depilacja laserowa pach

K

kika75

Guest
Jestem w trakcie depilacji laserowej na pachy -dwa zabiegi mam za sobą wykonuje go w salonie futuro w wawie okazja bo trwają promocje na ten zabieg .Ile trzeba wykonać zabiegów aby włoski już nie odrastały ???
 

kropelka19

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jestem w trakcie depilacji laserowej na pachy -dwa zabiegi mam za sobą wykonuje go w salonie futuro w wawie okazja bo trwają promocje na ten zabieg .Ile trzeba wykonać zabiegów aby włoski już nie odrastały ???


Ja jestem zadowolona po 5- brak odrostów, dowiedz się tylko czy to na pewno laser a nie IPL bo będziesz sie bawić o wiele dłużej i w oststecznym rozrachunku dopłacisz zamiast mieć promocje
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
W salonie, w którym ostatnio byłam w Krakowie (estetica studio - polecam bardzo) pani mówiła, że wystarczą 3 - 4 zabiegi. 5 zabieg to baardzo rzadko. U nich fajnie wygląda depilacja, ponieważ mają bardzo dobry nowy sprzęt (laser z 8 razy większą głowicą). zabieg trwa krócej. zdecydowałam się z resztą, bo mają teraz niższe ceny.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Teraz pojawiła się ciekawa alternatywa dla laserowego usuwania włosów. Nazywa się Selectif PRO i wykorzystuje on technologię ultradźwiękową. Usuwa on nawet te jasne włosy, także jako blondynce, został mi on polecony w Klinice La Perla. Zabieg ten trwa od 10 min do 2 h (w zależności od ilości włosów) i jest całkowicie bezbolesny, a włosy usunięcie w fazie wzrostu w ogóle nie odrastają. Wydaje mi się, że jest on również bezpieczniejszy od usuwania laserowego, ponieważ nie powoduje on żadnych efektów ubocznych i nie ma możliwości poparzenia.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
i jestem ciekawa czy tak na prawde nie boli bo ja robilam laserowo lydki i bolalo tragicznie za kazdym razem... ;/
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Cena zależy od tego jaki obszar chcesz depilować. W La Perli ceny zaczynają się od 200 zł. Jeżeli wcześniej usuwałaś włoski laserowo, to będą Ci potrzebne 3 zabiegi usuwania urządzeniem Selectif PRO. Zapewniam Cię, że jest ono całkowicie bezbolesne, no i skuteczniejsze niż wosk, czy laser.
 
Z

zypek84

Guest
Orientujecie się czy taki zabieg:
http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,46790,do-83-depilacja-laserowa-pach-lub-bikini-1-zabieg-59-zl-lub-4-zabiegi-199-zl.html
daje jakiś długotrwały efekt? Cena jest ciekawa, ale głównie zależy mi na jakości... Jak długo pachy nie będą wymagały golenia?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja jednak na Twoim miejscu zdecydowałabym się na laser - ten gabinet ma naprawdę dobre ceny, i z tego co widze to teraz też maja jakąś promocję cec-efekt.pl Nie ma to jak zrobisz raz a dobrze, a będziesz też miała potem spokój na długi czas.
 

LittleDragon

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tak, 3 -4 zabiegi conajmniej, zależy też jak ciemne i grube masz włosy. Też bym proponowała Ci laser - są bardzo skuteczne. :)
 
M

maalamy

Guest
Też się właśnie zastanawiam nad laserem, w sumie jesień to chyba dobry moment żeby spróbować?
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Na jesień najlepiej, moja koleżanka usuwałą w centrum laseroterapii w warszawie , miała cztery zabiegi tzn 4 wizyty teraz juz ma spokój, samam tez bym chciałą ale kasy brak jak na razie, mam inne priorytety
 
M

maalamy

Guest
I jest zadowolona? Jak z efektem, ja postanowiłam spróbować ;) tylko boję się czy to będzie bolało.
 
J

Jula92

Guest
A powiedzcie mi, czy depilacja laserowa boli? Bo słyszałam od koleżanki że z bólu na kolejnych zabiegach nie mogła wytrwać do końca i zrezygnowała... Myślałam że to jest bezbolesny zabieg?
 
E

edyta80

Guest
[SIZE=10pt]ja byłam na depilacji pach w centrum kosmetycznym Esthetica w Piasecznie pod Warszawą. Zabieg był bardzo przyjemny. Depilacja laserowa + IPL daje niesamowite rezultaty. Jestem zachwycona że udało mi się usunąć włoski w krótkim czasie. Po zwykłym goleniu zawsze miała podrażniona skore i nie mogłam stosować dezodorantów. Teraz nie mam włosków, nie musze sie golić i mogę stosować dezodoranty, skóra nie jest podrażniona. [/SIZE]
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
to dobrze, bo słyszałam że czasem i tak odrastają jak są bardzo uporczywe:)
 
M

monikakow79

Guest
Jula92 napisał:
A powiedzcie mi, czy depilacja laserowa boli? Bo słyszałam od koleżanki że z bólu na kolejnych zabiegach nie mogła wytrwać do końca i zrezygnowała... Myślałam że to jest bezbolesny zabieg?

Pierwszy raz słyszę, żeby depilacja laserowa bolała. Nie wiem, gdzie była Twoja koleżanka, ale wykonywałam taki zabieg już kilkakrotnie inie towarzyszył temu żaden ból. Polecam salon JMagia, bo ja osobiście jestem z ich usług zadowolona.
 
B

bombonierka

Guest
Depilacja laserowa nie musi być bolesna, wszystko zależy od użytego lasera. Laser Light Sheer Duet jest bardzo dobry, zabiegi nim są bezbolesne. Wiem, bo korzystałam z takiego w Vici Clinic w Krakowie. A odnośnie cen, polecam zaglądać na ich stronę internetową często mają różne promocje. Aktualnie depilacja u nich kosztuje: 100 zł mała partia ciała a 200 zł duża :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
A jeśli ktoś ma problemu hormonalne, to czy może się na taki zabieg laserowy wybrać? Czy to bez sensu bo włosy i tak odrosną? Czytałam też, że łuszczyca skóry jest przeciwskazaniem. To prawda?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Mnie też tam nic nie boli chociaż zabiegi wykonuję w domu sama depilatorem IPL. Ten od babylissa zaskoczył mnie totalnie, super sprzęt i do kosmetyczki chodzić już nie muszę.
 
Do góry