Diss Na Magika

Status
Zamknięty.

magik145

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
żoRy
Ale poprostu ten koles to na beszczelnego zaczyna jechac po nim bo jest S.P Magik [*] Ciekawe czy byłby taki kozak jakby zyl niech przeczyta wszystkie te posty i niech powie nam :]
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Dlaczego Głowny nagłówek tego tematu brzmi DISS NA MAGIKA??
- przeciez to nie diss tylko na niego...

szanuje tego czlowieka a kocham jego tworczosc ale odnosze dziwne wrazenie ze wiekszosc z was kocha go bo tak trzeba.. bo umarl jak bohater(bohater dla infantylnych dzieciakow) bo to jest modne i poczatek rapu w Polsce ? A nic o nim nie wiedza i nie rozumieja muzyki.



Ale poprostu ten koles to na beszczelnego zaczyna jechac po nim bo jest S.P Magik [*] Ciekawe czy byłby taki kozak jakby zyl niech przeczyta wszystkie te posty i niech powie nam :]


Przecież jedzie też innych którzy żyją... naparwde nie wiem czego wy tacy zapatrzeni jestescie w tego magika... fokus tez jest za:cenzura:isty a nikt sie nim nie zachwyca, sokół tez wymiata a nikt nie mowi ze jest legendą (bo żyje?)


Żałośni jesteście troszke ;]


Nagranie jest stare wiec nie wiem po co ta dyskusja, ale spoko..


(...)jakby magik zyl tworzyl by dalej najlepszy hip-hop a nie to co np. HG tylko i wylacznie spiewaja :cenzura:a. policjie hwdp ;/


pusta wypowiedź - wszyscy zachowujecie sie jak jacys "specjalisci"

jak HG ci sie nie podoba to nie słuchaj... :)


i nie czepiaj się HG tylko Dębców, Lerków, Jeden Osiem L i innych pseudoraperów



to ze Magik by zyl dzisiaj nie oznacza ze był'by najlepszy, wiec nie wiem skąd takie przypuszczenia?


pewnie średnia wieku w tym temacie to 13lat i każdy młody powtarza tylko regułkę którą gdzieś przeczytał w necie na forum dyskusyjnym "Magik nie żyje. Magik był najlepszy."
 

Pelek

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Trujmiasto i okolice
no niewiem moze teksty są dobre ale jakis typ niemoze zaraz na najlepszych raperów w polsce dissów pisac.Magik i tak miał lepsze teksty.
 

krzysioPL

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Usuncie ten temat bo to zalosne :/ Chlopak napisal dissa i go wykonal, A magik to juz pisalem co o nim mysle. ThugLife dobrze prawi. Usuncie ten temat apeluje jeszcze raz!!!
 

emilka0

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Koles chciał zrobić sobie rozgłos, i tyle. Poza tym, z tego,co ja wiem, to Magik nie był naćpany skacząc z okna. Ale czemu to zrobił- wie tylko On. To,że był wielki, świadczą ilość fanów, ilość sprzedanych płyt ... Moim zdaniem teksty Magika, są wiele lepsze od tekstów Fokusa, czy Sokoła. Każdy ma prawo do swojego zdania :) I nie trzeba pisac od razu,że "Żałośni jesteście troszke ;] " :) Jedni wolą Magika, inni Fokusa, a jeszcze inni Meza.
 

Adiosxd

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wziąść rymy?
Ja tego nie słyszałem ale sadzac po tym dissie na Maga to koles mial chwilowe oswieceni
albo poprostu miał za krótki kawałek...
I założe sie ze jak by wszyscy teeraz odpowiedzieli mu na tego dissa
to tak samo szybko by skonczyl swoja kariere


I jak sadzi ze rymy Maga są bez sensu to juz mówi samo za siebie jak sie zna na rapie ;]
 

panblancik44

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Są bardziej utalentowani od niego... ale on zdechł jak 2 Pac i teraz uważa się go za legende pl sceny... sorry, pfff

Gosciu, zdychaja to psy i inne zwierzeta...

A co do tego "dissu" to nie rozumiem goscia, jak mozna zdissowac kogos, kto wrecz stworzyl hip hop, na dodatek ta osoba nie zyje, a o zmarlych powinno sie mowic dobrze, albo w ogole...
 

skrent88

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no zal typek chcial blysnac tym ze polecial po wszystkich zal zachowanie godne DODY czy czegos w stylu joli rutowicz kierowal sie zasadami pop kultusy niewazne co byle ostro i glosno raperzy sie nie przejeli pionkiem bo nie slyszlem o odpowiedzi... szkoda ze to nie usa za diss na nieboszczyka pewnie by dostal kule :D
 

Szczypiorus3000

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja nie rozumjem tego cauego wywyrzania magika przeciesz on byl calkiem przecietnym raperem a wrencz bym powiedzial ze wiekszosc jego piosenek byla baaaaaardzo slaba
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
OK, Magik był dobrym raperem, ale to nie oznacza, że nie jest nietykalny. Szczególnie, że w tym kawałku nikt go nie dissuje. Jest tylko krótka wzmianka o tym, że koleś nie zgadza się z wynoszeniem go i całej Paktofoniki na piedestał. Ma do tego prawo? Ma.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no może i ma prawo do tego żeby nagrać taką nutkę
no ale bez przesady..
 

Cinekkkk

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
OK, Magik był dobrym raperem, ale to nie oznacza, że nie jest nietykalny. Szczególnie, że w tym kawałku nikt go nie dissuje. Jest tylko krótka wzmianka o tym, że koleś nie zgadza się z wynoszeniem go i całej Paktofoniki na piedestał. Ma do tego prawo? Ma.


No i to jest trafna uwaga, bo to wcale nie jest diss na Magika, tylko wzmianka o jego psychofanach, którzy są pajacami ale to wiadomo od dawna. Ktoś tu napisał, nie chce mi się cytować, że fakt, iż Magik nie żyje nie daje prawa bo jego dissowania, ten ktoś się z tym nie zgadzał. Ja uważam, że właśnie tak jest, bo o zmarłych się nie mówi źle, do tego on nie żyje, nic nie zmieni, każdy ma przeszłość, każdy popełnił błędy no i co z tego? Po co wracać do tego dissując go, jeszcze tym bardziej, że on nie żyje już 9 lat. Koleś ewidentnie chce się wybić poprzez kontrowersyjność, ale tak naprawdę jest pajacem.
 

Phoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
eh :/ wg. mnie trzeba byc naprawde jakimś skur....nem żeby dissowac martwych ludzi !! Dla nich należy się szacunek,a nie bluzgi !!
 
M

malina.

Guest
wg. mnie trzeba byc naprawde jakimś skur....nem żeby dissowac martwych ludzi !! Dla nich należy się szacunek,a nie bluzgi !!
Chryste, czytać nie umiesz?

kilka razy już powtarzali, to nie jest diss!
Jest tylko krótka wzmianka o tym, że koleś nie zgadza się z wynoszeniem go i całej Paktofoniki na piedestał. Ma do tego prawo? Ma.
wystarczy dwa posty do góry pojechać. ; ]
 

Phoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
hah no możliwe. nie czytałem wszystkiego ;D sory wielkie
 

KAN

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
Wielkopolska
To jest diss, ale na Was. Na tych, którzy są zaślepieni i nie widzą nikogo innego poza Magikiem. Nie byłoby Magika bez Rahima, Fokusa, Joki, Daba, Gutka... i na odwrót. Widać, że nie grzeszycie wiedzą. Ja też uwazam, ze Magik nie był żadną legendą, tylko dobrym raperem. A że 13 lat temu scena dopiero się rozwijała, więc K44 i PFK szybko uzyskały miano kultowych składów. Psychofani Magika są gorsi od fanów Meza. Nie rozumiecie jego muzyki, bo nie możecie jej rozumieć, ale udajecie najmądrzejszych.
 

Pfk-kompany

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Gość poprostu był zazdorsny o PFK, Elda i Gurala. Jak dla mnie są i niektórzy byli lepsi.. wiesz lepiej się wybili. I jak dla mnie Dissuje się jak ktoś coś komuś zrobił, a raczej Mag mu nic nie zrobił .. a sorry zapomniałem był sławniejszy i lepszy w rapie!
 

Pfk-kompany

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
jeden kolega powiedział, że każdy prawie uwzględnia Maga, bo już nie żyje i szczerze zazwyczaj pamiętamy ludzi po śmierci i dażymy ich większym szacunkiem. Dlatego jest to śiwństwo jakie zrobił ten człowiek dissując go. Przecież jakby wam zmarl ojciec chcielibyście żeby jakiś facet napierdalał na niego? chyba raczej nie, wolelibyście żeby po śmierci miał spokój.. więc zazwyczaj w tym temacie uwzględnia się Maga.

Jeszcze padło pytanie Dlaczego sądzi większosć,ze jakby Mag żył rap byłby lepszy?"
To proste byłaby PFK, czyli Rah, Fok i właśnie Mag. Oni wnieśli coś do polskiego rapu i raczej tworzyliby do dziś (jak widac po przykładzie Raha i Foka). I :cenzura: "JP" nie wybilo się tak!
Oczywiście nie tylko PFK wzniosła coś do polskiego rapu ale także inni np.Eldo którego "świński koleszka" także dissuje.

Jeszcze jeden temat chce poruszyć czy artyste się ocenia za to jakim był albo co zrobił. Oczywiście jakby był kryminalistą moglibyśmy tak sądzić, ale zazwyczaj artyste się ocenia za twórczość, więc w twórczości PFK była wielka!
 
W

wroneczki4

Guest
Nie ma to jak nagrać diss na kogoś... kto już dawno zmarł.
Idiota zrobił sobie darmową reklamę, a Wy mu jeszcze w tym pomagacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry