Depilacja laserowa Poznań

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hej:) Szukam jakiejś informacji o sprawdzonych, doświadczonych salonach depilacji laserowej w Poznaniu. Czy ktos z was może robił ten zabieg w Poznaniu? Chcialabym jeszcze iść przed wakacjami, póki co mam nadzieje,ze uda mi sie jakis odpowiedni gabinet znaleźć...
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Sprawdź dzisieć razy opinie na temat danego salonu zanim w końcu się do niego wybierzesz.
Nie zawsze usługi tak pieknie się prezentują jak na reklamowych ulotkach czy stronie www.

Poszukaj dobrze, bo zabieg laserowy to nie jest zwyczajne pitu pitu BB)
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
no zgadza się, jak mam już dawać tyle kasy to nie chce wylądować w jakimś podrzędnym studyjku...na razie przekonuję się do studialaser na strzeleckiej, mają 10 lat doswiadczenia, więc zakładam, że wiedzą jak to sie robi;)może któraś korzystała ich usług?
 
H

Haan

Guest
nikogo tu z poznania nie ma, ze nie odpisuja czy co?:p
ja tam osobiście nie byłam, ale moja znajoma robiła depilacje łydek i właśnie tam sie wybrała. Twierdziła, że maja niezle ceny i niezłe opinie, dlatego tam pojechała mimo, że nie jest z samego Poznania. Później sobie chwaliła to studio, wiec chyba jest ok :sexy:
 

Goshuaho

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witaj, osobiście byłam w Instytucie Depilacji Laserowej epilo. Mają najnowszy laser zintegrowany z chłodziarką przez co zabieg był bezbolesny i co najważniejsze szybki, jedynie chłód był trochę uciązliwy bo straszny zmarźluch ze mnie;). Profesjonalna obsługa poprzedzona konsultacją z lekarzem no i miła, niekrępująca atmosfera. Z efektów jestem naprawdę zadowolona, polecam! podaję ich stronę www.epilo.pl
Pozdrwawiam
 
M

margarita_3

Guest
Ja natomiast znalazłam sporo informacji na temat studio laser - nie wiem czy Wy słyszałyście o tym salonie? W każdym razie - z info, które udało mi się zebrać są profesjonalni a opinie osób, które wykonywały sobie tam depilację - są raczej pozytywne - chyba nie natknęłam się na jakieś niezadowolone osoby. Warto rozważyć?
 

fedraa

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja byłam w salonie Wiktoria - bardzo nieprofesjonalne zachowanie. depilacja bikini głębokiego trwała 15 minut. na początku myślałam, że tak ma być dopóki znajoma mi nie powiedziała, że "strzały" się robi miejsce przy miejscu bo laser ma pole rażenia 1cm2. Zostały mi jeszcze 3 zabiegi w tym gabinecie bo wykupiłam pakiet i nie bardzo wiem co z tym zrobić
 
Q

qarolka

Guest
ja mogę podpowiedzieć, że sprawdzonym przez wiele moich koleżanek salonem jest studio laser, zajmują sie tylko depilacja laserowa dlatego mozna byc pewnym , ze trafi się w dobre miejsce i w pewne ręce,
 
S

SALON WIKTORIA

Guest
SPROSTOWANIE!!!!!!!
Odpowiedz na posta Pani, która oskarża Salon Wiktoria o nieprofesjonalne wykonanie zabiegu depilacji laserowej!!! czas wykonania zabiegu zależy od wielkości depilowanego miejsca jak i wielkości głowicy, która użyta jest do zabiegu. W moim laserze głowica ma 10cm2 powierzchni!!!!! Śednio bikini to około 15-20 strzałów ( 3 strzały na minutę). Łatwo policzyć ile może trwać zabieg. Najłatwiej oceniać nie mając pojęcia o temacie,sugerując się opiniami innych. Od kilku lat obsługuję takie urządzenia i wiem jak bardzo się różnią. Zainteresowanych pogłębieniem wiedzy w tym i innych tematach zapraszam pod nr tel 618219-633. Magda Skała (właściciel)


fedraa napisał:
Ja byłam w salonie Wiktoria - bardzo nieprofesjonalne zachowanie. depilacja bikini głębokiego trwała 15 minut. na początku myślałam, że tak ma być dopóki znajoma mi nie powiedziała, że "strzały" się robi miejsce przy miejscu bo laser ma pole rażenia 1cm2. Zostały mi jeszcze 3 zabiegi w tym gabinecie bo wykupiłam pakiet i nie bardzo wiem co z tym zrobić
Aby oceniać usługę musimy znać się na sprzecie oraz sposobie wykonywania zabiegu. Jeśli tego zabraknie lub sugeujemy się opinią osoby która nie zna sprzętu można mieć błędny obraz tego jak powinien wygladać zabieg. magda skała
Więcej odwagi!!! anonimowość jest passe!!!!
 

qwer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja byłam w laserdelux . Jestem zadowolona z efektów, również ceny bardzo atrakcyjne. Sprawdź sama .
 

kasaartura

Laserowa depilacja
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
1 087
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
CHEŁM
18chelsea18 napisał:
Jakie są mniej wiecej ceny depilacji laserowej?
Cena zależy od wielu czynników, od parti ciała poddanej depilacji laserowej, od użytego lasera i oczywiście od salonu kosmetycznego.
Trzeba pamiętać że nie każdemu starczy tyle samo zabiegów naświetlania do pozbycia się owłosienia, można poszukać promocji w necie i skorzystać taniej z depilacji laserowej.
 
A

amalane

Guest
Nie idźcie na pewno na laser IPL....Sama się kiedyś skusiłam oraz to był błąd bo zabiegi nie były korzystne oraz bardzo bolesne Efekt był ale przez krótki czas a potem włosy odrosły ;/ Może jest to tańsze ale nie będziecie zadowolone. Jedyny skuteczny laser na dzień dzisiejszy to laser diodowy Light sheer. Na zabiegi chodziłam jesienią tego roku do gabinetu na ulicy Kochanowskiego w Poznaniu.
Zabieg nie był tak bolesny jak się spodziewałam. Wiadomo,ze było trochę bólu ale jak najbardziej do wytrzymania. Z każdym kolejnym zabiegiem miałam coraz mniej włosów. Obecnie nie mam ich wcale.Teraz wystarczy jedynie raz na rok czy raz na dwa lata wykonać zabieg przypominający aby mieć to z głowy.
 

Agnieszka Stando

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pressenterka napisał:
Hej:) Szukam jakiejś informacji o sprawdzonych, doświadczonych salonach depilacji laserowej w Poznaniu. Czy ktos z was może robił ten zabieg w Poznaniu? Chcialabym jeszcze iść przed wakacjami, póki co mam nadzieje,ze uda mi sie jakis odpowiedni gabinet znaleźć...
Witam polecam salony z laserem Vectus są najlepsze.Ja pracuję w salonie Beauty & Beauty w Luboniu . Proszę sobie sprawdzić opinie o tym laserze .Polecam.
 

polunia

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tak, to prawda, laser Vectus jest znakomity. Zaświadczam o tym po depilacji jaką miałam robioną tym laserem w salonie Good Time Day Spa na ul. Grunwaldzkiej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to warto się długo nie zastanawiać, ponieważ w tej chwili trwa promocja na ten zabieg.
 

dziobaq

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
polunia napisał:
Tak, to prawda, laser Vectus jest znakomity. Zaświadczam o tym po depilacji jaką miałam robioną tym laserem w salonie Good Time Day Spa na ul. Grunwaldzkiej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to warto się długo nie zastanawiać, ponieważ w tej chwili trwa promocja na ten zabieg.
Właśnie się zapisałam na depilację, ale jeszcze szukam opinii o co niełatwo.
Czyli rozumiem, że jesteś zadowolona zarówno z efektu,jak i same spa -obsługi, profesjonalizmu?

Czy na coś powinna zwrócić uwagę przed zabiegiem? Będę wdzięczna za podpowiedź ;-)
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja chodze do Mediart Clinic na Kochanowskiego. Przed wakacjami nie polecam chodzic na taki zabieg, bo lepiej potem nie wystawiac skory na slonce. Depilacje laserem dobrze jest robic jesienia, zima. Sama jestem juz po trzech takich zabiegach i jestem zaskoczona efektami :) Łydki mam niemal gladkie, a nawet jesli cos odrasta to sa tą małe, jasne wloski, bardzo cienkie :) Jestem umowiona w tej klinice na jeszcze jeden zabieg i mysle, ze to w zupelnosci mi wystarczy, zeby miec gladziutka skore. Zabieg moze jest troszke bolesny, ale nie trwa to dlugo. Zreszta zeby byc piekną trzeba czasem troche pocierpiec :D
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Najlepszym laserem jest Vectus :) Zabiegi na bikini robiłam w salonie DepiCare w Warszawie. Depilacja laserowa na najwyższym poziomie. Zabieg w ogóle nie jest bolesny. Jestem po 3 zabiegach. Przede mną ostatni zabieg, ale z efektu już teraz jestem zadowolona, bo włoski praktycznie całkowicie zniknęły.
 
Do góry