Dlaczego palicie fajki?

PawelKnarski

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
No i jak mnie tu teraz nazwać. Nie palę, nigdy nie paliłem nałogowo, ale podczas imprezy spokojnie wypalam pół paczki.
Pierwszą fajkę zapaliłem coś koło szkoły średniej, ale żebym palił dłużej niż 3 dni... raczej nie.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Rzucałem wiele razy ale nigdy nie byłem przekonany do końca że już nie wrócę do tego dymu. Dzisiaj mija 25 dni mojego ponownego nie palenia i chyba już raczej nie chce do tego wracać.
 
K

kate2

Guest
TomaszTomasz napisał:
Rzucałem wiele razy ale nigdy nie byłem przekonany do końca że już nie wrócę do tego dymu. Dzisiaj mija 25 dni mojego ponownego nie palenia i chyba już raczej nie chce do tego wracać.
Trzymam kciuki :) Wszystko jest możliwe przy silnej woli i dobrej motywacji.
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
staram się rzucić to palenie. Coraz mniej palę dzięki e-fajce.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja paliłem, bo zwyczajnie smakowały mi niektóre fajki. Lubiłem sobie zajarać, lubiłem zapach dymu i smak..... Rzuciłem jednak i od tamtej pory zapach mnie drażni :p
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja nie pale fajek normalnych wcale, tylko elektryki. I niech ktoś mi głupot nie gada, że są bardziej rakotwórcze albo gorsze od tych normalnych. Po prostu wystarczy znać elementarna wiedze na temat liquidów oraz e-papierosów i spojrzenie na nie się zmienia. Niemniej jednak te z nikotyną są rownie groźne co normalne papierosy. Ja w sumie od jakiegos roku pale elektryki, czasami sięgałem po normalne papierosy ale odrzucał mnie ich zapach, potem człowiek cały czas smierdział tymi papierosami. A e fajka? To samo, tylko jeszcze dodaje smaku, no i człowiek po tym nie smierdzi. Tylko e-faja ma to do siebie, że dosyć często mamy sucho w gardle i towarzyszy temu mokry kaszel.
 
Do góry