Dla młodego

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Wtiajcie.
Piszę do Was, bo jednak mój problem jest trochę nie typowy, ale zarazem prosty. Zacznę od tego, ze mam już prawie 16 lat, a mój wzrost to : 173cm, a waga : 53kg. Jak się zrobi BMI to widać niedowagę? Ja zrobiłem i mi wskazało. Dlatego też proszę Was drodzy o pomoc.

Chodzi o to, że nie jadłem miesą od ponad paru lat. Ostatnio zaczełem jeść po trochę mielone, schabowe, szynkę, parówki i kiełbasy. Czyli chyba nie jestem wegetarninem, skoro jem jakieś tam miesa.

Powiem w prost, nie zjem ryby, ani żadnej rzeczy którego jest z tego pochodzenia. Udko to jako może tako zjem, ale nie jestem pewnien.
A pytania jest takie: Co jeść, jak jest, żeby moja budowa ciała była masywniejsza? bo naprawdę wygladam chudo. Cały mostek widać:D Kości można by było policzyć..

ps. jeżeli temat w złym dziale, proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam,
 

Humbleguy

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2012
Posty
86
Punkty reakcji
0
Należy zacząć od tego, że jeśli jesz tyle ile potrzebujesz, tzn nie głodzisz się, to jest spoko i po prostu taki jesteś.

Aby po prostu przybrać, zwiększ ilość spożywanych dziennie kalorii.

Możesz też zwiększając ilość kalorii spożywanych połączyć z dietą na masę i jakimś treningiem, abyś nie tylko przybrał ciała, tłuszczyku, ale, żeby do Twojej masy doszła masa mięśni :)

Tak mi się wydaję. A tu masz przykład diety na przybranie.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jeśli chcesz ważyć 73kg to musisz jeśc na te 73kg. BTW wyliczone na tyle kg ile potrzebujesz i na pewno przytyjesz. Proste a zarazem skomplikowane dla większości.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Zależy czy chcesz zalać się tłuszczem czy nabrać mięśni. Bo bez pokramów takich jak ryby, kurczak czy indyk będzie Ci ciężej nabrać masy mięśniowej.
 
Do góry