Dlaczego jest tyle wpadek w gimnazjum?

A

Aulelia

Guest
Najprościej powiedzieć, że się nie zabezpieczali... A ja po prostu uważam, że wiele młodych dziewczyn w tym wieku stosuje metodę kalendarzyka małżeńskiego, bo wstydzą się iść do ginekologa dziecięcego z obawy przed tym, aby rodzice się nie dowiedzieli, że planują współżycie. Najczęściej takie dziewczyny nie mają odpowiedzialnych chłopaków [którzy również nie są gotowi na przyjęcie konsekwencji], nie myślą nawet o tym, żeby iść do apteki po prezerwatywy, bo możliwe, że są niepełnoletni i boją się wylegitymowania. Tak więc taka dziewczyna z obawy przez tym, aby chłopak nie zostawił jej dla innej, postanawia na własnych rachunek "zabezpieczać się" a że jej cykl miesiączkowy nie jest regularny i byle katarek może przesunąć o kilka dni owulację, dochodzi do wpadek.
 

kick

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
15
Punkty reakcji
3
Jestem gimnazjalistką, ubieram się normalnie, nigdy nawet się nie całowałam i bardzo mi się nie podoba takie uogólnianie "gimnazjaliski to młode kvrwy"...
Zgadzam się, są takie przypadki, ale moje koleżanki też są w miarę normalne- większość z nich jest zielona niczym brukselka jeśli chodzi o chłopaków.
A chłopacy... mam 2-3 znajomych, którzy są tacy, jak ich ktoś tu opisał- tzn. można im po kilka razy powtarzać "przestań" a oni i tak swoje, a gdy się ich uderzy, to oddają i to dosyć mocno- zwykle też rozmawiają tylko o seksie i chamsko odzywają się do dziewczyn, ale to tylko pozerstwo- wątpię szczerze, żeby którykolwiek był "po". To tylko głupie dzieciaki zagubione w świecie fałszywych idei(mówiąc pompatycznie) reszta żyje piłką nożną, kick-boxingiem, akrobatyką- sportem ogólnie, albo grami, filmikami na YT, albo demotami.
U nas dziewczyny po prostu sie szanują, bo rodzice dobrze ich wychowali ( są wyjątki- w 1 gimnazjum jest taka jedna która po przyjściu do szkoły zdejmuje grzeczne bluzy i koszulki paradując w obcisłych i wydekoltowanych podkoszulkach)i "dziwkarskie" zachowania je gorszą a taka osobniczka zostaje przedmiotem złośliwych plotek.
Tak ogólnie, to ludzie młodsi ode mnie o kilka lat (podstawówka) po prostu mnie sozkują. Kiedy ja byłam całkiem mała to powiedzienie "kurde" sprawiało, że byłeś buntownikiem,a tutaj ci takie małe błękitnookie chucherko podchodzi w autobusie i mówi "spie*dalaj, kvrwa to moje miejsce" i nie jest to przypadek odosobniony.
Nawet osoby rok młodsze wydają się innym pokoleniem i wywołują zgorszenie swoim zachowaniem nawet u najwiekszych chuliganów.
Może dlatego, że chodzę do małej placówki- połączenia gimnazjum i podstawówki na wsi gdzie prawie wszyscy się znają bynajmiej z widzenia.
Nie dotarła do nas jeszcze fala zalewająca świat- czyli upadek moralności, brak czasu dla bliskich i ciągłe zalatanie w pogoni za karierą/własny pro stylem.

Pozdrawiam- głupia smarkula, którą i tak nazwiecie dzieciakiem nieznającym życia.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Troszkę włos staje dęba.

1. Chłopak Cie nachalnie obmacuje w gimnazjum, nie reaguje na NIE ? Kopnij go w jaja.

Oddać, nie odda. Będzie się zwijał z bólu. Ja bym jeszcze poszedł dalej. Od razu zgłosił całą sprawę. Wychowawcy i zagroził, że jak nic z tym nie zrobi (tj. nie porozmawia z rodzicami synusia) to zgłosisz ojcu i dopiero on zrobi młyn. Albo jak masz dobry kontakt z rodzicami to od razu im powiedział.

Troszkę szacunku do siebie - to żaden wstyd nie zgadzać się na buractwo. Nie dziwi mnie to, że dziewczyny potem dają byle komu jak już za młodu są doszczętnie wymacane i niemalże wypłukane z szacunku do siebie, do swojego ciała.

Ehh, zresztą nie wiem. 10 lat temu taki 13-14 latek miał znacznie więcej oleju w głowie. Był doroślejszy i potrafił już pewne rzeczy załatwiać samemu. Miał własny rozum i nie był tylko niewolnikiem presji otoczenia.

Dziwnie się to czyta bo czuję się jakbym miał z 50-60 lat, a nie był ledwo po studiach...

Masakryczna degradacja dzieci / młodzieży ...
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Dlaczego? Bo machinę napędza coraz niższa granica wiekowa obciachu bycia jeszcze dziewicą i nikła wiedza o antykoncepcji.
 

Malarz

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Konin/Dortmund
Oj panowie i panie : Wiek gimnazjalny jest najgorszy dla młodzieży , każdy tylko o jednym myśli i tylko żeby po bzykać nawet nie myśląc o zabezpieczeniu .:)
 

your_beybe

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...
dlaczego? bo nie zabezpieczają się w żaden sposób,a potem są tego konsekwencje niestety...
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Oj panowie i panie : Wiek gimnazjalny jest najgorszy dla młodzieży , każdy tylko o jednym myśli i tylko żeby po bzykać nawet nie myśląc o zabezpieczeniu .:)
Każdy nie myśli o zabezpieczeniu. Zauważył ktoś, że z roku na rok gimnazjalna młodzież jest coraz bardziej "dziecinna"?
 

krz20ychu

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Piła Tango
Ktoś tu napisał ze gówniarze boją się legitymowania przy kupnie prezerwatyw, ja na ten przykład nie słyszałem żeby istniał jakiś przepis zabraniający ich sprzedaży nielatom jak w przypadku fajek czy alku. W stanach nastolatkom rozdają gumki na lekcjach wychowania seksualnego czy jak to się tam nazywa...w UK podobno przemówił do dziecięcej wyobraźni filmik w necie przedstawiajacy poród piętnastolatki na boisku szkolnym...myślę więc ze jedna z przyczyn takiego stanu rzeczy jest żałosny system edukacji w tym względzie...połączony oczywiście z obyczajowym wyuzdaniem na przestrzeni ostatniego stulecia. Na poczatku 20 wieku takich sytuacji było na pewno mniej bo i otoczenie mniej epatowalo seksem. A wracając do tej nieszczęsnej edukacji, nie oszukujmy się, w połowie polskich szkół, obowiązek przygotowania dzieci do tzw życia w rodzinie jest zrzucany na jakieś katechetki, które doświadczeniem dzisiejszym gimnazjalistom nie dorastają do d.py. Wniosek : edukować, edukować i jeszcze raz edukować....albo (co bardziej popieram) korzystać z bogatego doświadczenia naszych średniowiecznych przodków i zakładać małym k..rewkom pasy cnoty.
Z pozdrowieniami: Krzyś :)
 
Do góry