Dietka Bezglutenowa

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
ja niestety musiałam dużo się nauczyć o glutenie w momencie, gdy też okazało się, że moje problemy spowodowane są jego nietolerancją... stosowanie diety bezglutenowej stało się w ostatnim czasie dużo łatwiejsze, ale niestety i tak nie mam czasu na gotowanie, tym bardziej wyszukiwanie przepisów... też zdałam się na profesjonalistów w tej dziedzinie i też zamawiam catering! w tej chwili uważam, że dania bezglutenowe są o wiele smaczniejsze niż z nim ;) polecam spróbować!
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Dieta bezglutenowa to na pewno wyzwanie zwłaszcza jeśli dopiero ktoś zaczyna swoją przygodę z takim odżywianiem. Jest dużo wyrzeczeń i sporo trzeba sie nauczyć, zeby pojąć zasady od A do Z. Na poczatek moim zdaniem bardzo rozsądnie jest korzystać z cateringu dietetycznego bo chociazby tutaj po propozycjach manu https://www.dietapremium.pl/dieta-bezglutenowa widać jak bogata jest to dieta i jak mozna sie nią bawić. Dieta pudełkowa wiele moze nauczyc poczatkujacego bezglutenowca i pokazać mu smaki, przyprawy, mozliwosci łączenia składników - o których wczesniej nawet nie myslał
 

Jaagoda

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie jest łatwo samemu prowadzić dietę bezglutenową, bo gluten występuje w większości popularnych produktów. Dla mnie, gdy przeszłam na taką dietę, zarówno zakupy, jaki potem gotowanie to była katorga. Dlatego zdecydowałam się na dietę pudełkową i jestem bardzo zadowolona. Zamawiam posiłki w firmie Fitomania (działają na terenie Krakowa i Śląska). Codziennie rano dostaję 5 posiłków, idealnie skomponowanych, smacznych, zdrowych i bez glutenu. Dla mnie to ogromna wygoda - odżywiam się zdrowo a równocześnie oszczędzam czas i nerwy.
 
Do góry