depilacja laserowa pach

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
W sumie laser ma chyba dość sporo przeciwwskazań i też słyszałam, że czasem boli. Moje koleżanki, które mają jasne włoski chodzą na depilację Epilfree. A jak to jest z ekspozycją na słońce po laserze?
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Ja np używam Braun Silk - expert IPL i mnie osobiście depilacja nic nie boli, a moja siostra natomiast mówi, że ją to lekko gilgocze. Jeśli chodzi o efekty to już po 4 zabiegach można pozbyć się włosków.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Ja jestem po depilacji pach u kosmetyczki metoda epilfree jak a razie to najlepsze efekty jakie miałam po depilacji. Włoski nie odrastają tak szybko jak po maszynce, nie mam żadnych podrażnień itp. Jestem zadowolona.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
1234ta napisał:
Ja jestem po depilacji pach u kosmetyczki metoda epilfree jak a razie to najlepsze efekty jakie miałam po depilacji. Włoski nie odrastają tak szybko jak po maszynce, nie mam żadnych podrażnień itp. Jestem zadowolona.
Pierwszy zabieg robiłaś, czy przypominający?
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Nie właśnie nie jest bolesne i taka depilacja trwa tylko parę minut:) Warto się samemu przekonać u kosmetyczki albo w spa.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
samba_mamba napisał:
A co ile trzeba robić zabieg przypominający na pachy?
przy epilfree to już zależy od predyspozycji i indywidualnie trzeba do tego podejść. Najlepiej umówić się z kosmetyczką bo co Ci będę mówić, że raz na pół roku jak Ty będziesz miała inne potrzeby
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Właśnie to zależy od każdego indywidualnie jedni potrzebują więcej zabiegów a niektórym starczy na jakiś czas kilka. Ja na razie byłam 2 razy ale na jakiś czas ma się spokój.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
oladobak napisał:
Przeciez skora pod pachami jest taka wrazliwa, ze to musi okropnie bolec :/
jest jest wrażliwa ale to naprawdę nie boli -pasta cukrowa, toner, aktywator i po sprawie. Zdecyduj się a zobaczysz, że nie ma się czego bać a korzyści ogromne
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja mam Braun Silk-exepert IPL. Świetnie radzi sobie z niechcianymi włoskami już w 4 tygodnie. Kupiłam go po długim namyśle i porównywaniu ze sobą urządzeń tego typu i wypadł najlepiej na tle konkurencji - jeśli chcecie mieć gładkie ciało a przy okazji zaoszczędzić na kosztownych zabiegach w gabinecie - to jest dobry zakup.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Nie zdecydowałabym sie na depilacje pach laserem, po goleniu maszynka miałam już mega podrażnione a co dopiero laser i ten okropny bol :( Ale nic straconego, mam super krem do depilacji, który nie tylko dokładnie usuwa włoski w bezbolesny sposób, ale tez pielęgnuje depilowana skore. Bielenda nawet wydala kremy do depilacji wąsika i podbródka za co maja u mnie wielkiego plusa ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Niektóre depilatory świetlne mają nasadki specjalne na takie miejsca jak pachy i bikini, super się nimi depiluje no i w domowym zaciszu i bezboleśnie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
Nie no, depilatorem to ja się pod pachami katować nie będę. :D To już chyba wolę taki epilfree. :D
Dokładnie, ja też nie depiluję pach depilatorem bo to dość bolesna sprawa, zwykle golę golarką a chce też spróbować kremu, może akurat będzie dawał efekt na dłużej ten bielendy vanity soft tuch z proteinami jedwabiu.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja jak na razie nie mam tyle funduszy na depilacje laserową i dla tego chodzę na wosk do mojego ulubionego salonu kosmetycznego Hana w Piasecznie. Jestem zawsze zadowolona z efektów i Pani jest tak wprawiona, że raz, dwa i juz po depilacji.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Mysle, ze depilacja laserowa to dobre rozwiazanie, o ile oczywiscie uzywa sie profesjonalnego sprzetu. Ja sobie chwale efekty, bo wloski odrastaja w sladowych ilosciach i bardzo slabiutkie, jasne, niemal niewidoczne. Wiec nie musze pamietac o regularnym goleniu. A na zabiegi chodzilam do mediart clinic w Poznaniu- dobry sprzet, mila obsluga, ktora pomogla mi przetrwac te bolesne chwile :D
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Najskuteczniejsza jest depilacja laserowa laserem Vectus. Miałam robioną depilację pach, bikini w salonie DepiCare w Warszwie i mam święty spokój bo włoski nie odrastają.
 
Do góry