Dermatolog Warszawa

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Czy ktoś może polecić skutecznego dermatologa w Warszawie? Bo ostatnio jak byłam u jednej pani, to ta, nawet na mnie nie patrząc, wypisała receptę. Nawet nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu na temat mojej diety, pielęgnacji skóry etc. Jak się okazało, połowę "leków" mogłam kupić bez tej recepty.
Cena na wizytę już nie odgrywa dla mnie jakiejkolwiek roli, chciałabym tylko trafić do kogoś, kto faktycznie podejdzie do mnie indywidualnie.
 
D

Dobrawa

Guest
Ciężko w Warszawie z dobrym dermatologiem. Gdzieś czytałam, że w Piasecznie są jedni z lepszych dermatologów, ale nie znam nazwisk. Ja byłam raz u takiej starszej Pani , która leczyła u mnie grzybicę paznokci. Byłam zadowolona , ale nie wiem jaki masz problem i na ile poważny.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
Dr Pełka w Bejda Medical.
Jak dla mnie najlepswzy dermatolog w Wawie.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
kaatiaa napisał:
Dr Pełka w Bejda Medical.
Jak dla mnie najlepswzy dermatolog w Wawie.
Proszę powiedz mi dlaczego jest najlepszy ? Szukam już jakiś czas naprawdę dobrego dermatologa, leczyłam się na Koszykowej, ale nawet tam nie dostałam diagnozy, już nie mam pomysłu gdzie szukać pomocy ?
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Też przyda mi się wizyta u dermatologa :/ ale nikt się nie chwali ani nie polecają :(
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
bo dobrego dermatologa ciężko jest znaleźć, ja nadal na żadnego rozsądnego trafić nie mogę ;(
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
a jaki masz problem ze skórą? bo dobrzy dermatolodzy przyjmują na przykład w Melitusie, ale to tez bardziej pod katem walki z przebarwieniami czy usuwaniem znamion. I wlasnie na usuwaniu pieprzyka bylam tam u doktora Kwiatkowskiego-chirurgicznie. Po usunieciu zostala mala blizna, niedawno bylam na zdjeciu szwów i pan doktor mowil, ze wszystko ladnie sie goi. No i fajnie, ze mozna taką zmiane przebadac pod kątem histopatologicznym.
 

Anno1506

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
20
Punkty reakcji
0
Z lekarzami jest taki problem, że ufam tylko poleceniom znajomych. W internecie są różne opinie i nigdy nie wiadomo. Też miałem już przeboje z dermatologami
 
Do góry