Dieta cud-stosował ją ktoś? Działa?

zazi

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
oczywiście że sam Bigup nie odchudzi czy ujędrni, ćwiczę z Mel B i Chodakowską i zumba raz w tygodniu
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Nie istnieje dieta cud... gdyby istniala to by nikt nie cwiczyl i nic nie robil a byl szczuply :D polecam poczytac o blonniklu (ale nie przesadzac z jego iloscia bo moze powodowac zaparcia - wtedy zadziala dicopeg 10g) dolaczyc cwiczenia i wywal;ic z diety fast foody i cukry a bedzie dobrze
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
a ja byłam pewna ze wszyscy juz "wyrośli" z marzeń o diecie cud... taka dieta to przede wszystkim intgensywna praca nad samym soba, nad zmiana nawykow zywieniowych. moja trwa od wrzesnia od czasu gdy zaczelam korzystac z cateringu dietetycznego z macro bios bar i dzialac aktywnie. I chyba taki team mozna nazwac dieta cud, bo waga spadla juz o 5kg wlasciwie bez wiekszego wysilki
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
E tam, diety cud nie istnieją. Trzeba się porządnie wziąć do ćwiczeń i zastosować zbilansowaną dietę. Ja właśnie tak zrobiłam, chociaż nie było łatwo. Ale się opłaciło, bo jest mnie teraz 8 kg mniej :) Zajrzyjcie sobie pod ten adres: lepszy trener pl
Tu znalazłam swojego trenera i dietetyka :)
 

Gosia70

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
95
Punkty reakcji
10
Miasto
Małopolska
  • Dieta cud ??? W necie znajdujemy mnóstwo diet, które ponoć czynią cuda. Każda kobieta chce być szczupła i wyglądać dobrze dlatego też takie obietnice sprawiają, że zaczynamy stosować diety...ale jak tak głębiej się zastanowić... to jak może ona zadziałać(dieta) skoro każdy człowiek jest inny,ma inna budowę ciała, inaczej organizm reaguje na różne produkty. Choroby, każdy ma inne, stosowanie lekarstw także wpływa na rezultaty diety, zatem nie jest możliwe, żeby dieta cud istniała.
  • Chcąc osiągnąć swój cel...schudnąć należy iść do dietetyka. On na podstawie wywiadu ( sposób życia, odżywiania, stosowania lekarstw ,aktywności ruchowej, badań lekarskich ) będzie mógł stworzyć odpowiednią dietę ...indywidualną czyli dla danej osoby i ona ma szanse zadziałać bo jest oparta na predyspozycjach jednej osoby...ważna rzecz, aby dieta zadziałała należ ją stosować, a nie jak to się często zdarza...wybieramy z niej te elementy, które nam pasują, nie wymagają wysiłku, wyrzeczeń ...nie oszukujmy siebie bo nic nie osiągniemy!
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
True!! Nie ma żadnej diety cud, jest dobrze rozpisana dietka pod siebie i ciężka praca. POWTARZAM "Ciężka Praca". Gdyby działała magiczna tabletka, to każdy facet latał by z wielką fujarą i ABSEM - podobnie zresztą kobiety, otyłość w najbardziej rozwiniętym kraju na świecie - USA byłaby znikoma - a jest odwrotnie.
 

MillkiWay

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
dieta cud.. takowa nie istnieje.. jedynie przez takie diety moża nabawić się problemów jelitowych na które polecam dicopeg 10g.
żeby schudnąć trzeba się napracować i napocić na siłowni :D
 

Olaaa90

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
14
Punkty reakcji
0
Bez ćwiczeń to się nie da - bo efekt jojo i nie daj boże jeszcze wisząca skóra... Ważne jest, żeby odchudzać się z głową i dbać o własne ciało. Oczywiście ogromna rolę odgrywa też dieta. Ja od razu się zapisałam do trenera. Ułożył mi plan ćwiczeń i dietę. No i już po 4 miesiącach jest mnie 10 kg mniej :)
Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów: lepszytrener.pl/dietetyka
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Dokładnie, wszystko na spokojnie - i z głową .Nie ma diet cud, jest tylko silna wola i samozaparcie. W dodatku każda dieta zależy indywidualnie od nas samych, wiadomo, te same modele się aplikuję pod większość kandydatów, ale szczegóły i detale dobiera się już indywiduwalnie dla każdego zawodnika
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja się odchudzałam przez pół życia i żadna dieta tak mnie nie odchudziła jak dieta dla cukrzyków typu 2. Mój tata ma cukrzycę i diabetolog ustawił mu dietę...z tego co wyczytałam to dieta jest nisko tłuszczowa i tym podobne. Moim zdaniem ta dieta wyszla mi tylko na zdrowie.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nie ma czegoś takiego,jak dieta-cud i nigdy nie było.To my sami musimy wiedzieć co,kiedy i ile jemy.Od nas samych zależy jak wyglądamy,bądź jak bądziemy wyglądali.Należy uważać na to co się je. Niestety. :)
 

Olkka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dla mnie dietą cud okazała się wygodnadieta. Dobrze karmią, posiłki są smaczne, syte i zdrowe. W zasadzie jem prawie wszystko-tylko w odpowiednich ilościach i połączeniach, a przy tym chudnę;)
 

janpasek70

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2017
Posty
53
Punkty reakcji
0
Żadne diety na dłuższą metę nie pomogą. Zmiana nawyków żywieniowych, ruch, ćwiczenia to jest to.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Dieta cud? Ja aktualnie zamawiam catering dietetyczny z Wygodnej Diety i to moja dieta cud :D Dobrze zbilansowana, zdrowa i smaczna. Na figurę nie narzekam ;)
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
moim zdaniem diety cud nie ma, raczej jest konsekwencja i zdrowe wybory, a wtedy można osiągnąć szczupłą sylwetkę na zawsze
ja sama zmieniam swoje zwyczaje i zaczęłam ćwiczyć, oprócz tego zamawiam catering z wygodnadieta.pl i też czytam różne blogi o zdrowym odżywianiu
chcę zmienić nie tylko swoją sylwetkę ale też życie! :)
 

Oaza1

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dla mnie dietą cud jest jedzenie posiłków regularnie... Osobiście polecam dietę pudełkową - sama nie miałam nigdy za wiele czasu na gotowanie i nie jadłam zdrowo. Teraz zamawiam Wygodną Dietę i naprawdę widzę sporą różnicę w moim wyglądzie i samopoczuciu :)
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
Oaza1 napisał:
Dla mnie dietą cud jest jedzenie posiłków regularnie... Osobiście polecam dietę pudełkową - sama nie miałam nigdy za wiele czasu na gotowanie i nie jadłam zdrowo. Teraz zamawiam Wygodną Dietę i naprawdę widzę sporą różnicę w moim wyglądzie i samopoczuciu :)
Oaza1 Witaj w klubie! jaką dietę zamawiasz? ja mam niskokaloryczną, ale myślę nad wypróbowaniem jakieś innej... wszystkie wyglądają tak apetycznie
 

Mała250

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Łodź
Nie ma diet cud.... takie pseudodiety mogą doprowadzić do poważnych chorób. Jeśli chcesz mieć prawdziwą i zdrową dietę to idź do dietetyka no i koniecznie ruch :)
 
Do góry