DIETY

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dzięki Erneest :) mam nadzieje że obojgu uda nam się dobić do naszej wymarzonej wagi także życzę nam powodzenia !
 

Kinga927

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Yo_lanta napisał:
Dzięki Erneest :) mam nadzieje że obojgu uda nam się dobić do naszej wymarzonej wagi także życzę nam powodzenia !
tez musze sie wziąc za odchudzanie ale mi sie potwornie nie chce póki co przechodzić na diete. póki słoik butelli stoi w domu XD
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Tygodniowe/miesięczne diety to bujda. Efekty nawet jeśli się pojawią to na chwilę, a my nadal nie będziemy umieli się zdrowo odżywiać. Najlepiej pozostać pod opieką specjalisty przez dłuższy czas, który później pomoże nam stoponiowo wprowadzić do codziennego jadłospisu kolejne produkty.
 

Gosialaudy

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja przez ostatni miesiąc sporo zrzuciłam, poprzez zmianę przyzwyczajeń. Unikam połączenia węglowodanów i białka. Piję dużo wody i widać efekty, jeśli chodzi o kg stracone to nie potrafię określić ile mi ubyło, jednak różnica jest zauważalna w ubraniach jakie noszę. Dodam jeszcze, że borykam się z problemem refluksu żołądkowego, co prowadzi w moim przypadku do częstego zapalenia krtani. To był kolejny element, by postawić na zdrowe odżywianie, mój organizm tak jakby sam daje mi sygnały co powinnam jeść, a czego nie :) Dieta to podstawa przy tego typu schorzeniu, nie jest zbyt restrykcyjna, jednak znalazłam w sieci super dietkę dla cukrzyków z poziomem glikemicznym w produktach. Przestrzegając rozpiski i słuchając własnego organizmu jestem bardzo zadowolona z efektów.
Polecam, i cieszę się szczupłą sylwetką, a jeszcze taka ważna uwaga!!! Jeśli rozpoczynacie jakąś dietę to musicie sobie zdawać sprawę, iż jesteście na nią skazani przez bardzo długi okres, gdyż zaprzestanie jej spowoduje powrócenie do dawnych nawyków i przybranie na masie. Nie ma diety cud, trzeba podejść do tego z innej strony. Jakie produkty są dla mnie smaczne, jakie mogła bym jeść i nie czuć się źle i tracić na wadze. Bardzo ciężko jest się przestawić i odmawiać sobie różnego rodzaju słodyczy, jednak jeśli organizm potrzebuje, to od czasu do czasu też można coś zjeść.
 
N

nianiaSweet

Guest
czy oprócz tego w czasie odchudzania dodałaś ćwiczenia, często się mówi że dieta i ćwiczenia to nieodłączna para jeśli chcemy zrzucić kg. Piszesz też o diecie, czy sama ja sobie układałaś czy korzystałaś z rad jakiegoś specjalisty.
 
D

Dobrawa

Guest
Kinga927 napisał:
tez musze sie wziąc za odchudzanie ale mi sie potwornie nie chce póki co przechodzić na diete. póki słoik butelli stoi w domu XD
Nutella też jest dla ludzi. Nawet w diecie Cambridge myślę, że znajdzie się i opcja zjedzenia na słodko, bo mają batoniki więc można potrzebę słodyczy zapełnić. A ze zdrowych słodkości polecam nutelle w postaci konfitur śliwkowych robionych z kakao.
 
N

nianiaSweet

Guest
jeśli ustawiasz dietę indywidualnie pod swoje preferencje to na pewno dietetyk dobierze Ci dietę tak żebyś miała w niej składniki odpowiadające Twoim potrzebom z twoimi ulubionymi produktami.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja wiem, że na diecie Konrada Gacy jest tak, że dobierają Ci indywidualną dietę i indywidualne ćwiczenia wtedy szybko chudniesz bo dieta jest dopasowana pod Ciebie, natknęłam się już na artykuły kilku gwiazd które też korzystały z tej diety.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dobrawa napisał:
tez musze sie wziąc za odchudzanie ale mi sie potwornie nie chce póki co przechodzić na diete. póki słoik butelli stoi w domu XD
Nutella też jest dla ludzi. Nawet w diecie Cambridge myślę, że znajdzie się i opcja zjedzenia na słodko, bo mają batoniki więc można potrzebę słodyczy zapełnić. A ze zdrowych słodkości polecam nutelle w postaci konfitur śliwkowych robionych z kakao.
Oczywiście podpisuje się pod tym rękami i nogami :) sama początkowo miałam dość spore obawy że słodycze całkowicie znikną z mojego życia kiedy zacznę Dietę Cambridge i całe szczęście byłam w dużym błędzie. Ich słodkości w umiarze oczywiście całkowicie mi wystarczają :) poza tym znalazłam też wiele ciekawych przepisów żeby samej zrobić coś zdrowego i dobrego zarazem. Poza tym trzeba pamiętać że naprawdę określenie Dieta to nie oznacza rezygnowania ze wszystkiego co się lubi :) po prostu trzeba wprowadzić umiar :) i tyle.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dokładnie :) bo wiele osób błędnie zakłada że Dieta = zdrowe jedzenie a zarazem mało smaczne , nie apetyczne i brak jakichkolwiek słodkości. A to jest jeden wielki Błąd :) nie w każdej diecie tak to wygląda zwłaszcza w Cambridge która główny nacisk kładzie nie tylko na zdrowe jedzenie ale zarazem smaczne. I nie zabrania nam wcale spożywania słodkości tylko wszystko należy jeść z umiarem. Mnie ostatnio nawet tak strasznie do nich nie ciągnie :) odkąd moje posiłki są zbilansowane.
 
N

nianiaSweet

Guest
dobrze dopasowana dieta powinna być urozmaicona i zawierać wszelkie składniki, jeśli którychś w trakcie diety będzie Nam brakować to po pewnym czasie rzucimy się na jedzenie i tylko możemy patrzeć jak powstaje efekt jojo.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
dieta dukana ma wielu przeciwników. Ale jednego nie można jej odmówić - w pierwszej fazie, która trwa 10-14 dni gubimy kilogramy błyskawicznie - ci którzy chcą szybko schudnąć, często ją wybierają. Dlatego jeśli ktoś chce szybko schudnąć, może skorzystać ze wskazówek francuskiego lekarza. Zasady diety są proste: żadnych węglowodanów. Na dwa tygodnie zapominamy o chlebie, makaronach, ziemniakach, roślinach strączkowych oraz warzywach i owocach. Zero słodyczy czy alkoholu, a nawet soków owocowych. Dieta Dukana zlecenia: jemy chude mięso - najlepiej indycze i ryby, ale można także jeść chudą cielęcinę, owoce morza i chuda wołowinę. Dozwolone są chude białe sery i jogurty naturalne, a także białko z jaj. Ciepłe posiłki jemy parowane, grillowane lub pieczone. Do tego minimum 1,5 l płynów, z przewagą wody, ale może także być gorzka herbata i kawa oraz herbaty ziołowe.
 
N

nianiaSweet

Guest
po tej diecie jeśli się nie pilnujemy to kg wracają szybciej niż je na początku gubimy, jak to przy każdej krótkiej diecie, dlatego trzeba pilnować się cały czas, żeby utrzymać wagę. ja na sobie sprawdziłam, że takie diety nie przynoszą skutku teraz stawiam na dietę i ćwiczenia, zmieniam nawyki żywieniowe bo odpowiednia dieta to podstawa.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
ja korzystalam z diety online http://lionfitness.pl/nasze-diety.htmeksperci na podstawie wywiadu z tobą układają ci indywidualny jadłospis w zależności od możliwości i ograniczeń twojego organizmu. możecie sobie zerknać i się zainspirować bo diety są cztery do wyboru (ja korzystałam akurat z IG) tak, żebyś mógł sobie wybrać taką, z której produkty najbardziej ci odpowiadają i dietetyk dopiero w jej zakresie działa.
 

PawelKnarski

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o całkowitym wyeliminowaniu owoców z diety? nawet bananów po treningu.
 

Monika Roniewicz

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
polecam skonsultować się ze specjalistą, który ustawi nam dietę dostosowaną do potrzeb naszego organizmu, tak aby sobie nie szkodzić. mi dietetyk zaproponował dietę wegetariańską i chudnę sobie na niej już od miesiąca :)
 
D

Dobrawa

Guest
Ja własnie jem batonika Cambridge i powiem wam że taka czekolada na pewno nie pójdzie w biodra :p
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To może skusisz się na budyń. :) Wprowadzili nowe produkty, zobacz https://www.facebook.com/dietacambridge/photos/a.186457248044586.46467.185658481457796/1137234346300200/?type=3&theater

12345390_1137234346300200_759228357011071911_n.png
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
I są nawet moje dwa ulubione dania, Risotto i Spaghetti. Samba pod linkiem, który wkleiłaś napisane jest, że można je kupić w centrach odchudzania, chyba we wszystkich, tak? Bo jak tak to mamę zabiorę, ona przeszła na tę dietę. Zrobiła sobie takie przedwczesne postanowienie noworoczne, ale to dobrze bo im wcześniej to tym lepiej.
 
Do góry