diagnozowanie nowotworów przez internet - czy to możliwe?

Status
Zamknięty.

wombad

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jak wiadomo, najlepszą bronią przeciwko rakowi jest profilaktyka. Zespół naukowców opracował nową technologię, dzięki której będzie można przez internet przechodzić specjalne testy diagnostyczne, które będą nas alarmować o ewentualnym zagrożeniu pojawienia się w organizmie raka, co powinno nas skłonić do wizyty u lekarza- onkologa. Czy w Polsce będzie to sposób na przełamanie lęku przed nowotworami i poprawi nasze statystyki w skuteczności ich leczenia?
 

Mormorando

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2014
Posty
27
Punkty reakcji
0
Najlepiej co jakiś czas wykonywać profilaktyczne badania. Tylko wtedy można mieć pewność, że wszystko jest w porządku.
 

pasiaczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mormorando- w mojej przychodni moglam zrobic badania markerow nowotworowych czy jak to tez nazywaja na antygeny raka, ale one (przeporarszam za wyrazenie) cale gowno daja, sa baaardzo malo miarodajne i potwierdzono nawet u osob u ktorych zdiagnozowano nowotwor ze na tym badaniu nic nie wychodzi!


Poza tym zaczyna byc powoli glosno o badaniach DNA zamawianych przez internet, gdzie po jednym napluciu dostajesz obszerne wyniki badan na ponad 250 schorzen w tym nowotwory. Jest juz spore grono osob ktore polecaja te badania. np na codeofme.com. Ja zajrzalam na ich strone i tez jestem bardziej za tymi badaniami
 
Status
Zamknięty.
Do góry