Czy kremy wspomagają depilację?

M

maalamy

Guest
Ja się zastanawiam nad laserem, koleżanka robiła sobie zabieg w Elite i mi poleciła. Nie sprawdził się u mnie depilator (włoski bardzo wrastały), kremy mi strasznie śmierdzą :/, maszynka wiadomo to krótki efekt. Czy zabieg laserowy boli?
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja Też bym chciała wybrać się na jakiś zabieg który na stałe rozwiązałby opcję niechcianego owłosienia, myślałam o warszawie i salonie Tanrei. Zastanawiam się tylko czy warto...czy te włoski faktycznie nie odrosną
 

jank55

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Polecam wosk-oprócz pach depiluje w ten sposób sie wszędzie. Włosy nie odrastają, raczej sie nie wrastaja tak jak po depilatorze i efekty ogólnie na tak.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Ribana napisał:
polacam kosmetyczke.
Dla mnie najlepszym sposobem na depilację całego niechcianego owłosienia z ciała jest depilacja woskiem. Faktem jest, że niektóre obszary jak np. pachy są bardziej wrażliwe na ból i jest to zabieg bolesny. Faktem jest też, że skóra się przyzwyczaja a z każdym kolejnym razem cebulki włosowe są coraz to mniejsze i delikatniejsze co sprawia większy komfort. Po depilacji woskiem spokój z włoskami jest najmniej na trzy tygodnie więc uważam, że warto troszkę pocierpieć.
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja zawsze używam depilatora, ale zastanawiam się właśnie nad wypróbowaniem wosku... Chociaż nie wiem czy z tym akurat sobie poradzę :p
 
N

natulka123

Guest
Ja próbowałam wosk, ale to nie dla mnie niestety :/ Ostatnio jakoś tak zupełnie przypadkowo trafiłam na ten depilator
http://www.mango.pl/zdrowie_i_uroda/uroda-1/delany_depilator_epil_styler . normalnie miałam albo braun albo phillips , a tu taka mniej znana marka i to z Mango :) Ale muszę powiedzieć, że to jest to o co mi chodziło. Włoski są wyrywane a nie ścinane, nic nie wrasta, ból nawet nie jest tak dotkliwy... Wychodzi na to , że depilator depilatorowi nierówny
 
D

Dorka123

Guest
Dlaczego nie? Za bardzo boli? Za krótko utrzymuje się efekt? Czy inny jakiś powód? Próbowałaś rozszerzyć depilację o epilfree? Bardzo przedłuża efekt zwykłej depilacji i osłabia włoski, przez co każdy kolejny zabieg woskiem boli mniej, bo włoski łatwiej wychodzą :)
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
a ja niestety nie mogę używać depilatora:( kupiłam sobie maszynkę w rossmanie i bardzo sobie chwalę.Nie mam także nic przeciwko zwykłej maszynce i piance do golenia :)
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
żeby włoski odrastały później niż po jednym dniu to może i ja byłabym zwolenniczką zwykłych maszynek, ale niestety mam taki typ włosów że nawet kremy do depilacji kiepsko sobie z nimi radzą :( mam naczynka bardzo płytko pod skórą i po depilacji woskiem często po prostu leci mi krew... nieprzyjemne doświadczenie. Najbardziej skłaniam się ku depilatorom, wszyscy kojarzą je z bólem, ale myślę, że na przestrzeni ostatnich lat udoskonalono je na tyle, że nie ma co porównywać depilacji depilatorem kiedyś a dziś :)
 
N

nianiaSweet

Guest
Dorka123 napisał:
Dlaczego nie? Za bardzo boli? Za krótko utrzymuje się efekt? Czy inny jakiś powód? Próbowałaś rozszerzyć depilację o epilfree? Bardzo przedłuża efekt zwykłej depilacji i osłabia włoski, przez co każdy kolejny zabieg woskiem boli mniej, bo włoski łatwiej wychodzą :)
ja nie słyszałam o epilfree, gdzie mozna taki zabieg wykonać, w wyspecjalizowanych do tego gabinetach komenetycznych czy samemu w domu?
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Obecnie posiadam depilator, ale kiedyś chciałabym iść na depilację laserową. Muszę zacząć w końcu odkładać na to fundusze.
 

Talarka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Strasznie mnie kusi to Epilfree, ale uzbierać na to fundusze jest bardzo ciężko.. Może się jakoś w końcu uda :D
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Ja polecam. Miałam depilację całych nóg i wyszło super. Aczkolwiek nie każdemu to pomaga.
 
M

maalamy

Guest
Ja sobie robiłam w salonie kilka zabiegów ale w końcu kupiłam sobie depilator laserowy babylissa i teraz w domu sobie sama robię depilację, taniej to wychodzi i można sobie w kazdej chwili wolnej zrobić, nie trzeba czasu na dojazdy ;), zresztą sama depilacja też jest szybka i nie boli, jak sobie przypomnę depilację normalnym depilatorem którego w końcu wywaliłam bo już miałam go dość to aż mnie ciarki przechodzą.
 

lidi

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja lubię depilację ipl, jest trwała - w obecnym momencie wystarcza na półtora miesiąca a mam za sobą około 5 miesięcy zabiegów no i nie boli nic a nic. Mam domowe urządzenie ipl Panasonic, i to jest kolejny plus - fajnie jest robić zabiegi samej i nie latać po salonach wydając masę pieniędzy.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Cukierniczka napisał:
Ja zawsze używam depilatora, ale zastanawiam się właśnie nad wypróbowaniem wosku... Chociaż nie wiem czy z tym akurat sobie poradzę :p
Jeżeli depilator nie sprawia Ci wielkiego bólu, to wosk jak najbardziej. To jest ból tylko przy pociągnięciu :) polecam zakupić sobie w Silcare podgrzewacz z wkładem z woskiem i kupić także plastry, dzięki czemu będzie łatwiej to wykonać. Nie kupujcie tylko bubla z Rossmanna, nie działa tak, jak powinien.

Laserowej bym się nie podjęła, strach się bać. Wosk dobry i skuteczny, ale raczej tylko na nogi, ręce.. Natomiast do bikini maszynka- nic innego nie wchodzi w grę.
 

lelekitrelek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
ostatnio kupowałem żonie depilator w avans i płaciłem jakoś niespełna 250 zł, nie wiem jak jest z ostrzami, nie znam się na tym ale poprzedni miała 3 lata prawie i nie wymieniała wcale.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
O Jezusie, depilator, moja zmora :D nic mnie tak nie bolało jak to. Plastry nie działają tak, jak powinny. Chwile bawiłam się z pastą cukrową, ale szybko zaczęło mnie denerwować lepienie się potem i syf w łazience. Chyba jestem skazana na maszynkę. Takie szerokie z Isany są ekstra. A do bikini nawet się boję co innego, niż maszynka próbować :crazy: chociaż nerwicy dostaje, jak mi odrastają te włoski po 1 czy 2 dniach.
 
Do góry