depilacja laserowa

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
chciałabym się poddać zabiegowi usuwania włosów laserem. Tylko zupełnie nie wiem, gdzie się udać, żeby zabieg był wykonany dobrze.
I zależy mi na tym, żeby cena też nie była zbyt wysoka. więc jeśli, któraś z was była na takim zabiegu w Poznani byłabym wdzięczna za jakieś namiary;)
 
K

katatonia

Guest
a co chcesz depilować?:) moge ci polecic studiolaser na strzeleckiej, tylko nie wybieraj się tam autem, bo nie bardzo jest go gdzie zostawić:/ ale poza tym jakość zabiegu,ceny i atmosfera itd w najlepszym porządku:) jestem po kilku zabiegach wiec jak masz jakies pytania to pisz smiało:)
 
R

rozowofiolkowa

Guest
sorki, że się tak podepnę pod wasz wątek, ale też jestem zainteresowana depilacją laserową. Mnie najbardziej interesuje depilacja bikini. I powiedzcie mi czy do tego zabiegu trzeba się w a jakiś specjalny sposób przygotować?? zapuścić włoscy?? albo coś ??
 
K

katatonia

Guest
no to trochę zależy od salonu, ja mogę Ci powiedzieć jak to była tam gdzie ja byłam. Miałam mieć włosy ogolone, a poza tym bez jakichś większych przygotowań. Ważne, żebyś nie łykała ziołowych tabletek i nie używała specjalnie jakichś balsamów zaraz przed zabiegiem, na stronie znajdziesz te wszystkie informacje. Podczas zabiegu dostajesz jednorazowe majteczki, potem wszystko smaruja lub zasypuja alantanem lub czyms podobnym więc ubierz raczej wygodną bieliznę i spodnie. No i pytaj jak czegoś nie wyjaśniłam;)
 
R

rozowofiolkowa

Guest
napisałaś, że tam, gdzie byłaś na depilacji laserowej wszystko w najlepszym porządku tzn. ceny atmosfera etc... ale ja jednak chciałabym wiedzieć, co rozumiesz przez "ceny w porządku"
możesz napisać bardziej konkretnie ??
ile taka przyjemność kosztuje??
 
K

katatonia

Guest
to zależy oczywiście od tego, jaką część ciała chcesz robić, nie znam cennika na wszystkie;) sama sobie zobacz http://www.studiolaser.com.pl/PL/cennik.html :)
a mówiąc dobre ceny miałam na myśli to, że to jedne z najniższych jakie ja znalazłam, a że dodatkowo salon ma sporo lat doświadczenia to sie wybrałam do nich. No i nie żąłuję:)
 

Goshuaho

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja polecam Epilo na Marcelińskiej, mają tam najnowszy sprzęt i dają gwarancję na skuteczność zabiegów:) Czułam tam, że jestem w dobrych rękach: na początek konsultacja z lekarzem więc wszystkie przeciwwskazania zostały wykluczone, następnie wykonano mi próbę i dopiero jak z moją skórą nic niepokojącego się nie działo przeprowadzono zabieg. Do tego zostałam o wszystkim rzetelnie poinformowana. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona:) to co mnie jeszcze miło zaskoczyło to wysoki poziom higieny: dezynfekcja, nawet kapcie jednorazowe dostałam;) Naprawdę wysoka jakość! Polecam a przy tym przystępne ceny!!! Nawet zostawię wam ludzie ich namiary bo naprawdę warto: www.epilo.pl
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
powiedziałabym, że nawet dużo zależy od salonu o od tego, jaki sprzęt mają. Ale wiesz nieważne, jaką część ciała chcesz sobie wydepilować myślę, że najlepiej zrobisz jak pójdziesz do wspominanego Studia Laser. Wiesz wiele lat doświadczenia, no i też super podejście do swoich klientów. Na pewno będziesz zadowolona.
 

Annamakocz

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
chciałabym się poddać zabiegowi usuwania włosów laserem. Tylko zupełnie nie wiem, gdzie się udać, żeby zabieg był wykonany dobrze.
I zależy mi na tym, żeby cena też nie była zbyt wysoka. więc jeśli, któraś z was była na takim zabiegu w Poznani byłabym wdzięczna za jakieś namiary;)
Witam, jestem po depilacji w Akademi Piękna na al. Solidarności 38A w Poznaniu (akademiapiekna.com.pl). Ceny nie są wygórowane i mają częste promocje na depilację, a co najważniejsze to p r o f e s j o n a l i ś c i! Bałam się troszeczkę na początku ale atmosfera w salonie jest fantastyczna, mają dobrą kawę!, parking pod salonem i ogólnie wysoki poziom usług w przystępnej cenie. Szczerze polecam. Ania
ps. salon nazywa się Akademia Piękna ( tel. 061 820 23 20)
 
E

Ejan87

Guest
W Poznaniu? Wiem, że jest tam gabinet Studio Laser, ja co prawda znam ten z Warszawy i wiem, że jest bardzo dobry, ale myślę, że skoro to jedna sieć, to nie powinno być żadnych problemów. Warszawski salon jest bardzo chwalony przez klientki, mi już polecało go kilka znajomych a wiem też że mają najnowocześniejsze lasery. Nie ma więc obaw o skutki uboczne.
 
K

katatonia

Guest
zobacz po prostu na stronę, jaki mają laser no i też na pewno powinny być przykładowe zdjęcia przed i po, to dużo daje
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
W Poznaniu zdecydowanie polecam depilację laserową w Mediart Clinic :) Mają tam nowoczesny sprzęt i całkiem przyzwoite ceny. Pani wykonująca moje zabiegi była miła, pomocna, starała się zniwelować mój ból do minimum i trochę zagadać, bo rozmowa odwraca uwagę od kolejnych strzałów laserem. Dałam radę i cieszy mnie to, bo nie musze juz pamietac o goleniu wloskow.
 
Do góry