DEPRESJA-POMOCY!

Kornel

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam , jestem normalnym spokojnym 28-latkiem , ale odkąd pamiętam mam całe życie depresję.. Mój ojciec był alkoholikiem...Ogólnie miałem ciężkie dzieciństwo. Nic mi w życiu nie wychodziło i nie wychodzi , nawet normalnej pracy nie mogę znaleźć (mam dochód pieniędzy , ale o tym później).
Potrzebuje porady od jakiegoś specjalisty co jest ze mną nie tak , bo jak byłem małym chłopcem pragnąłem być dziewczynką i tak zostało do tej pory.. Na codzień chodzę normalnie ubrany jak facet i nikt o niczym nie wie.. Pod spodem noszę damską bieliznę a w zaciszu się przebieram , ale żeby tego było mało spotykam się od jakiegoś roku ze starszymi Panami.. Ja mam 28lat a oni około 50-60lat. Do tej pory spotkałem się z pięcioma zupełnie mi obcymi mężczyznami i uprawiałem sex oralny bez zabezpieczenia za dodatkowe pieniądze.Mam silną depresję i tylko to mnie odstresowuje i uspakaja gdy oddaje swoje ciało obcej osobie.. Nie wiem jak z tym skończyć i przestać to robić , bo gdy tylko wzmaga się depresja to od razu mam życie gdzieś i umawiam się na spotkanie z jakimś obcym facetem poznanym na portalu erotycznym ponieważ taki posiadam.
Po pierwszym spotkaniu z klientem miałem wyrzuty sumienia a zarazem czułem podniecenie .. Jestem bardzo szczuply i nie mogę przytyć przez tą depresję , ale z jednej strony mi to odpowiada , bo czuję się sexowny a na dodatek zrobiłem sobie ostatnio kolczyk w pępku. Na spotkaniu w samochodzie u tego Pana jak uprawialiśmy sex oralny to skończyl mi w jamie ustnej i to połknąłem .. Nigdy się nie badałem i boję się to robić , ale ogólnie czuje się zdrowo i wyglądam , ale gorzej jest z moją psychika, bo wiem , że sam z tym nie skończę a boję się z kimś pogadać o tym prywatnie na reali Więc proszę kogoś o jakieś słowa porady :(
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
NIKT Z POWAŻNYCH LUDZI NIE ODWAŻY SIĘ NA ODPOWIEDŹ, ALBOWIEM BYŁABY ONA DLA CIEBIE SAMOBÓJCZA.
KAŻDY, TAKŻE, MA PRAWO DO WŁĄSNEGO ZDANIA A WIEKSZOŚĆ LUDZI W TYM KRAJU (NA SZCZĘŚCIE!) UZNAJE HOMOSEKSUALIZM ZA CHOROBĘ POSYCHICZNĄ (JA TEŻ). JEDYNE SENSOWNE ROZWIĄZANIE JAKIE WIDZĘ I WIEM, ŻE MOŻE ZDAŁOBY EGAZMIN TO BDSM, ALE... Z KOBIETAMI. JEST W WARSZAWCE PO USZY TEGO TYPU TOWARU, MOŻE SPRÓBUJ SIĘ W ROLI JAKIEGOŚ PODNÓŻKA?
PANIE, MAJĄ WIBRATORKI, SMYCZKI, KAJDANKI, UMIEJĄ UŻYĆ I PEWNIE UMIAŁYBY ULŻYĆ.
CO CI SZKODZI?


WRÓĆ NA TOR NORMALNY, MASZ SZANSĘ NA RODZINĘ, MASZ SZANSĘ NA DOM, ZAWSZE MOŻESZ POZNAĆ JAKĄŚ MEGA ZBOCZONĄ PANIĄ LUBUJĄCĄ TEMATY BDSM, CO ZROBI TOBIE 100X LEPIEJ ANIŻELI JAKIŚ STARY, ZDEZELOWANY EMERYT, KTÓREGO NIE STAĆ JUŻ CHOĆBY NA ROKSIĘ. PANIOM TEŻ MOŻESZ POŁKNĄĆ, WSIO ZALEŻNE OD TEGO, JAK MOCNO PANNICĘ ROZGRZEJESZ - BOOO... TEŻ MAJĄ MLECZKO :d ZWANE ... SQUIRTEM.
Staraj się chłopaku, bo gdy przeminie Tobie lat 20 kolejnych (bardzo szybko przeminą) to wtedy... nie będziesz miał wokół siebie nikogo, kto by podał ci choćby szklankę wody bez ... loda w formie zapłaty.

**
*
 
Do góry