Destrukcyjne, negatywne myśli część 2

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
W związku z licznymi komentarzami, które dowodzą o braku wiedzy i świadomości, że myśl jest twórcza i wpływa na materie (udowodniono naukowo) Negatywne myśli, czyli psychopatyczne, skłonne do czynienia tylko zła, o niskiej wibracji są falą, która w ekosystemie czyni destrukcję, czyli falowe zakłócenia. W oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją- informacja dla całości i o całości wszelkich rodzajów informacji. Destrukcyjne falowe zakłócenia są przyczyną wszelkich dramatów, cierpień i śmierci ekosystemu, za które na pewno poniesie się konsekwencje. Natomiast pozytywne myśli, czyli empatyczne, świadome z potrzeby serca, skłonne do czynienia tylko dobra, o wysokich wibracjach są w rezonansie z ekosystemem, czyli wysokie wibracje potęgują wzajemne oddziaływania informacyjne, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją.​

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Nie wiem o jakich "komentarzach" forumowicz pisze.
Przypominam jedynie sobie ze wyraziłem zdziwienie tym że temat
nie podlega dyskusji na forum a jedynie jego autor twierdzi:

Ja mam rację tylko ja mam rację i nikt więcej nie ma racji prócz mnie.

Dla mnie taki autor i taka teza nie są poważni.
Innych prócz swojego i wpisu Stalowego tam nie widziałem.
Jeśli więc autor nie potrafi obronić postawionej przez siebie tezy
to co robić potrafi albo po co zakłada drugi taki sam temat?
Skąd autor wziął przekonanie że tu "komentarzy" nie będzie?
Wydaje mi się że logika autora "wyjechała na wakacje"
skoro tak się zachowuje.

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
Nie wiem o jakich "komentarzach" forumowicz pisze.
Przypominam jedynie sobie ze wyraziłem zdziwienie tym że temat
nie podlega dyskusji na forum a jedynie jego autor twierdzi:

Ja mam rację tylko ja mam rację i nikt więcej nie ma racji prócz mnie.

Dla mnie taki autor i taka teza nie są poważni.
Innych prócz swojego i wpisu Stalowego tam nie widziałem.
Jeśli więc autor nie potrafi obronić postawionej przez siebie tezy
to co robić potrafi albo po co zakłada drugi taki sam temat?
Skąd autor wziął przekonanie że tu "komentarzy" nie będzie?
Wydaje mi się że logika autora "wyjechała na wakacje"
skoro tak się zachowuje.
Piszę o rzeczywistych, rzetelnych i nie zawodnych biblijnych faktach. Zbieżnych z odkryciami nauki, które są do weryfikacji. Natomiast twoje dywagacje, w systemie uczyniły destrukcje, za którą na pewno poniesie się konsekwencje.

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Skoro są potwierdzone naukowo proszę się na odpowiednie prace powołać aby ktoś mógł to zweryfikować.
W końcu tak postępują poważni forumowicze.
W końcu to na autorze tezy spoczywa zasrany obowiązek dowieść tego że postawiona przez niego teza jest prawdziwa.

Jeśli autor tezy zamiast dowieść swojej racji zakłada piętnasty taki sam temat to oznacza że tak temat jak i jego autora nie należy
traktować poważnie.
Konsekwencje jakie mnie dotkną to mój problem i nic autorowi do tego.
Nie widzę też potrzeby kopiowania mojego wpisu.
Jeśli autor do tej pory tego nie zauważył informuję że nikt inny tutaj głosu nie zabiera.

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
Skoro są potwierdzone naukowo proszę się na odpowiednie prace powołać aby ktoś mógł to zweryfikować.
W końcu tak postępują poważni forumowicze.
W końcu to na autorze tezy spoczywa zasrany obowiązek dowieść tego że postawiona przez niego teza jest prawdziwa.

Jeśli autor tezy zamiast dowieść swojej racji zakłada piętnasty taki sam temat to oznacza że tak temat jak i jego autora nie należy
traktować poważnie.
Konsekwencje jakie mnie dotkną to mój problem i nic autorowi do tego.
Nie widzę też potrzeby kopiowania mojego wpisu.
Jeśli autor do tej pory tego nie zauważył informuję że nikt inny tutaj głosu nie zabiera.
Biblijne rzeczywiste, rzetelne i niezawodne fakty. Zbieżne z odkryciami nauki. Adres w profilu.

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Miałem na myśli prace naukowe ale skoro forumowicz nie czyta ze zrozumieniem....

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Twoje myśli są nielogiczne. Praca naukowa jest monotematyczna. Natomiast odkrycia nauki są wszechstronne.
Nielogiczne to jest zakładanie kolejnego takiego samego tematu
w nadziei że nikt w przeciwieństwie do poprzedniego nie będzie go komentował bądź krytykował.
Albo zdasz sobie z tego sprawę albo na tym forum za przygłupa będziesz robił.

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
Stworzony ekosystem

W związku z pytaniem na forum "Jak rozumiesz ekosystem? Wibracje wysokie to? Wibracje niskie to?"
Ekosystem, czyli stworzony zorganizowany system. Trwale tworzący wspólne życie w obustronnej pomocy, wzajemnej zależności różnych rodzajów informacji. Tworząc jedną spójną całość. Analogicznie do Ewangelii Jezusa Zbawiciela, że człowiek nie tworzy wspólnego życia, tylko w systemie czyni destrukcje-źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci ekosystemu, za którą na pewno poniesie konsekwencje.

Wibracje o wysokich częstotliwościach są korpuskularne. Natomiast wibracje o niskich częstotliwościach są falą stojącą, która w systemie czyni destrukcje.

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
To ja mam następne pytanie.
Co wspomniany ekosystem ma wspólnego z destrukcyjnymi myślami?

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
To ja mam następne pytanie.
Co wspomniany ekosystem ma wspólnego z destrukcyjnymi myślami?
Destrukcyjne myśli, czyli psychopatyczne. Skłonne do czynienia tylko zła. W systemie czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych. Wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją oraz czynią falowe zakłócenia w ekosystemie, który tworzy wspólne życie.

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
Destrukcyjne negatywne myśli część 3

W związku z nieskutecznymi metodami, na pozbycie się negatywnych myśli - zachowań. Podaje metodę sprawdzoną i skuteczną.
Ekosystem jest stworzoną jedną wspólną całością życia, w którym stworzone rodzaje informacji żyją w symbiozie, czyli tworzą wspólnie życie. Natomiast ludzie, którzy są ich konsumentami. Nie żyją w symbiozie, tylko w ekosystemie negatywnymi myślami-zachowaniami czynią destrukcje, za którą na pewno poniosą konsekwencje. Metodą sprawdzoną i skuteczną na pozbycie się negatywnych myśli-zachowań jest trwała nieustająca świadomość, że negatywne myśli-zachowania. W ekosystemie czynią destrukcje - źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci ekosystemu. Za które na pewno poniesie się konsekwencje.​

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
A ja zapytam czy kogoś ten temat prowadzony w tej formie jeszcze interesuje?
Osobiście uważam że autor gdzieś się w tym temacie pogubił.
Chce "zaistnieć na sali" ale chyba nie bardzo wie jak to zrobić
przy znikomym zainteresowaniu tematem forumowiczów.
Dlatego "daje rady" choć nikt go o te rady w temacie nie prosi.

Ostatnia edycja:

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
A ja zapytam czy kogoś ten temat prowadzony w tej formie jeszcze interesuje?
Osobiście uważam że autor gdzieś się w tym temacie pogubił.
Chce "zaistnieć na sali" ale chyba nie bardzo wie jak to zrobić
przy znikomym zainteresowaniu tematem forumowiczów.
Dlatego "daje rady" choć nikt go o te rady w temacie nie prosi.
Nie wypowiadaj się za innych, którzy chcą być świadomi i w systemie nie czynić destrukcji. Natomiast ty swoimi oskarżeniami i pomówieniami. W systemie czynisz destrukcję, za którą na pewno poniesie się konsekwencje.

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
Nie wypowiadaj się za innych, którzy chcą być świadomi i w systemie nie czynić destrukcji. Natomiast ty swoimi oskarżeniami i pomówieniami. W systemie czynisz destrukcję, za którą na pewno poniesie się konsekwencje.
Proponuję wskazać tutaj wpisy choć dwóch forumowiczów którzy "chcą być świadomi".
Forumowicz oferuje towar na który tu nie ma popytu a nawet nie ma nim zainteresowania.

Ostatnia edycja:

boguslaw12

Bywalec
Punkty reakcji
130
Proponuję wskazać tutaj wpisy choć dwóch forumowiczów którzy "chcą być świadomi".
Forumowicz oferuje towar na który tu nie ma popytu a nawet nie ma nim zainteresowania.
Skoro sam, nie chcesz być świadomym i zainteresowanym ekosystemem. To nie wskazuj na innych, którzy chcą być świadomi i są zainteresowani ekosystemem, w którym trwa wspólne życie.

Kibic Polski

Stały bywalec
Punkty reakcji
209
A kogo wskazałem?
Uważasz się za "guru" a do niczego nie potrafisz oponentów przekonać
jedynie straszysz ich konsekwencjami?
Powtarzam

Tutaj nikogo te bzdury nie obchodzą.
Zmień okulary skoro dotąd tego nie dostrzegłeś.
I już bez odbioru.

Do góry