Dlaczego palicie fajki?

felek123

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
a ja palę bo muszę. ja to mam slaba silna wole i ciezko mi jest rzucic, juz kilka razy probowalem i nic.
 

grawmug91

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja palę, bo lubię ^^ Większość moich znajomych pali i lubię zakurzyć z nimi :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Palę, choć ze względów zdrowotnych nie powinnam. Ale cóż począć, skoro to najlepszy sposób na uspokojenie...
 

Zuzana

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Każdy się niby tłumaczy tym, że uspokajają, hmm coś w tym jest, lubie czasem dla uspokojenia zapalić.
Choć jestem przeciwniczką papierosów..
Ale do piwa.. czasem muszę :)
 

walter1985

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mazury(PL) GB(cała wyspa)
hmm Fajki kurna blaszka Palę już 5 lat rzucałem już ze 100 razy najczęściej sięgałem z powrotem po faje bo mnie w pracy wkurzyli tak że ciśnienie mi rozwalało głowę no po za paleniu jakby nic się teoretycznie nie stało ale zaraz po robocie kupiłem paczkę i tak do dziś jaram paczkę dziennie czasem półtora ale w extrymalnych warunkach he:)
palę bo mogę :)
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Palę od 4lat i wiem, że w każdej chwili mogłabym rzucić, nie czuję aż tak strasznego głodu jak np. moja siostra. Ona jak nie zapali to -jak to się mówi- "bez kija nie podchodź";p Ale mimo to nie rzucę bo lubię ten smak;) Chyba, że koszt fajek wzrośnie do 20zł - wtedy pożegnam się z nimi raz na zawsze
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
jak w temacie ;)
interesuje mnie czemu sięgamy po papierosy...

co jest w nich takiego, że myślimy o nich, sięgamy po nie, nie możemy ich rzucić? a no i ile ich palimy?

ja czasami spalę 6 dziennie, czasami żadnego... bo nachodzi mnie taki głód nikotynowy. natrętna myśl mówi "ale bym teraz sobie zapaliła..."

A dlaczego nie ?
 

tanino

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Sandomierz
J pale bo nie potrafie przestać. Wiele razy próbowałem i wydaje mi się że jak sie jest już palczem to dkońca sie nim zostaje. Ewentualnie komuś z mocniejszą wolą sie uda przestać palic.
 
K

kinga_sc

Guest
Ja palę od 6kl SP.
Czyli długo:)
Jakieś 9-10lat...
Nie umiem przestać chociażbym chciała.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A ja sie pochwale, pozwolcie :D

Mam 18 lat i kilka miesiecy i nie pale, i nigdy nie palilam mimo iz nie raz ku temu mialam okazje. Po pierwsze dla mnie sam dym z fajek jest obrzydliwy, po drugie szanuje wlasne zdrowie i jakos nigdy nie mialam ciekawosci, zeby sprobowac. Chociaz wiem, ze to dziwne, bo zwykle dzieciom lub nastolatkom ciekawosc uderza do glowy i wtedy nie rozrozniaja co dobre a co zle.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
No to, brawo dla Ciebie ;) To jest powód do dumy ;)
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Jest, bo większość dziewczyn, to robi, a Ty możesz się czuć, tak 'wyjątkowo' ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No racja, no i wiekszosc czuje te ciekawosc jak to bedzie jak zapale itp. Ja tego nie mialam :)
 

Virazek

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam Pale bo hmm zaczolem dla szpanu nie ma co ukrywac jak wielu ktorzy zaczynali.Teraz pale bo lubie, takze uspokaja mnie ,poranek bez fajki to przyslowiowa :cenzura:*ca...wiec mysle ze jestem na koncowym etapie czyli nalog. Pozdrawiam

A i jeszcze dodam historie mojego kolegi ktory chcial nam udowodnil okolo roku temu ze pokaze nam jak sie rzuca palenie.Zaczol palic przez 2 miesiace i mial rzekomo rzucic.Pali do Dzis :eek:k:
 

MPTech_com_pl

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
To przyzwyczajenie i nic więcej, nałóg, potrzeba czasami nie potrzebnej substancji. Poza tym oczywiście ciekawość.
 
Do góry