Design'erskie RTV AGD

D

Dobrawa

Guest
Jeszcze go nie kupiłam, ale choruje na niego. To model EKM4200 i można nim zrobić niemalże wszystko. Chociaż mnie osobiście podoba się bardziej w wersji czarnej. W zestawie ma cały komplet dodatków, ktore chyba tylko jeszcze po sobie nie pozmywają :p

.jpg
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
W zestawie ma cały komplet dodatków, ktore chyba tylko jeszcze po sobie nie pozmywają :p

Moja siostra marudziła ostatnio o chęci zakupu maszynki do mielenia i chyba właśnie podsunęłaś mi pomysł ;D
Swoją drogą super estetyka.
 
D

Dobrawa

Guest
Z fajnych design'erskich rzeczy w kuchni jestem posiadaczką od kilku dni minutnika <3

i-electrolux-e4ktat01.jpg
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Jeszcze go nie kupiłam, ale choruje na niego. To model EKM4200 i można nim zrobić niemalże wszystko. Chociaż mnie osobiście podoba się bardziej w wersji czarnej. W zestawie ma cały komplet dodatków, ktore chyba tylko jeszcze po sobie nie pozmywają :p

.jpg
Jaka szkoda, że nie zmywają :p Jak tak patrzę na ten sprzęt to sobie myślę, że jest taki ładny, że aż szkoda go używać, bardzo byłby pomocny w kuchni bo i po ucierać buraczki do zaprawy, warzywa na surówkę, przygotować do ciasta a i mięso zmielić czy tam ubić pianę, suuuuperrrr
 
D

Dobrawa

Guest
samba_mamba napisał:
A jaki to koszt orientacyjnie? Świetny jest! Chętnie bym taki przytuliła też..
Trochę ponad tysiąc złoty, ale przy tylu funkcjach to jest kombo kuchenne które wydaje mi się warte każdej złotowki.


Z genialnych AGD zakochana jestem w zmywarce tez Electroluxa takiej, która wyświetlacz ma świetlny i na podłogę pokazuje wszystko. Wygląda to genialnie i moim zdaniem świetnie pasuje do nowoczesnej kuchni.
 
D

Dobrawa

Guest
Dla mnie genialne są te nasadki "dzwoneczkowe". Szatkuje, sieka, miele mięso, wyciska soki. No dla mnie genialny sprzęt. Wydaje mi się, że chyba niemalże wszystko w kuchni można nim zrobić. No i wygląda genialnie. Co jak co, ale dla kobiet i to ma ogromne znaczenie :)
 
D

Dobrawa

Guest
Caly ekran jaki zazwyczaj z wyświetlaczem jest wbudowany taki cyfrowy pokazuje na podłodze wszystko.
 

Shee

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Z designerskiego agd pochwalę się retro piekarnikiem o którym marzyłam od dawna i udało mi się go dorwać w sklepie marki Kernau :) Jest to model KBO 0831 AT OW. Pięknie wygląda w mojej jasnej kuchni, kazdy pyta skąd go wytrzasnęłam nie jest prądożerny, posiada timer, łatwo się czyści, dla mnie ideał :)
 
Do góry