Dieta..cwiczenia

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
niedlugo bede mial... 14 lat.. teraz jest taka moda ze kazdy ok. mojego wieku robi wlasna silownie.. i wogole .. kupują i biorą oni.. kreatyne benabole...itp.. tez chcialbym byc troche wiekszy.. ale nie tą drogą nie chce zazywac zadnych pigulek. (organizm, wątroba..itp..).. wiec.. chcialbym zeby ktos mi napisal co jesc, jak czesto i ile.. jakie cwiczenia jak czesto.. itp.. hmmm... dzieki z gory za odpowiedz.. :)

PS wiem ze jestem mlody... darujcie sobie...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
hehe na diete i suple nie jesteś za młody ;)
http://sfd.pl < tutaj masz dział odżywiania i przywieszone tematy poczytaj ;)
a ćwiczenia jeśli chodzi o mase to mniej powtórzeń a większym ciężarem ;)
jak na rzeźbe to więcej powtórzeń mniejszy ciężar ;P
powodzenia ;)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
hmmm... a moze jakies konkretne posilki? np. ryż z kawałkami piersi z kurczaka.. :D
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
ojej trudnio żebyśmy Ci wypisywali co masz jeść :p
ale mojim ulubionym żarciem po siłowni jest makaronik z jogurcikiem mmm :D:D:D ;) ogolnie kurak jest dobry %)
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
wszystkie suplementy chyba nie są szkodliwe dla organizmu ;)
rozpisz sobie diete i ewentualnie dokup białko żeby uzupełnić zapotrzebowanie i czekaj na przyrosty :p
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
no to dziekowa jeszcze jedno...widzialem w internecie HMB OLIMP'u za 13 zlotych 1 blist = 30 kapsulek i kreatyna tez olimpu. hmmm...... kupic?

ej własnie slyszalem ze olimp to najgorsze dziadostwo. To jakie firmy sa najlepsze? hi tec?
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
a TREC ? dobry jest? bo zastanawiam sie nad hi tec i trec tylko ze w trecu jest wiecek kap.
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No z Olimpu raczej nie kupuj, a szczególnie kreatyny.... Chociaż ja mam z Olimpu kilka rzeczy... Ale w sumie to nie wiem czy mi coś dają, czy to tylko moja praca się do tego przyczyniła :) Nie wiem <_< :p
Ja słyszałem że TREC jest jak najbardziej dobry :) Chociaż niech się jeszcze wypowie jakiś fachowiec :)
Pozdrawiam
 

Ambro_T

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanko

Waze: 85
Wzrost: 181
Ćwicze od miecha od poniedzialku do piatku po 1,5h Mam hantle,sztange-laweczke,worek potrzebuje cwiczen na mase oraz diete wysokobialkowom-na mase dieta.

Z gory wielkie Dzieki
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
niedlugo bede mial... 14 lat.. teraz jest taka moda ze kazdy ok. mojego wieku robi wlasna silownie.. i wogole .. kupują i biorą oni.. kreatyne benabole...itp.. tez chcialbym byc troche wiekszy.. ale nie tą drogą nie chce zazywac zadnych pigulek. (organizm, wątroba..itp..).. wiec.. chcialbym zeby ktos mi napisal co jesc, jak czesto i ile.. jakie cwiczenia jak czesto.. itp.. hmmm... dzieki z gory za odpowiedz.. :)

PS wiem ze jestem mlody... darujcie sobie...

To, że wszyscy to robią, nie znaczy, że ty też musisz - moje zdanie.
 
Do góry