemnicy (to inne nacje) walczyły w obronie Ukrainy, ale na swoim terytorium. Ciekawa ta wojna, w której walki trwają na ściśle określonym terenie i przy nie do końca znanej liczby najemników.. Pozwoliłem sobie napisać, że Rosja posiada spora liczbę najemników.
Potencjalne rozmowy pokojowe idą w dwóch kierunkach:
-Rosja ugra w negocjacjach, to co chce od Ukrainy.
-Rosja pozorując rozmowy pokojowe, zbiera siły militarne.

Co się tyczy ubezpieczeń i profitów, napisałem w swoim temacie. Podkreślę. Polska dla Polaków. A reszta ma się dostosować do polskiego społeczeństwa. Podobno wprowadzono zmiany w bezpłatnych przejazdach. Ciekawe dlaczego. Może głowonóg i kibic coś wiedzą na ten temat?
Przywrócić Serwora i Stalowego oraz innym oddać głos!
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Ja pisze o faktach, które mnie otaczają- zbanujcie również mnie, a ja zniszczę to forum, bo wiele już poległo na gównianych tematach.
Ciekaw jestem tego...zniszczenia.
Jeśli chodzi o stalowego to niemal każdy się domyśla powodów jego nieobecności.
 

Retrojan

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2018
Posty
71
Punkty reakcji
4
ban za merytoryczny sposób dyskusji? Kto tu jest adminem czy modem? 12 latek? Nie żebym bronił serwora czy kogokolwiek. Ale K**wa - Przecież tu nikt nie przedstawił żadnego kontrargumentu na jego post...
W zasadzie nic dodać , nic ująć!
W szanowanym forum admin powinien podać merytoryczny powód banowania kogokolwiek. Skoro jesteśmy na otwartym forum, to otwarcie (nawet używając inwektyw) bronimy swoich teorii. Tak funkcjonuje i powinno funkcjonować obiektywne forum.
Ciekaw jestem tego...zniszczenia.
Jeśli chodzi o stalowego to niemal każdy się domyśla powodów jego nieobecności.
Wystarczy, że większość użytkowników forum przestanie się udzielać i zostanie ci temat, dotyczący długości penisa oraz temat- kto napisze ostatni post, ten wygrywa. Po prostu na wszelkich aplikacjach, użytkownicy napiszą - unikaj tego forum! Większość for została zniszczona przez niby "Vip-ów, ekspertów, marszałków itp. bo liczy się ilość wstawionych postów i postawionych "piw" Dlatego na wielu forach ustala się niezależnych moderów, którzy stoją na straży idiotycznych praktyk.
Jestem za zbanowaniem głowonoga, kibica ,tak dla przykładu, bo tak chcę! Określając kogoś Ruską onucą, bez posiadania wiedzy i merytorycznych argumentów można pozwolić sobie na wiele. Ale NIE! Od tego jest moderator i admin, który dba (powinien) o porządek na forum ,a nie czyjejś chciejstwo.
Podzielam zdanie Mandr4ke! I podpisuję się obiema rękami pod jego postem. Nie zawsze zgadzam się z opinią forumowiczów, ale dążę do dialogu i sensownej argumentacji.
Kibic Polski. Chcesz upadku tego forum i pisania o długości penisa? To ma być wartością tego forum-żenada!
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Kibic Polski. Chcesz upadku tego forum i pisania o długości penisa? To ma być wartością tego forum-żenada!
Zapraszam więc na forum http://www.historycy.org/ skoro te się nie podoba.
Tylko że tam też nikt nie przepada za stękającymi i jęczącymi forumowiczami którzy niczego więcej nie mają w ofercie.
Przypuszczam więc że forumowicz kariery tam też nie zrobi.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mandr4ak otrzymał ostrzeżenie za wulgaryzmy.

Serwor otrzymał 14 dni blokady z powodu ataków personalnych oraz prowokacji a także wyzwisk w kierunku innego użytkownika w prywatnej wiadomości. Blokada była poprzedzona dwoma ostrzeżeniami za dwa różne posty na forum oraz kolejnym ostrzeżeniem podczas rozmowy ze mną.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Skoro już znalazłem się w tym wątku to się w tej sprawie wypowiem.
Nie pochwalam zachowania głowonoga czyli ruskiej onucy.
Jednak to nie ja powinienem zwracać na takie zachowania uwagę. To nie moja rola.
Lecz gdyby on miał adwokata to być może ten adwokat jako argumentu by użył stwierdzenia że głowonog jest patriotą
że owszem przesadził ale zrobił to w dobrej wierze bo kocha swój kraj a tak naprawdę to istotnie zareagował jedynie zbyt emocjonalnie i potępianie go jest przesadą.
Ale miało być o serworze.
Od wydarzeń na Wołyniu mija prawie 80 lat.
W tym samym czasie były obozy koncentracyjne czy to w Oświęcimiu czy na Majdanku stworzone przez Niemców
choć zdarza się słyszeć że były one "polskie".
Zapytam więc dlaczego z tymi samymi Niemcami jesteśmy w EU czy w NATO natomiast Ukraińcy tak Polaków irytują?
Przecież na chłopski rozum powinno się potępiać tak samo jednych czy drugich.
Serwor w tym temacie się nie zająknął.
Potępiacie głowonoga?
Dobrze ale tym gorzej to o was świadczy.
Wiecie kto to był Franz Kutschera?
Wiele lat po zamachu na niego jego syn przedstawił się jednemu z zamachowców pytając czy "ten mu poda rękę?"
Jak myślicie co nastąpiło?
Wróćmy do serwora.
Serwor widzi ciągle Wołyń i rękoma Rosjan chciałby się za ten Wołyń mścić.
Dlaczego nikt z potępiających głowonoga nie zwrócił uwagi serworowi:
"Gościu przecież to ich dzieci bądź wnuki co oni są ci winni?"
Dlaczego nikt go o to nie zapytał?
Chcecie kogoś oceniać nie zdając sobie sprawy że dzieci nie ponoszą winy za swoich rodziców?
To do czego się nadajecie bo do dyskusji to na pewno nie.
A sam serwor?
Jestem tu od czterech lat i serwora poznałem jako kogoś kto lekceważy a wręcz obraża swoich adwersarzy zatem nie jest mi go żal.
Jednak jeśli chcecie to teraz w kraju mamy demokrację więc nikomu nie można zabraniać głupka z siebie robić stając w jego obronie nie
wiedząc że być może pamięć o takich zachowaniach serwora przyczyniło się do podobnego zachowania ze strony głowonoga.
Szkoda że nikomu nie przyszło do głowy to że gdyby serwor inaczej sie zachowywał inaczej byłby traktowany ale to świadczy jedynie o broniących go forumowiczach.
 
Ostatnia edycja:

Mandr4ke

Bywalec
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
285
Punkty reakcji
53
Miasto
Los Angeles
Mimo wszystko ban za pocisk komus na PW? LOL. PW to PW. Ktos konfidencił bo nie wie co to Ignor... Ja tam nie widzę powodu blokady na 14 dni szczególnie w momencie kiedy ma cos w miarę sensownego do powiedzenia.

Swoja droga juz sobie tutaj bana ściągałem. W 2008 roku.
 
R

Ruska onuca do zabicia

Guest
Witam tutaj onuca.Ta Ruska która nadaje chciał zabić. Może by szanowny admin dał moje pw z macanem i z z nim samym? Bo to by chyba wiele wyjaśniło.Aha nie chce wracać na forum. Tylko mi głupio gdy moim zdaniem kłamiecie. I Macaniu nie wstyd ci skarżyć się bo ci ktoś prawdę napisał na PW?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mimo wszystko ban za pocisk komus na PW? LOL. PW to PW. Ktos konfidencił bo nie wie co to Ignor... Ja tam nie widzę powodu blokady na 14 dni szczególnie w momencie kiedy ma cos w miarę sensownego do powiedzenia.

Swoja droga juz sobie tutaj bana ściągałem. W 2008 roku.
Upominałem go by odpuścił. To nie jest tak, że w jeden dzień za jeden post dostał bana. Poza tym nie dostał perma tylko 14dni.PW też podlega moderacji ale tylko jeżeli któryś z użytkowników zdecyduje się zgłosić rozmowę. Bez tego nie mamy możliwości wglądu to konwersacji.

Serwor w którym momencie skłamałem?
 
R

Ruska onuca do zabicia

Guest
Sorry za błędy ale jestem w pracy i używam służbowego tabletu.

Co napisałem do macana?Poprosiłem aby usunął post z Ruska onuca. Zagroził że zrobi ze mną to co powiedział prezydent o Rosjanach.To ja odpisałem że jest prymitywny i był złym moderatorem. To moja zbrodnia na PW.

Admin napisał mi że obraziłem na forum macana. Ja mu odpowiedziałem że nazwanie kogoś Ukraińcem to nie obraża ale Ruska onuca to obraża. Admin odpowiedział że Ruska onuca to normalne określenie i nie obraża. Mam inne zdanie. Nasz admin taki trochę rasistą? Obraża go nazwanie Ukraińcem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Co napisałem do mączna?Poprosiłem aby usunął post z Ruska onuca. Zagroził że zrobi ze mną to co powiedział prezydent o Rosjanach.To ja odpisałem że jest prymitywny i był złym moderatorem. To moja zbrodnia na PW.
W momencie kiedy ktoś zgłosi post z wiadomości prywatnej ja jako moderator widzę tylko tą jedną zgłoszoną wiadomość. Nie mam wglądu do całej dyskusji. Jeżeli jest faktycznie tak jak piszesz możemy zrobić w ten sposób: zdejmę Ci na 24h bana byś mógł udowodnić swoją tezę a jeżeli okaże się ona prawdziwa skrócę twojego bana oraz wyciągnę konsekwencje wobec glowonoga.
 
R

Ruska onuca do zabicia

Guest
Dobra kończę,trudno się pisze na lokomotywie.

Sorry,nie trzeba. Możesz mi zbanować i onuce. Mam to gdzieś.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Pospolite ruszenie się zrobiło, śmiesznie trochę.

Kiedyś, gdy regulamin Forum był rozbudowany, bany sypały się za jego łamanie. Dziś administracja / moderacja ma dowolność w wybieraniu sobie kogo post usunie, kogo zbanuje, a kogo nie. Odpowiedzialność za posty zrzuca się na piszącego. To dobrze i źle dla usera, dobrze, bo może "więcej", źle, bo jak administracja nie zareaguje na przeginanie pały, a użytkownik obrażany nie odpuści to są instytucje zajmujące się przeginaniem pały w sieci. Wówczas po zgłoszeniu do takiej instytucji administracja będzie zmuszona podać dane użytkownika, w konsekwencji sam zainteresowany po jakimś czasie będzie znał jego wszystkie dane prywatne, a osoba przeginająca będzie ścigana przez służby ze wszystkimi tego konsekwencjami.

Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że Wam się "wydaje", że w sieci jesteście anonimowi i możecie wszystko. Mandr4ke, jeśli twierdzisz, że na PW możesz wszystko, a jedyne co Cię może spotkać to "ignor" - to jesteś w błędzie. Ja nie mam już 16 lat i buzujących hormonów, żeby się bić na słowa i sobie pozwalać na obrażanie mnie, czy grożenie z ujawnianiem moich danych prywatnych w tle. Każde tego typu zachowanie będzie kierowane do administracji, a jeśli administracja nie będzie reagowała, to będę te zachowania pchał wyżej, do instytucji pozarządowych, które, gwarantuję, wyciągną konsekwencje wobec takiego internauty.

Jeśli chodzi o samego Serwora, to był tu od dawna i od zawsze optował za Rosją. Nie ważne, czy w konflikcie z Ukrainą, czy słownym konflikcie z Polską, Stanami, kimkolwiek z zachodu. Doskonale wiedziałem, że temat Ukrainy go przyciągnie i się nie myliłem. Jestem na tym forum od 2007 roku, napisałem tu kilkanaście tysięcy postów, doskonale wiem czy ktoś świadomie od dawna uprawia tu ruską propagandę, czy nie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wszystkie konta Serwora zostały na jego prośbę usunięte.
 

rzokien

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
62
Punkty reakcji
13
Heh, gość płacze, że niesprawiedliwosc, a jak mu admin proponuję deal, że wystarczy pokazac dowody na to, że ma rację to on mówi, że nie. Po czym kasuje swoje konta i zakłada koleje. Telenowele latynoskie mogą czerpać wzorce.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
I tak gwoli ścisłości. Na kiego ch*** banujecie np serwora? Gość nie prowadził tu jakiegoś syfu. To chyba forum dyskusyjne? Każdy chyba może wypowiadać się nie koniecznie utrzymując zdanie ogółu?

Ban za merytoryczny sposób dyskusji? Kto tu jest adminem czy modem? 12 latek? Nie żebym bronił serwora czy kogokolwiek. Ale k****- Przecież tu nikt nie przedstawił żadnego kontrargumentu na jego post...

Naprawdę... Jeden mądry, pierwszy dyskutujący potrafił napisać merytoryczna odpowiedź "kończę rozmowę" inny zas potrafi jedynie pocisnąć typa od ruskiej onucy... Zenada

Zachowujecie się jakby tylko jedna była prawda. Ta Wasza. J***** copycat-y. Za moich czasów internet byl inny. I nie dziwię się ze ci normalniejsi ida w darknet. To co tu się wyprawia wola pomstę do nieba.

Normalne ze underground w pl nigdy nie zaistniał... Bo niby gdzie lol

Idz pan fch**.

Mnie tez zbanujecie?
Chyba nie. Tu nikt nie dyskutuje. Kilku kolesi prowadzi swoje monologi, a jak nie ma nad tym zachwytów strzela focha, jak urażona panienka z okienka. Powinni zmienić nazwę na monologowisko czy coś w ten deseń.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Chyba nie. Tu nikt nie dyskutuje. Kilku kolesi prowadzi swoje monologi, a jak nie ma nad tym zachwytów strzela focha, jak urażona panienka z okienka. Powinni zmienić nazwę na monologowisko czy coś w ten deseń.
Zabierasz głos w temacie o którym nie masz pojęcia? Po co? Tak przy okazji ten Serwor to ja. Zostałem zbanowany na prośbę goscia, byłego moderatora tego forum ktory wyzywal mnie na forum od ruskich onuc.
Ja w Wiadomosci Prywatnej grzecznie poprosiłem go aby przestal tak robic bo mi trochę przykro. Wysmial mnie i trochę tym wkurzyl.
Więc też na PW napisałem mu że był słabym moderatorem i ze nawet nie dal rady skończyć studiów na WAT.
On poskarżył się administracji tego forum bo na PW go obrażam.. w PRYWATNYM WIADOMOSCIACH.
On mnie przy wszystkich na forum wyzywal od ruskich onuc.
Admin dal mi bana na forum za to to co napisałem w PW, nie za to co pisałem na forum tylko za to co pisałem prywatnie w wiadomosciach teoretycznie do wiadomosci tylko nas dwóch. Tak to z prywatnoscią na tym forum.
Dosłownie napisałem gosciowi ze był gównianym moderatorem w wiadomosci prywatnej i dostałem bana za to.
Administracja czuwa i czyta...... uważaj co piszesz na PW. Tutaj PW jest fikcją.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Zabieram głos w temacie ,,forum'' a nie jakiegoś tam Serwora. Czytaj ze zrozumieniem.
 
Do góry