Detektyw Rutkowski co sądzicie?

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Rutkowski to postać bardzo kontrowersyjna.Były funkcjonariusz ZOMO.Podejrzany o wyłudzenie miliona od rodziny Olewników.
Wprawdzie ja nie uważam ,że sądy w Polsce są całkowicie niezawisłe,ale to głównie dotyczy spraw politycznych.W tym przypadku nie ma mowy o jakiś działaniach politycznych,tutaj chodzi o przestępstwo jakiego dopuścił się detektyw.Wyrok jest jednak nieprawomocny i pewnie sprawa będzie miała dalszy ciąg.
Osobiście ,to nie mam zaufania do tego pana.
 

vengo

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
663
Punkty reakcji
0
to pajac ze słowotokiem...mający parcie na własne ja i szkło===manipulant i przestepca
...co on zrobił za show w tle z tymi Waśniewskimi!!?żenada kriminalna
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Pajac nie pajac, nie zmienia to faktu ze osmieszyl policje, Polski wymiar sprawiedliwosci i obnazyl jak bardzo procedury utrudniaja prace policji. Bo przeciez policja tez brala pod uwage wariant morderstwa np. Magdy. Ale procedury .....

Nie jestem fanem Rutkowskiego, to medialny showman ktory przed kamerami odgrywa swietnie role skutecznego detektywa, ale w rzeczywistosci jest zdecydowanie inaczej.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Dziś znowu ma być konferencja z jego udziałem, podobno Mama malej Madzi uciekła i zostawiła list pożegnalny...
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
To jest niesłychane, że ci dzieciobójcy są nadal na wolności. Jedna z największych porażek policji i prokuratury w tym roku.
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Dokładnie. A to co Rutkowski robi w tym momencie jest po prostu żałosne, mam nadzieję, że trafi do paki za paliwową i się skończy hasanie po wolności i pomaganie tym dwóm nieudacznikom !!!
 

*KabaL*

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Celebryta.Król Życia.Skazaniec.Niesamowite parcie na szkło.To co ostatnio wyprawia to circus maximus...
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Wolę nie słuchać, nie oglądać, ale pochwalę, kiedy zrobi coś naprawdę dobrego.
 

taka_tuka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
1
Miasto
kraków
Rutkowski, specjalsta w każdej dziedzinie. Nie cierpię takich typów: czyli niezbyt inteligentny, ale o opasłym ego.
 

leonardofree

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
1
Gościu przesadza. Czasem mam wrażenie, że on myśli iż jest ponad prawem i może robić co mu się chce.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
To, że gość chce po prostu zrobić "show" jest oczywiste ale... jako jakiś tam były funkcjonariusz ma on duże doświadczenie oraz zna różne luki w prawie. Może sobie pozwolić na więcej niz policja co zresztą robi. Generalnie nie przepadam za nim ale swoimi metodami potrafi czasem zdziałać coś pożytecznego.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Racja - czasem. Bywa, że nawet bardzo wiele, ale to taka kropla w "morzu gwiazdorskim".
 

Azgheros

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Warszawa
Rutkowski to gość który idzie do celu po przysłowiowych trupach. Taki typek. To, że czasami zrobi coś dobrego - to tylko aby poprawiac swój wizerunek. W każdym razie od dawien dawna taką mam opinie o nim i ona się wciąz potwierdza.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
Ja go nie lubię. Uważam że chciał się wybić i polepszyć sobie wizerunek ta sprawą, czasami odnosiłam wrażenie że jemu nie chodziło o znalezienie przyczyny tylko o to aby jak najdłużej utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Moim zdaniem to manipulant, , zmieniał zdania jak rekawiczki, najpierw Waśniewcy przedstawiał jako ofiary, jako ludzi którym nalezy współczuć a teraz... jedzie po tej matce jak po burej ****, choć 2 miesiące wczęsniej tak zaciekle jej bronił
 

djstonka

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
56
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
Warszawa
Może i jest trochę lanserem, ale skoro komuś pomaga, to komu to przeszkadza?
To jego sprawa jaki sposób promocji stosuje.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Kto do tej pory nie miał potrzeby i nie miał życzenia skorzystać z pomocy i opieki polskiej policji aspiracyjnej, ten nie zdaje sobie sprawy, że nawet gorsi od Rutkowskiego mają szansę prześcignąć policję w wielu sprawach. Na przykład w wykrywaniu nadawcy nękajacych telefonów. Albo w sprawie tak zwanych gróźb karalnych, wysyłanych przez telefony komórkowe na kartę. Albo przy zaistnieniu przemocy w rodzinie. Itd, itp.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Rutkowski pokazał jak łatwo skompromitować policję, która okazała się nadzwyczaj nieudolna. Policja zamiast przyznać się do błędów, brnęła w zaparte. Do dzisiaj szukali by sprawcy.

Ale Rutkowski to też człowiek zagadka i nie wiem co o nim sądzić, był w coś tam zamieszany.
 
M

mariusz22

Guest
Jak dla mnie to wcale nie jest detektyw tylko szukający sławy propagandziaż - takie jest moje zdanie.
 

Kashalot

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miałem tę wątpliwą przyjemność poznać osobiście człowieka i powiem, że wygląda na zakompleksionego, podstarzałego macho. Samotnie chmielujący się w kącie klubu otoczony panienkami. Źle mu z oczu patrzy i nie zdziwiłbym się, gdyby miał fakrycznie styczność z gangsterką. Jak pomaga ludziom - OK, ale gdyby był dobry, nie potrzebowałby rozgłosu.
 
Do góry